Колко често оправяте леглото в спалнята?

  • 7 107
  • 203
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 4 966
Мноооого рядко си оправям леглото, да не каzвам почти никога  Blush
И аз тъй Embarassed

# 181
  • Мнения: 494
На мен днес ми е ден, щот ще сменям чаршафитe,newsm78ама се чудя дали само да не ги метна ,че ми е голяма мъка да ги изпъвам .Айде до другото сменяне .Stop

# 182
  • Popovo
  • Мнения: 571
Всяка сутрин.

# 183
  • Мнения: 333
Винаги когато е използвано. Всяка сутрин и понякога следобяд, когато аз полягам. Не е кой знае какво. А когато ставам и тръгвам първа мъжо го оправя.

# 184
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не знам защо така, ама не обичам да оправям легла. И за това леглото е оправя обикновено само вечер преди лягане и то само ако вече е невъзможно да се спи в него от разбъркани чаршафи и завивки... Е, понякога и сутрин го оправям, ама мноооооого рядко. Embarassed

# 185
  • Мнения: 603
Всяка сутрин.

# 186
  • Мнения: 1 909
Преди време гледах едно предаване 3а прахосмука4ки от рода на Рейнбоу, които 4истят и матраци.
Та там експерти обяснявха, 4е в оправените легла (матраците им, де), се 3адьржала по-дьлго време влагата от потта,
3атова и в матраците на оправените легла има пове4е акарии  Sick
Когато леглото не е оправено, то по-добре се проветрявало.
Оттогава винаги оставям 3авивките отметнати.  Peace

# 187
  • Мнения: 711
Всеки ден, освен в случаите когато се успивам за работа, но те не са много

# 188
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 196
Всеки ден, и по няколко пъти (ако някой го развали).
Не понасям "разбишкано" легло, независимо на кой и кое Crossing Arms

# 189
  • Мнения: 1 793
Абсолютно всяка сутрин.

# 190
  • София
  • Мнения: 6 743
Oправям всеки ден по принцип.Мноооого рядко ми се случва да ме измързи  Embarassed и да не оправя леглото  Blush

# 191
  • Мнения: 293
Всеки ден.А няколкото пъти когато е било неоправено са ни идвали гости и съм се  Embarassed

# 192
  • Мнения: 1 353
 И аз така мисля, но и аз почти никога не оправям леглото. Без да го считате за оправдание, кърмя малката на поискване, т.е. през 2-3 часа и то легнала. Ако Али заспи през деня докато яде не я местя, а я оставям да си спи на спалнята.

# 193
  • Мнения: 494
Ако благоверния благоволи днес да си надигне  бодито,      може и да го оправя ,ако ли не, днес пак ще си откараме с неоправено легло. Mr. GreenПък и днес ми е почивен ден от всякакви задължения Joy

# 194
  • Мнения: 695
старая се да е всяка сутрин.но май по-често ми се случва да пропускам Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт