каква трябва да е перфектната продавачка?

  • 3 763
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
На-вече да е приветлива, усмихната и със здрави нерви Simple Smile

# 46
  • Мнения: 412
Продавачката... Mr. Green на всяка цена да  избяга от клишето "Аз всъщност съм принцеса, която само временно и за малко е продавачка, а иначе..."

и да приеме, че това и е работата, която просто трябва да се свърше добре. И се учи, както всичко останало. Grinning

# 47
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650

  "Извинете,къде е Женското rotfImao rotfImbo #Silly #Shocked doh


Ами сложете по един етикет или табелка....и готово

# 48
  • София
  • Мнения: 1 638
Да, де, така е. Ама добрият търговец трябва да улавя кога имат нужда от него и кога да си стои настрани. Както и със сервитьора - да не го забелязваш, но щом ти свърши виното в чашата или ти падне прибор, той е вече до теб. Ако попиташ, да, нека обясни и да даде съвет (адекватен ,ако може  Grinning )

ТОЧНО!
Аз съм от типа клиенти, които не обичат да им се врат продавачките в носа. Искам да вляза, да се усмихна с едно "ДОбър ден" и да ме оставят на мира да разглеждам и меря(ако става въпрос за дрехи и обувки). Ако искам нещо -  аз сама ще попитам. МНЕНИЕ не търся и не понасям да ме съветват кое как какво и дали ми стои добре. Аз решавам това. Не приемам да ми говори на ти -  лично аз никога не си позволявам да говоря на ти на който и да е непознат човек. Може и да звуча крайно, но е факт, че вляза ли в някой магазин и продавачката ме пита какво искам от вратата още, стои име гледа в очите настойчиво, се изнервям, излизам без дори да съм успяла да видя какво се предлага.

# 49
  • Мнения: 2 309

  "Извинете,къде е Женското rotfImao rotfImbo #Silly #Shocked doh


Ами сложете по един етикет или табелка....и готово
Дали ще го видят?

# 50
  • Мнения: 811
Или работата ти е много досадна и вече си намразила клиентите си, или някак си случила на неграмотни клиенти.  Joy

# 51
  • Мнения: 3 569
Продавачка на какво ?! АКо продава плът по-добре да е нещо такова. Ако продава китайска храна, да е такава,  ако работи на автомивка - такава, автомонтьорка - такава. С други думи - относително е каква трябва да е перфектната продавачка ...

# 52
  • Мнения: 2 978
.......автомонтьорка - такава. С други думи - относително е каква трябва да е перфектната продавачка ...[/b]

Хахах Пере, тая автомонтьорка незнам какво ще ти смени...
Та тя няма да може да се наведе и крика да сложи..как ще се сгъне Laughing..горкичката..ами пък ако се заклещи в канала Whistling

# 53
  • Мнения: 1 462
.......автомонтьорка - такава. С други думи - относително е каква трябва да е перфектната продавачка ...

Хахах Пере, тая автомонтьорка незнам какво ще ти смени...
Та тя няма да може да се наведе и крика да сложи..как ще се сгъне Laughing..горкичката..ами пък ако се заклещи в канала Whistling
Ако се заклещи, ще обслужи много клиенти Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт