Къде в Пловдив??? - 77

  • 57 234
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 597
Момичета къде има стъклар, трябва ми огледало с нестандартен размер.

Отстрани на втора поликлиника, вляво в уличката, съвсем в началото.

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Здравейте,

Виждали ли сте да продават черен бъз?
Може би по пазарите?

# 347
  • Мнения: X
Хващате автобуса до Храбрино /ако нямате собствен транспорт/ покрай реката бъзак колкото искаш. Но още малко трябва да се изчака. Бере се, когато всички зрънца са станали черни. Не бива да има неузряли.

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Хващате автобуса до Храбрино /ако нямате собствен транспорт/ покрай реката бъзак колкото искаш. Но още малко трябва да се изчака. Бере се, когато всички зрънца са станали черни. Не бива да има неузряли.

Рано ли е още?

# 349
  • Мнения: 296
Момичета, да познавате коректен, честен златар? Въобще - съвместими понятия ли са? Имам гривна за преправяне, която така отлежава, поради горчив опит с "майстори". Ще бъда благодарна за някаква насока и лъч надежда Simple Smile

# 350
  • Мнения: X
Хващате автобуса до Храбрино /ако нямате собствен транспорт/ покрай реката бъзак колкото искаш. Но още малко трябва да се изчака. Бере се, когато всички зрънца са станали черни. Не бива да има неузряли.

Рано ли е още?
Края на август, началото на септември.

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Имам униформени дрехи за НУ Христо Ботев за 1ви и 2ри клас.
Ако някой има нужда да ми пише.

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Здравейте! Не му е много тук мястото, но някой чувал ли е за  Сдружение "Всички заедно за една кауза", гр. Пловдив? Във фирмата, в която работя се получи писмо, а  последва и телефонно обаждане, с молба за дарение, на въпросното сдружение, освен в много статии в нета - не го откриваме в търговския регистър.
Ще съм благодарна, ако имате инфо.

Скрит текст:
Кординатор: Дилян Димитров                             
0897/ 711-991; 032/ 35 10 00                             
имейл: loue@abv.bg , Facebook: Всички заедно за една кауза, www.vzek.org                                                       
БУЛСТАТ: 177076410   
Дарителска сметка: BG 66 UBBS 8002 1058 3670 40

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Няма как да го откриете в ТР, защото не е търговец. ЮЛНЦ, НПО - трябва да се пререгистрират и да има публичен достъп до регистрациите им до 2020г.
Поискайте им да изпратят регистрацията си.
Иначе при търсене в нета ми изглеждат ОК - имат сайт, Булстат, има ги в регистъра на министерството за културни организации.

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Трябва да сменим старата дървена дограма на баба ми - става въпрос за две стаи. Изчетох хиляди коментари, но все стари. Ще се радвам да споделите, ако скоро сте сменяли дограма - важно ми е да работят с добри профили, да се справят с вземането на размера и монтажа и като цяло да е коректна фирма. Кой бихте ми препоръчали?

# 355
  • Мнения: 1 775
Здравейте! Интересувам се дали някои от магазините за техника осигуряват доставка до вратата на жилището.

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте! Интересувам се дали някои от магазините за техника осигуряват доставка до вратата на жилището.

За Технополис знам със сигурност, че го правят.

# 357
  • Мнения: 1 775
Здравейте! Интересувам се дали някои от магазините за техника осигуряват доставка до вратата на жилището.

За Технополис знам със сигурност, че го правят.
Благодаря. Аз точно към Технополис съм се насочила за купуване на печка и пералня.

# 358
  • Мнения: X
Технополис предлагат и друга услуга, която за мен е много удобна-взимат стария уред, срещу ваучер от 10-15лв.

# 359
  • Мнения: 1 775
Ще се радвам ако ми вземат старата пералня.

Общи условия

Активация на акаунт