Звездни компромати - 370

  • 71 857
  • 770
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 10 471
Трещи, що?
На мен всички ми се виждат еднакви, само Кейт се извисява в отдадеността си. Innocent

# 691
  • Мнения: 12 687
Може би , защото мина много време и съм я забравила Кейт като млада булка. А тази сякаш поредната роля играе.

# 692
  • Мнения: 6 604
Николета. https://www.instagram.com/p/BlD6OXoAZmE/?utm_source=ig_share_she … hid=1hnc63sg83ghr
Който ѝ дава идеите за пози е гений. 🤣🤣🤣

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 7 044
Това е ролята на живота и.
Досега е била треторазрядна актриса.

# 694
  • Мнения: X
Лично аз поне 5 пъти съм писала в темата за новата версия, че липсва иконка за скрит текст, някоя от вас, случайно да го е правила или и за това ви мързи?

# 695
  • Мнения: 39 701
Меган е със сутиен. Така повече ми харесва.

# 696
  • Мнения: 7 848
Във форума влизам за удоволствие и развлечение. И когато не ми доставя такова ще спра да го посещавам.
Лейди, и ти пишеш в темата за новата версия. Върни се и преброй колко пъти и аз съм молила.
Докато ние се съобразяваме с неудобствата, няма да го направят. Не ме мързи, но щом не го правят, няма начин мен да ме накарат нито иконки да изписваме, нито скрит текст, нито, който каквато не е донаправил. И точка по темата.
Не визирах само теб, а в последно време в тази тема все някой се опитва да каже за какво да се пише, как да се пише, отделни теми да се правят.
Много шефове, много наставници!

# 697
  • Мнения: 2 655
Николета. https://www.instagram.com/p/BlD6OXoAZmE/?utm_source=ig_share_she … hid=1hnc63sg83ghr
Който ѝ дава идеите за пози е гений. 🤣🤣🤣
Боже, Господи !
Dizzy FaceDizzy FaceDizzy Face

# 698
  • Мнения: X
Пиша в темата, ама то там е като глас в пустиня. Пък и в случая забележката ми беше за липсата на описание над снимката. Сложена без спойлер, айде няма в мобилната версия, ама длъжна ли съм да се кьоря под нея, че да видя на кой е? Малко уважение към останалите не е излишно, драсни 2 думи - Пешо и Янка и коментара на докторчето и толкоз. Изобщо нямаше да се обадя.

# 699
  • Мнения: 12 687

Николета не се снима заради нас, а за мъжете, които изпадат в екстаз. 

# 700
  • На ръба..
  • Мнения: 2 130
....... в последно време в тази тема все някой се опитва да каже за какво да се пише, как да се пише, отделни теми да се правят.
Много шефове, много наставници!
Факт!

И за да не бъде чист спам..отдавна не съм показвала Лейдито Гага. Как се върви с размер или два по - големи обувки?
Скрит текст:




Ирина Шейк
Скрит текст:

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 133
Пък и в случая забележката ми беше за липсата на описание над снимката. Сложена без спойлер, айде няма в мобилната версия, ама длъжна ли съм да се кьоря под нея, че да видя на кой е? Малко уважение към останалите не е излишно, драсни 2 думи - Пешо и Янка и коментара на докторчето и толкоз. Изобщо нямаше да се обадя.

Написала съм, че това е д-р Енчев и визирам неговия коментар.
Не написах кои са хората на снимката, защото не става въпрос за тях. Наистина не разбирам какъв е проблема...
Не, не знаех, че трябва да пиша spoiler, защото от скоро съм във форума.
А и не знаех, че чак толкова ви дразни, че виждате половин снимка.

# 702
  • София
  • Мнения: 23 128
Напоследък Иринчето Шейк много ми харесва!

Подозирам, че ще бъда блокирана и няма да следвам повече Николета в Инстаграм. Много ми е тежко, много.  Cry

# 703
  • Мнения: 3 677
Много ми е простовата Ирина Шейк, може би малко по-малко от Николета.
Сега пък такава гнусна снимка на Мара ми изкочи в инстаграм, че съвсем се затруднявам с класациите по простотия.

# 704
  • Мнения: 132

Олеле майко....Шокирана съм...Dizzy FaceDizzy FaceDizzy Face

Статия за Хайди Клум и връзките и...много сексуална била Flushed
https://intimno.rozali.com/tia/haidi-klum-5-puti-seks-na-den-za- … ve-i-krasota.html

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт