Първата среща!?

  • 1 772
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 223
раждах със секцио и когато ми я показаха за миг, след като я извадиха въобще не можах да я видя добре, а и бях замяна от упойката - помня само една лилава петичка. но на другия ден по обяд като я видях истински първата ми мисъл беше - божичко, колко е хубава - и се разплаках. тесен - нетесен таза ми, май следващия път ще се пробвам за нормално раждане, пък ако ми и разрешат веднага да го сложа да засуче, може би ще е даже още по-хубаво (въпреки че не мого да си го представя)

# 46
  • Мнения: 2 381
Раждах със секцио.Не мога да опиша с думи какво изпитах, когато акушерката ми показа Паолина.Може би това беше майчинското чувство Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 723
Чувството е неистова ЕУФОРИЯ! Бях страшно щастлива, че всичко мина (раждах 48 часа), че бебето е здраво! Прегръщах я и я целувах, плаках от радост, но не мога да кажа, че я заобичах от първия миг - та аз още не я познавах..Това чувство започна да се заражда при първата ни среща, но по-късно го усетих като истинска, майчина любов. Просто отначало още не можеш да осъзнаш какво точно се случва и сякаш не се случва на теб, много странни, непознати и различни емоции се вихрят в теб... Peace

# 48
  • Мнения: 1 259
Когато ми го показаха онемях Embarassed, и очите ми се напълниха със сълзи.След като ми го донесоха после в стаята го разглеждах дълго,дълго и му се любувах целия ден Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 3 367
облекчение че са живи и добре;не съм плакала,изобщо такива като описаните вълнения не ми се случиха;с Ния бях много гладна и това ми беше зора;Стефан вика така ужасно и дьлго като се роди че ме беше малко срам от израждащия екип и съде пращах баща му да го успокоява..
хора всякакви,няма рецепта за "първата среща"
леко раждане

# 50
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Зависи дали ще родиш нормално или секцио. При мен беше секцио и когато го видях се зарадвах, но не съм изпитала майчински чувства или нещо невероятно, просто го видях и продължих да лежа почти безпомощно. Като започнах да го кърмя бах най - щастливия човек на света.
Желая ти леко раждане   bouquet

# 51
  • Мнения: 292
Сина си го видях около 6-7 часа след раждането - тогава ми го донесоха, че имали много работа (вече знаех от майка ми и мъжа ми колко е красив Wink). Казах само "Господи, колко е мъничък ... и хубав!!!" А сестрата ме пита - 3,5 кг малък ли ти се вижда - и се разсмя ... Исках да го погаля, а не ми го дадоха въобще тогава, не го докоснах даже Sad. Чак на третия ден го взех в ръце и му се порадвах .... и осъзнах, че никак не е малък на фона на другите бебоци наоколо Simple Smile
 А дъщеря си видях веднага след като я извадиха от мен, първо я чух как изплака тихичко и се разтреперих ... сякаш ме свързаха с някакаъв вибратор и така си треперушках ... поне 10 мин.  без да мога да се овладея (а те си ме ... работиха ...). Донесоха ми я да си я гушна и целуна и после пак я отнесоха да я ... обработват. Апропо, веднага се впечатлих от бузките и и отбелязах факта, че е по-различна от баткото...  По-късно си я поисках и я държах в ръце и и се радвах ... около 30 мин. - истинско блаженство, а тя спи и се усмихва като ... ангелче Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт