Мами в Италия 8

  • 13 907
  • 309
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 425
Петюча аморееееееееее,айде бе докога да те мисля!

Нашия Марко е със самостоятелен пасспорт и не съм наясно!

Аз също захранвам по усет и не бързам с храните!

Айде нямаме!

# 91
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Деситке вие какво реШихте,кога Ще пътувате за Бг ? Боб4о с вас ли Ще е или Ще го пратиШ с ваШите  Thinking

# 92
  • Мнения: 1 545
В края на юли, барабар с Бобчето, то може ли без него?!? Laughing Отказахме се от варианта ферибот през Гърция, въпреки че били направили магистралата през Игуменица - много скъпо излиза, така че през всичките граници.

# 93
  • Мнения: 2 804
Дессита ,колко скъпо бе ти ме отчая ,а аз мислех такъв маршрут да правиме ? Нали от Анкона , сме направо в Игуменица та ти почваш да ме шашкаш.
Бимба , неможеш ли да ги съдиш тия бесове ,аз моите работодатели ги съдя в момента тъй като ме принудиха да си подам уставката самоче от инспеторато получих ревока и сега трябва да работя при тях та то много се струпа с раждането и на второто но адвоката ми каза че съм щяла да спечеля делото аз съм доволна защото и ние имаме права след като плащаме данъци е четера.
А за подправката тук няма та ще чакам да си купя от България живот и здраве .

# 94
  • Мнения: 1 049
здравейте и от мен така ме болят очите  #Crazy
В края на юли, барабар с Бобчето, то може ли без него?!? Laughing Отказахме се от варианта ферибот през Гърция, въпреки че били направили магистралата през Игуменица - много скъпо излиза, така че през всичките граници.

айде Деси и ние ще си ходим с колата може да се засечем по пътя  Hug

Нашия Марко е със самостоятелен пасспорт и не съм наясно!
Kaлa, как му изкарахте паспорт на малкия на мен не ми дават казаха до 6 години няма паспорт  newsm78
Bimba25 и makaui daniela, такива работодатели за съжеление се срещат много често  Tired
Bimba25 гледай да си спокойна за сега най важното ти да си добре и бебчо  Hug
Добре дошла на Petiuccia и от мен  Peace
лека вечер   bouquet

# 95
  • Мнения: 3 425
Ей ме за малко!

Зайче,ми отидохме в куестурата в отдел паспорти и ни дадоха формуляр за попълване(модуло ди рикиеста)!Казаха,4е трябва марка да боло от 41,25 еуро май беше,превод по сметка на куестурата 6 еуро горе долу,ние с нашите документи и това е!След като има паспорт пътува с единия или с двамата родители без разрешение от другия!Но си питай в отдел паспорти,че забелязвам,че има разминаване в документите!
Ето тук има модуло ди рикиеста (под картинката на паспорта последното) http://www.poliziadistato.it/pds/cittadino/passaporto/passapor.htm


Лека нощ от нас  Tired

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 00:27 от Kaлa(Bella13)

# 96
  • Мнения: 708
ама на мен не6то не ми се отваря този сайт  Sad

# 97
  • Мнения: 3 425
Добро утро,банда,

Гинче, и 2 снимки на детето!

Нямам търпение да завали,4е да си оправя малко къщата...с излизането по 2 пъти на ден не успявам да свърша кой знае какво  #Crazy
Бимба,за  Sick споко ще премине....надявай се да е скоро  Peace  

Лек ден от нас  Hug

# 98
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Хелоу и от мен мили мами Laughing
аз в момента превеждам един договор но понеже ми пуснаха малко нет влизам да ви кажа едно хай и да ви пожелая слънчев и усмихнат ден  bouquet Peace Hug
и до скоро

# 99
  • Мнения: 3 425
А и на мен така...даже и това не ми се отваря http://questure.poliziadistato.it/  #2gunfire
Банда моля опитайте по-късно  Flutter

Дессинка,поздравления за изпита(онзи ден се замотах и забравих  Blush )   bouquet 

# 100
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Забравих да кажа добре дошла на petiuccia  Peace Hug
надявам се да се забавляваш в нашата компания Peace
Кала, мерси за честитката...то аз се радвах радвах..ама сега пак залягам, че държавния чука на вратата   smile3529 smile3523
Аз пак да се оплача...тука в Бг-то е напраео АД  smile3514 такъв студ и само дъжд дъжд дъжд...аман Naughty ooooh!
тва не е лято а късна есен..никво слънце, за малко топлинка да не говорим Shocked
и пак заговориха за наводнения...немам думи просто...май няма да се ходи на море ами на ски... Thinking
сори за излиянието..май съм малко в страни от темата ама просто не можех да не се оплача... Embarassed

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 12:27 от Dessinka

# 101
  • Мнения: 708
ееееее ама как да не се ядосва 4овек,
от 1 година търся работа и освен онея гадини,за които ви писах сно6ти,никой не ме потърси.
Ба6 днес ми звънна една приятелка която има агенция за преводи,4е в Brescia пристигали някви български бизнесмени и имали сре6та с някви италианци и искали да им огледат фабриката.Та имат нужда от превода4 който да ги развежда през деня,на обяд да ги заведе и после във въпросната фабрика.
Уфффф ама как да ходя до там и после не знам дли 6те издържа цял ден на крак по улиците.....уфф ама тея хора все едно ме 4акаха да забременя та да по4нат да ме търсят за работа.....е аман  #Cussing out

# 102
  • Мнения: 6 167
добър ден от мен!
вчера писах писах и накрая.. се затри.
ядосах се много, днес ще ходя да си купя памет да увелича
рам-а на тоя лаптоп, който използвам..

# 103
  • Мнения: 81
Здравейте момичета!! Благодаря ви за милото посрещане във вашата малка,но задружна компанийка.  newsm03
Браво на Дессинка,че си е взела изпита smile3501
Кала мерси за посрещането.  HugКак я карате с Марко?Разбах,че вече се захранвате thumbsup и сте го ударили на разходки  love001
Тук обаче е направо ужасно - само вали. Но и Доменико каза,че в Термоли не е по-различно и това малко ме успокои. Леле днес започва Световното и добре,че моят не е толкова запален да не кажа,че изобщо не го интересува футбола. Щастлива съм от този факт. Защото като заседнат - ни звук ни стон, а пък за излизане навън да не говорим. днес в София откриват и новия МОЛ. огромно нещо - с 10 киносалона и един триизмерен. Напаво нещо уникално. Дано утре е хубаво времето да отида да го разгледам и после ще разказвам. Но за себе си не зная какво да разкажа - много е трудно така.
Приятен и усмихнат ден,момичета! sun

# 104
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хелоу и от мен  Grinning
Аз пък днес си пих кайвенцето в приятна компания  bowuu smile3534 Най_после среЩата се състоя  Wink
ПетЮ4а какъв е този МОЛ  newsm78 Аз ниЩо не знам  Rolling Eyes Сестра ми Що не си ми казала  Naughty Wink

Общи условия

Активация на акаунт