Мами в Италия 8

  • 13 880
  • 309
  •   1
Отговори
# 195
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Знам я пиШината комунале. И този новия съЩо. Grinning Но на мен най_близо ми е един друг басейн дето е в една пресе4ка на виале 4езаре Батисти Wink Ще взема да ида да видя каква е хавата и какви са орарите за ноуто либеро.  Grinning

Леле,Валкеееее  ooooh! И твоята не е лесна  Confused Стеф4о поне доволен ли е,4е е при баба и дядо. Дано баЩа ти се оправи бързо  Praynig

# 196
  • Мнения: 5 475
Дано баща ти се възстанови възможно най-бързо!   Praynig
А малкия по -скоро ще е стимул за добро настроение,отколкото тежест,не се безпокой!  Hug
Честита ти почивка на Черното море...тъкмо добре ти е дошла!  Wink
  bouquet

# 197
  • Мнения: 191
Здравейте,
аз съм от София, а в Италия съм от повече от 12 години. Дойдох да уча, бях една година в Болоня, изкарах Master по Фирменно Управление, и след това се прехвърлих в Рим (приравних си българската ми дипломна за висше) и май си хвърлих пъпа тук...
Първата година в Италия ми беше най-тежко, ново място, далеч от къщи, не можеш да раз4иташ на никoй друг освен на себе си. Работа трудно се намира, то и за това се наложи и тук да доу4вам (Università di Roma).
По едно време бях много от4аяна, за една година бях пратила над 100 CV, ходих на няколко интервюта, но без особен резултат. Бях решила да се връщам, и ето късмет, фирмата която по-късно ме нае, беше взела списъка на завършилите студенти, така че най-накрая и на моята улица изгря слънце.  
И ето, работя в областа на информатиката, по специалноста ми, от почти 9 години.
4естно казано, ако знаех колко щеше да ми е трудно, не съм много сигурна дали пак бих избрала да дойда тук. Може би някъде другаде из Европата...
Но пък поне тук срещнах "Moята си половинка" и вече почти 6 години сме заедно и щастливи.
Имаме 3 момчета, така че съм мъжка майка...

# 198
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей Весна,браво на теб  Hug Ти не само си мъжка майка ами явно си и мъжко моми4е  Peace Успяла си да минеШ през толкова трудности и да успееШ. Комплименти   bouquet

# 199
  • Мнения: 714
Здравейте,
аз съм от София, а в Италия съм от повече от 12 години......
Имаме 3 момчета, така че съм мъжка майка...

 newsm74 smile3501
Евалата, Весна!

# 200
  • Мнения: 5 475
Vesna27 радвам се че ни довери нещо повече за себе си!
 Търсех къде сме се писали и ние,понеже по едно време всеки разказа по нещо от автобиографията си,но не можах да го открия...ако погледнеш в началото на темата ни,има линк към предишните ни разговори..мисля ,че някъде в началните мами в Италия 3 или 4 ,всяка една разказваше за себе си.
 
  А от Рим тук имаме Италина (Тони) и Ванеса 79,която живее наблизо...гледах наскоро още едно момиче от форума,което обаче не пише при нас ,че е от Рим.  Peace

  дано ти хареса в нашата компания...страем се да сме си полезни или просто да си бъбрим..
  Hug Май си ни най-многодетната мама в Италия...леле,три момчета ,как се справяш?Колко са големи?

  bouquet

# 201
  • Мнения: 3 425
Егати писах писах и се затри  Cry даже и снимки качвах  Cry  Марко се разбуди и аз в бързината ,без да КОПИ, кликнах публикувай и КЕННОТ ФАЙНД СЪРВЪР ме  #2gunfire

Ей сега набързо:

Весна, 3 момчета БРАВА  Hug
Вале,стискам палци да се оправи баща ти и ти да си искааш спокойно бг моренце  Peace
Лени, количката е бонбон:)Няма кво яд ме е,щот беше различна,а не кат тук като пекоре повечето ФИАТ!
Исках да ви покажа нашия пейзаж тук!
Ето Терацата построена от Мусолини:





Снимките не са от най-добрата точка,но се придобива представа!
 Тези са от вкъщи:
От салотто-то: църквата и академията!

Това пак е същия прозорец,но малко на чьорчик:

Това е от спалнята:

И това също,малко в ляво:


И друго писах,но не се сещам сега  newsm78
Лек ден засега  ooooh!


# 202
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аууууу Кала,какая красота. Ще ти идвам на гости, да знайШ  Naughty Wink Praynig  bouquet

# 203
  • Мнения: 6 167
леле, Весна, супер! 3 момчета! егати кефа)))
страхотно, кажи нещо повече - как се живее с 4ма мъже вкъщи, на ръце ли те носят ? Wink

кала, това ако се вижда ( морето) от вашия апартамент благородно завиждам. винаги съм искала да имам гледка към море, пък то към задния двор на съседа. пак не е лошо..
но си мислех оня ден, като си стоях на терасата..... дали няма да измислят вече холограми , които да обрграждат къщите и да се мени пейзажа. пускаш си например море, или планина..
 newsm78 и дали когато този момента дойде ( а той ше дойде сигурно, докато сме живи), ще харесваме такива дигитални гледки... да, както разбирате нямам какво да правя и съм пуснала края на моята фантазия))))

мусолини не ме кефи, нито той, нито терасата му, малко стил мавзолеен. виж Мусолини е роден и погребан почти във Форли - в Предапио, което е селце на има няма 14 км от тук...

# 204
  • Мнения: 1 100
Здравейте моми4ета,

Хайде и аз да се  присъединя към вас ( дано не връЩате закъснелите:))

  А от Рим тук имаме Италина (Тони) и Ванеса 79,която живее наблизо...гледах наскоро още едно момиче от форума,което обаче не пише при нас ,че е от Рим.  Peace

Дали пък не съм аз въпросното моми4е newsm78

От време навреме ви про4итах досега, но не бях писала. Ще се поправя.
Аз съм от три години в Рим. Преместих се заради приятеля ми ( сега съпруг). Миналата година сватба, този септември живот и здраве беб4е ( с панделка).
В този период мързелувам и съм предимно вкъЩи, та Ще ми е приятно да си бъбрим с вас.
Някои дами ве4е съм ги заси4ала по други теми, Ще ви опозная бързо Grinning

Това е за сега. Поздрави на вси4ки и до много скоро  bouquet

# 205
  • Мнения: 1 049
здравейте и от мен   bouquet
добре дошли на новите момичета  Hug  bouquet
Vesna27  направо ти се възхищавам супер си , да те радват мъжете и да са ти живи здрави   bouquet
Kaлa(Bella13)  много е красиво блазе ти за гредката , около нас само пътища слава богу имам градина друг път ще пусна снимки  Peace
Lennie , честито ти колело Peace и аз имам ама без мъжо с малкия нямам кураж да го ползвам Tired
denise, не се притеснявай тук ще си добре дошла   bouquet
donna al volante , дано баща ти се оправи бързо  Praynig и кога ще си на Бургас  аз съм на Варна от 24/07/06-05/08/06
mcdirock ама не ги ли затварят за manutenzione басейна през лятото  newsm78
лек ден на всички   bouquet

# 206
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Ехо..ето ме и мене Laughing  Hug
как сте вие гледам ден-2 да не вляза и сте изписали 2-3 страници Thinking Crazy
аз поучвам нещо ме е хванал канапа, яко съм се депресирала заради студа ooooh! Shocked Rolling Eyes
то човек ще каже на студено и гадно време най-добре се учи ама аз съм наопаки...гадното време ме успива и направо ми убива желанието за всичко  Tired
Систър, да знаеш просто ще дойда при вас, аман тука от скапано време...тъкмо ще си ви видя, ще ви се порадвам с Джуджи, и ще стопля старите кокали Crazy Party Thinking Hug
Кала, браво за снимките, супер ти е гледката, блазя ти за морето.. newsm10 thumbsup
бенвенути и от мен на новодошлите Hug Peace.  bouquet..то и аз съм още новак така че още повече ги приветствам...
Стискам мнооого палци на Ани (Пиколина) за изпитите! Аниии, чакаме те тука да разпряващ за аморето, как мина...аз свърших с изпитите, остана само държавния  Thinking
Честито и от мен на Бимба25 за бебката Hug Flutter  bouquet
Ми май тва е от мене Thinking Blush до скоро писане и приятен следобед   bouquet Hug

# 207
  • Мнения: 1 049
 Dessinka , ела да те стоплим  Hug
Бимба25 честито и от мен за бебка    :bouquet ох мното съм разсеяна извинявай  Heart Eyes

# 208
  • Мнения: 5 475
 
Дали пък не съм аз въпросното моми4е newsm78

 smile3530   Е,точно теб имах предвид!  Wink
 Hug Добре дошла при нас...впрочем и други момичета срещам из другите теми на форума ,но явно нямат време за нас!
  С теб клуба на младоженките става 5- видях на лентичката ти,че след 3 дни правите година брак,Бимба се ожени август 2005,Соня и аз- септември ,а Лени -февруари тази година!
  Ти си ни втората бременелка...Бимба ще роди ноември!  smile3525

Кала...ама каква гледка..сън няма да ме хване тази нощ,да знаеш Wink Аз ако трябва да ви снимам какво виждам...гарата и пероните!  Twisted Evil
  Иначе имам снимчици от новата гледка,но като дойде времето ще ви ги пусна!  Wink
 Дессинка...стискам ти палци!Умници сте вие с Ани!   bouquet

 

# 209
  • Мнения: 3 425
БЕНВЕНУТА НА ДЕНИСЕ   bouquet Закъснелите черпят с по 1 кафе и си казват всичко без бой  Joy
Лени, да не се опитва да ме заяжда с антипатията си към Мусолини...знаеш,4е трудно разбунваш духовете тук  Heart Eyes Моренцето е хубаво нещоSimple SmileМного успокоява!А за влагата...хм...в Малта беше доста по-зле!Тук поне бриза ни спасява!При нас е друго моренце,но все още не се къпят много!
Мкдиро4е, с удоволствие бих те приела вкъщи само дет живеем в 2 стаи и салотто,което не е отделно,а е антре и кухня!Направо ви завиждам за големите къщи  Heart Eyes
Банда в Бг пак било студено  #Crazy Направо ужас!Вече мухлясаха там!
Има и друга мацка от Рим,но тя се подвизава в друг подфорум,но ни чете  bowuu

Нямаме  #Crazy

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 15:59 от Kaлa(Bella13)

Общи условия

Активация на акаунт