Бебето не ака

  • 5 168
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 209
Днес бяхме на консултация. Лекарката каза да започвам да давам пюрета, първоначално от тиква и ако не се оправи да давам по веднъж или два пъти на ден Фризовом.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Защо просто не пробваш да смениш АМ, вместо да бързаш със захранването? Нан има повече желязо, и понякога запича.

# 32
  • Мнения: 3 608
Защо просто не пробваш да смениш АМ, вместо да бързаш със захранването? Нан има повече желязо, и понякога запича.
И аз съм против бързането към захранване.Ако имаш под ръка тиква свари я и дай една лъжичка щом искаш.Педиатър какво казва ,даваш ли вода на бебето?

# 33
  • Мнения: 209
Аз не бързам да захранвам, но педиатърката каза да започна да давам зеленчуково пюре, не само заради запичането . Вече било време.

# 34
  • Мнения: 3 608
Аз не бързам да захранвам, но педиатърката каза да започна да давам зеленчуково пюре, не само заради запичането . Вече било време.
Тях Ако ги питаш може директно на пюрета да се хранят бебетата.Смени млякото след консултация мое мнение Хип от къде купуваш?

# 35
  • Мнения: 209
Хип купувам от Кауфланд

# 36
  • Мнения: 3 608
Хип купувам от Кауфланд
Пробвай с този който е внос от Англия.По хубав е разтваря се по добре и няма нишесте в него.

# 37
  • Мнения: 209
Благодаря ви за съветите, мами! Ще пиша  когато имаме някакво развитие по въпроса 😃

# 38
  • Мнения: 3 608
Благодаря ви за съветите, мами! Ще пиша  когато имаме някакво развитие по въпроса 😃
Да НЕ досаждам но прави масаж на коремчето.

# 39
  • Мнения: 209
Не, не досаждаш😃😃😃. Правим масажи редовно.

# 40
  • Мнения: 209
Да ви кажа и от Фризовома няма никакъв ефект. Вчера взех и Аптамил комфорт, но мисля че това е най- гадното мляко. Мирише ужасно и горчи. Не знам вече започвам да си мисля, че бебка има някакъв проблем. И с млякото не знам какво да правя. Не е редно, сменихме толкова млека вече.🤔

# 41
  • София
  • Мнения: 98
Миличкото... Sad консултирахте ли се пка с лекаря? Да не е друга причината, а не в млякото?

# 42
  • Мнения: 209
Да ви кажа взех Аптамил и сега ака през ден. И аз се притесних да не е друг проблема. Лекарката каза че другия месец като станем на 6 месеца се прави ехограф на коремните органи. Надявам се тогава ако недай си Боже има нещо да разбера.

# 43
  • София
  • Мнения: 98
Стискам палци всичко да е наред.

# 44
  • Мнения: 209
Дано! Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт