Понякога искам да си стегна багажа,но ме е страх че ще съжалявам.

  • 5 033
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 951
Прочетох само първата страница и разбрах,че търсиш само нови емоции и разнообразие.Имаш си любим мъж и хубава работа.Не си мисли,че София ще ти предложе някакво супер разнообразие.Т.е да,така е,в София има всичко,столица е,има големи  сгради,големи заведения,големи дискотеки/зависи какво разнообразие търсиш/ но!При целия този спектър на новите неща ТИ разполагаш САМО с 24ч на денонощие.АКО започнеш да работиш първоначално изобщо няма да имаш време за излизания,защото ще трябва да се доказваш,а после всичко пак ще стане рутинно.Работа,семейство...е,чат пат ще излизаш с приятели по заведения,но...Когато ставаме на по 25 и почваме да работим,когато нашите приятели се задомяват и им се раждат деца приоритетите се променят,вече няма да има всяка вечер дискотеки до зори,еднонощни връзки,пияни гуляи...и това е еднакво както в София,така и в провинцията!
Май наистина не знаеш какво искаш?

# 46
  • Мнения: 6 164
7 месеца, ама още се дават съвети. Laughing

# 47
  • Мнения: 1 212
леле - е -е  Thinking
верно бе !
То момичето може и до чужбинско да е стигнало, а ние : в София така, в София иначе.....
ГолЕм майтап! Joy Joy Joy

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Следя темата с интерес, моля не спирайте със съветите Hug

# 49
  • Мнения: 6 167
Е, ясно е, че вече няма нужда от съвети и окуражаване. От юни до декември...
Още една неудовлетворена и пробивна провинциалистка вече се е нанесла в заветния град, заемайки още една "квартира", още едно място в "рейса" и  още едно работно място.
Дано да е доволна.

Това беше грубо и тъпо изказване.

не е.

# 50
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Понякога се чудя как и от къде ги изкопават тези теми от преди половин година, че и повече! ooooh!

# 51
 Като видях заглавието на темата и ми трябваха 30 секунди за да асимилирам, че това съм го писала аз, честно ви казвам. Продължавам да съм една от вас и продължавам да съм там където бях и преди, в същия град, със същия приятел.....по щастлива отвсякога!  София остава просто града в който уча и ще продължавам да уча, а ако е писано някой ден мога и да живея там,но вече не го искам толкова силно, по точно почти не го искам! Благодаря на всички които са се включили в темата,тогава наистина ми помогнахте донякъде, но до вземане на крайно решение така и не се стигна, просто нещата се развиха от само себе си.

Още се чудя къде я намерихте тази тема? Joy Joy Joy

# 52
  • Мнения: 420
 Grinning  Човек трябва да може да избира битките си, каквото и да означава това.

# 53
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Prosto Az, поздравления! Радвам се за теб! Успех занапред!  Hug

# 54
  • Мнения: 3 394
ако искаш голям град-ела в лондон!!!
Ще умреш от еднообразния живот-няма семейство, няма приятели, работа,работа и пак работа, а ако нямаш такава-ще изкрейзиш от търсене на работа!!!

# 55
  • Мнения: 5 622

 Много съм объркана. Снощи гледах Горещо и на гости беше Соня Васи. Още повече се депресирах. Жената каза такива неща, че чак да и се чудиш, но явно има смелостта която на мен ми липсва. Много ме мотивираха думите и че когато някой и каже, че нещо не може да стане, тя прави всичко за да докаже обратоното. А аз досега една рискова постъпка не съм направила и само се ядосвам на себе си.Терзанията ми са вече 3 години,не знам докага ще издържа.


О, аз също имам моменти, когато се чувствам така. МОже би много хора имат, но малко ще си го признаят  Wink

Относно заглавието на темата ти- аз също понякога искам да си стегна багажа. Просто понякога е по-лесно да избягаш, от колкото да се справиш с трудностите. Макар да е клише е точно така. Само, че всеки решава колко и с какви трудности може и иска да се бори. Това е.

Успех  bouquet

# 56
  • Мнения: 255
Prosto Az , ти да не би да си от Плевен? Crazy
И още един таймаут да го наречем : По-хубава снежанка от Буба не съм виждала за тази година Grinning

# 57
Prosto Az , ти да не би да си от Плевен? Crazy
И още един таймаут да го наречем : По-хубава снежанка от Буба не съм виждала за тази година Grinning



Не съм от Плевен!!! Смятам темата за вече приключила така че моля  повече да не се коментира!!!

# 58
Позволете ми да започна Новата година на чисто, без подобни спомени! Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт