Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 23 тема

  • 105 909
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
До колкото зная - за успешна операция е много важно да се направят добре леглата на имплантите - за може после в тях те да се позиционират правилно. За оператора е най-удобно да го направи през мамиларната гънка. От там има директен достъп до зоната между костта и мускула, където се оформя ложето. Затова в повечето случаи се предпочита да е от там. Със съвременните методи за шиене и лепене - там белези почти не остават. Аз може да се каже, че нямам. Не са, като едновремешните - "шев и кройка" - релефни, дебели, кафяви .... Има някаква чертичка, която се слива с кожата напълно, още повече пък и в гънката - не се вижда. Аз имам рязана ареола - за обиране. Едната само, тъй като едната гърда имаше голяма птоза - 2,5 см под другата. При операцията се оказа, че имам и анатомична аномалия - мускулът на тази гърда е захванат за долното ребро.  И сега има малка разлика между гърдите, и преди имах. Тази, на която ареолата не е оперирана - е съвършена. Тази с оперираната ареола е малко, като "Квазимодо", спрямо другата, но .... приемам го. Ареолата се е разтеглила някак. Аз съм с малки светли ареоли, преливащи към кожата. При рязаната - отрязаното парче е по-пигментирано. Предполагам, че при рязането се получава доп. пигментация. Не е кафява, пак е розова, но липсва плавното преливане от ареолата към кожата. Като пришита кръпка е. Самият шев е като много фин бял конец, косъм дори. Няма релеф, не е дебело, но .. самата ареола е, като пльосната върху гърдата. Мислила съм с за някакво третиране, но в крайна сметка това е нещо, което виждаме само аз и мъжа ми, и на нас не ни пречи. Манията ми "всичко да е съвършено" - малко да слезе на земята Bowtie Но ей така - искам да е по-хубаво Simple Smile И аз съм мислила за някакво татуиране с телесен цвят (не картинка).

# 616
  • в пералнята
  • Мнения: 1 010
При мен има дебели, релефни бели белези. И двете ароли изглеждат като "пляснати", да не говорим, че са различни. Джобовете на имплантите също не са симетрични и като си вдигна ръцете едната гърда стои по-горе от другата. Въобще - работата не е добре свършена.
В сутиен всичко изглежда супер, ама то и преди това в сутиен беше добре. Аз не че искам да си развявам гърдите наляво-надясно, но ме дразни това.
Както казах, аз имах особена форма, но като обсъждахме предварително той ме увери, че всичко ще е наред.
Тук открих, че правят медицински татуировки, за скриване на белези от операции - основно за жени, с отстранени ареоли и смятам да отида на консултация и да преценя какво да правя.
То всичко нямаше да е с толкова горчив привкус, ако докторът си беше поел отговорността...

# 617
  • Мнения: 2
Здравейте! Нова съм в темата и съм тук с въпрос за мнения относно процедурата Brazilian Butt Lift. Доколкото съм наясно това представлява липосукция в зоните с повече мазнини например - корем, вътрешни бедра, гръб, след което тези мазнини се преработват и се вкарват с някаква тръбичка в дупето. Разглеждала съм снимки ефекта е поразителен, трансформация на цялото тяло. Тъй като аз качвам основно в корем и паласки, а дупето ми се слива с паласките и никак не ми харесва, искам по-тънка талия и закръглено дупе. Въпроса ми е някоя от Вас правила ли си е тази процедура или има ли повече информация? Интересуват ме цени, добри доктори, ефекта траен ли е, мога ли да очаквам нещо добро от тази интервенция? Ако смятате, че тази интервенция не е хубава, каква алтернатива може да ми предложите за по-закръглено дупе? Пробвала съм със спорт и хранителни режими но за съжаление ефекта не е това, което искам.
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bfi1538059563c.jpeg

# 618
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте! Нова съм в темата и съм тук с въпрос за мнения относно процедурата Brazilian Butt Lift. Доколкото съм наясно това представлява липосукция в зоните с повече мазнини например - корем, вътрешни бедра, гръб, след което тези мазнини се преработват и се вкарват с някаква тръбичка в дупето. Разглеждала съм снимки ефекта е поразителен, трансформация на цялото тяло. Тъй като аз качвам основно в корем и паласки, а дупето ми се слива с паласките и никак не ми харесва, искам по-тънка талия и закръглено дупе. Въпроса ми е някоя от Вас правила ли си е тази процедура или има ли повече информация? Интересуват ме цени, добри доктори, ефекта траен ли е, мога ли да очаквам нещо добро от тази интервенция? Ако смятате, че тази интервенция не е хубава, каква алтернатива може да ми предложите за по-закръглено дупе? Пробвала съм със спорт и хранителни режими но за съжаление ефекта не е това, което искам.
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bfi1538059563c.jpeg

Здравей,не съм запозната с тази процедура,но съм се интересувала от прехвърляне на мазнини от една област в друга. Това,което знам,е че става на няколко процедури,бавно,малко по-малко,защото не може да се изкара на един път голямо количество.

# 619
  • Мнения: 7
Здравейте бихте ли ми казали мнения за skin systems поставяли ли сте си бюст там и в момента това е най примамливата оферта нооо дали точно по тази причина не е най голяма греда търся мнения които са по обстойни защото четох и негативни коментари на страницата им

# 620
  • Мнения: 16 874
Върни се прочти миналата страница, има мнения за тази клиника.

# 621
  • София
  • Мнения: 1 758
Преди време аз също мислех да правя мамопластика там,но се отказах.
Чух за доста издънки на др.Ковачев и не ми се рискува.
Факт е,че съм виждала и хубави негови гърди,но и такива от които съм потресена просто.
Не мисля,че за такова нещо трябва да гледаме цената.

# 622
  • в пералнята
  • Мнения: 1 010
 Тя цената и не играе роля. Аз се опрерирах при него по препоръка и защото ми направи добро впечатление. Имплантите, които поставих не бяха от "преференциалните"...

# 623
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429
При всеки лекар има неуспешни операции, но при по-големите имена, като че ли не се коментира много.

# 624
  • София
  • Мнения: 1 758
При всеки лекар има да,но при някои % на грешки е доста висок и грешките са потресаващи.
Как от Стоянов няма кой да се оплаче.Не съм чула за недоволни от него.
Видяла съм страхотни негови гърди и затова съм се спряла на него.
Arhinora,много съжалявам за това,което се е случило с теб.
Но станалото,станало....,дано се намери начин да се оправи.

# 625
  • София
  • Мнения: 11 991
Обсъждали сте мезотерапията за намаляване на мастните депа.

Не мога да не споделя, че това е най-голямата глупост, която съм правила.
Дадох една шапка пари за ефект 0.

Получих дискомфорт, синини и твърди топчета по корема и нито милиметър намаляване на обема.

Можех да добавя още малко пари и да си направя класическа липосукция или Бодитайт и да се радвам на гледката на плочки в огледалото (имам ги, но са тапицирани. Нямам нужда и от сваляне на тегло. Проблемът ми е само в областта на корема).

Правих процедурите при Михайлов в Скин лайн.
Няма да отида отново там, категорично.

# 626
  • Мнения: 8 763
Този Михайлов много изтъкван , а всъщност ми се струва че не е чак толкова капацитет .
Плюс това от наблюдения и с други клиники , цените в Скин лайн често са завишени , а промоциите им не са чак толкова намалени и интересни  .

# 627
  • Мнения: 7
Моите импланти ги сложи д-р Ковачев и съм изключително доволна, малко е да се каже. 3 приятелки се оперираха преди мен при него, и тъй като много ми хареса резултата им и аз го избрах. След мен още 3 мои приятелки също се спряха на него, заради моя резултат и всички са много много доволни. Харесвам си формата, харесвам си размера, белези почти не се виждат, направо са невидими, и следоперативния период беше изключително лек.
Тъй че аз го препоръчвам.

Бихте ли се осмелила да пуснете снимка по бански за да видим как изглеждат

# 628
  • Мнения: 7
Моите импланти ги сложи д-р Ковачев и съм изключително доволна, малко е да се каже. 3 приятелки се оперираха преди мен при него, и тъй като много ми хареса резултата им и аз го избрах. След мен още 3 мои приятелки също се спряха на него, заради моя резултат и всички са много много доволни. Харесвам си формата, харесвам си размера, белези почти не се виждат, направо са невидими, и следоперативния период беше изключително лек.
Тъй че аз го препоръчвам.
Следоперативният период беше много лек и при мен.
Но белезите... няма да се изтипосвам по зърна тук, но те не са и за показване. Моите импланти са поставени през ареолата и имам ужасно грозни белези, че и размерът на двете ареоли е различен.
Ще ходя на консултация при друг хирург за корекцията им, ако не стане, ще трябва да ги татуирам, за да скрия белезите и да станат еднакви.
Добрият пластичен хирург се познава по това как се държи и какво прави, ако нещо се обърка. Ковачев в случая много се изложи. Има късмет, че не се съгласих с неговия план на действие, само за да го изтипосам пред медиите в злоупотреба със средства от здравната каса.

Здравейте вие не сте доволна бихте ли пуснали снимка по бански за да видим как изглеждат аз се интересувам от същата клиника и събирам мнения чесно казано са повече негативни

# 629
  • София
  • Мнения: 326
Змия , на мен др. Михайлов ми препоръча Венус Легаси процедура за мазнините около пъпа. Но не съм ги правила засега.
Мезотерапията е била с липолитични ензими за разграждане на мазнини, нали?

Общи условия

Активация на акаунт