Kara Sevda - Любовта побеждава тайните в Черна любов тема 9

  • 51 685
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 042
Момичета, пожелавам Ви лека нощ и приятни сънища с този...

# 46
  • Мнения: 1 042
Вел,
явно не спиш, bir şey söyle за този - вече ми се изчерпаха епитети -

# 47
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро!
Не спях Наде, ама много ме мързеше да пиша.
Не мога да не споделя с вас тази малка, сладка кокетка, да и имам банския 💜

Жалко, че Каан се е отказал от проекта. Тъкмо се бях настроила за ново дизи с него.


Решили са да отбележат
По местам съемок Kara Sevda : Шиле- курортный пригород Стамбула на берегу Черного моря (в Азиатской части). Находится примерно в 2-х часах езды. Знаменит своими песчаными пляжами, красивейшими видами и уединенными бухтами.. Маяк — символ Шиле. Говорят, что самый большой в Турции действующий маяк на сегодняшний день.Находится на скале на самой высокой точке, построен французами в 19 веке . Рядом отель 4*, где проживала съемочная команда КС, поблизости с местами сьемок. Часть1. Утес в Шиле (мыс),довольно популярное место для сьемок фильмов( KaraSevda,Cesur ve Guzel ) и тусовок местных жителей…серия 50 КС –Эмир скидывает в море коляску с куклой под видом Дениз…



Последна редакция: вт, 24 юли 2018, 08:31 от velvet*

# 48
  • Мнения: 1 042
Това е интересно, супер Вел, че си го открила, дай още такива любопитни кадри
А за фръцличката Памун, нямам също думи. Колко ли ще е горда като порасне и види с какви батковци се е снимала и що целувки отнесе.

# 49
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Ако изкочи нещо ще споделя. Рускините от къде ги изкопават тези новини им се чудя.
Е, не мога да свикна да го гледам с тази му визия Бу

И още малко красота за настроение. Бъдеща звезда, възхищавам и се колко е малка и как позира, ако беше моята дъщеря щеше да е захвърлила и чантичката, и очилата, преди да успея да я заснема 🤣

# 50
  • Мнения: 1 042
Ако изкочи нещо ще споделя. Рускините от къде ги изкопават тези новини им се чудя.
Е, не мога да свикна да го гледам с тази му визия Бу

И още малко красота за настроение. Бъдеща звезда, възхищавам и се колко е малка и как позира, ако беше моята дъщеря щеше да е захвърлила и чантичката, и очилата, преди да успея да я заснема 🤣


Е, тя от бебе е пред камерите, явно й идва отвътре. Абе тоя нашияя претенцията голямяа няма ли да се захване да снима нещо?!! До кога ще въртя Севдата...- ще вземе да ми омръзне. Мисля да загледам Братчетата 2, там Бу ми харесва като визия. Вел, и мен ме е яд, че Каан не е приел да се снима. Тоя сладур и аз искам да го гледам пак.
Какво ли ще излезе от тази фотосесия за модния бранд?? Голям денди са го спретнали с това шалче, интересно защо не са убрали перчема малко.Или поне фиксатор???

# 51
  • Мнения: 8 098
Открили са двойник на Бу!
Той не само удивително прилича на него , но и името му е Бурак!😱😱



# 52
  • Мнения: 1 042
Открили са двойник на Бу!
Той не само удивително прилича на него , но и името му е Бурак!😱😱




Стига бе!!! Страшно прилича- очите и дългите клепки, другото тенденциозно е копирано та приликата да е още по-голяма

# 53
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Къде са го открили?
Доста си приличат, но все пак наш Бу си е по хубав, нa двойника му липсва харизмата, доколкото виждам по снимките. Да не е някой маниак да копира Бу 🤣😂🤣

Последна редакция: вт, 24 юли 2018, 21:02 от velvet*

# 54
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
SmileДобро утро HugHugHug

Открили са двойник на Бу!
Той не само удивително прилича на него , но и името му е Бурак!😱😱





Йок артък   баси приликата направо съм ги объркала Stuck Out Tongue Winking Eye. и аз като Вел  направо си мисля, че тоз Бурак е някой маниак дето копира наш Буболин Unamused. Само Фе да не вземе го обърка нейния Бу с този Stuck Out Tongue Closed Eyes

Един любим момент от началото на Севдата  Crazy Crazy


Нови снимки на Хазал ... с нова прическа  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 25 юли 2018, 09:37 от kotelina

# 55
  • Мнения: 1 042
SmileДобро утро HugHugHug

Открили са двойник на Бу!
Той не само удивително прилича на него , но и името му е Бурак!😱😱





Йок артък   баси приликата направо съм ги объркала Stuck Out Tongue Winking Eye. и аз като Вел  направо си мисля, че тоз Бурак е някой маниак дето копира наш Буболин Unamused. Само Фе да не вземе го обърка нейния Бу с този Stuck Out Tongue Closed Eyes

Един любим момент от началото на Севдата  Crazy Crazy


Нови снимки на Хазал ... с нова прическа  Heart Eyes


В същност, Коте, няма да е зле да вземе да го обърка и да освободи истинския Бурак...

# 56
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Карасевдалинки здравейте!

Много сладко видео




Дали ги гледат Бурак и Неслихан видеата от феновете? И другите актьори, които правят филми дали и те си гледат творчеството на феновете?


















А за двойника на Бу - дали не е малко и фотошоп; На някои снимки е поразителна приликата, на други хич не е чаровен, даже има нещо неприятно;

Последна редакция: чт, 26 юли 2018, 02:47 от BVAR

# 57
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро, Севдички!
Този ще да е наистина някой маниак, сигурно иска да натрупа слава на гърба на Бу 🤣, а и той самият дали си има на представа за съществуването му?
Нова снимка от Неслихан

И много мили снимки на Каан с малката принцеса 💗. Със сигурност ще бъде чедесен баща.

# 58
  • Мнения: 1 042
Добро утро, Севдички!
Този ще да е наистина някой маниак, сигурно иска да натрупа слава на гърба на Бу 🤣, а и той самият дали си има на представа за съществуването му?
Нова снимка от Неслихан

И много мили снимки на Каан с малката принцеса 💗. Със сигурност ще бъде чедесен баща.


Каан и памун... определено имаше разбиране между тях. Не е лесно да снимаш бебе, но определено им се получава, всички сцени са много истински. Като че ли по-добре отколкото някои с Бурак. Малкото Памунче определено харесва Каан, след като продължават контакти и след снимките
Лек и усмихнат ден, севдички

# 59
  • Мнения: 8 098
Привет, момичета! Hug

Има новини около двойника на Бу, момчето не е някоя изпушалка , а известен модел... Joy Joy



https://youtu.be/dJFd5Uo2CV4

Интересен е този клип за двойниците! Laughing

Нова снимка от Несли! Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 26 юли 2018, 20:53 от alex_94

Общи условия

Активация на акаунт