Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 67

  • 55 857
  • 749
  •   1
Отговори
# 210
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Важен е пробния трансфер, да не кажа задължителен( това си лично мое мнение)

# 211
  • Мнения: 1 742
Момичета,какво е това пробен трансфер? Никога не са ми правили...

# 212
  • Мнения: 4 087
Ми пробен е същото като трансфер ама без ембриони.Клонях да не го правя,вече съм почти унедена, като поговорих с момичета и попрочетох....Каквото сабя покаже. 

# 213
  • Мнения: 1 327
Във Варна правих пробен трансфер .
bubabalini не си чувала ,защото в “Надежда” не им трябва пробен трансфер Simple Smile Simple Smile  ,а и представи си аз на пункция бях със 30 жени ,на трансфер с горе долу толкова .Няма как импробен трансфер да правят.

# 214
  • Мнения: 268
Естествено, че има как. В кабинета на лекаря, на първи преглед докато си на стола, става за 10сек Simple Smile само желание трябва.

# 215
  • Мнения: 1 327
Щом не са го сметнали за нужно .Въпреки ,че аз правих две разширени биопсии и видяха че пътят е чист Simple Smile

# 216
  • София
  • Мнения: 1 358
Аз пак не разбрах, защо е нужен този пробен трансфер?
С нещо помага ли ? Или просто да видят как е канала? Че дори и да не е ок, може ли да се оправи преди пункцията?

# 217
  • Мнения: 1 742
Във Варна правих пробен трансфер .
bubabalini не си чувала ,защото в “Надежда” не им трябва пробен трансфер Simple Smile Simple Smile  ,а и представи си аз на пункция бях със 30 жени ,на трансфер с горе долу толкова .Няма как импробен трансфер да правят.
Shannel, аз не съм правила трансфер в "Надежда", в 'Щерев" съм била. Тепърва ще съм в "Надежда" Simple Smile.

# 218
  • Мнения: 1 327
Бяха ми казали ,за да знаят какво ги очаква на трансфера .При едни е трудно ,при др. е лесно.Но канала се затваря и от притеснение.На първият ми трансфер бях притеснена и беше по-трудно от пробния.На втория-присъствието на д-р Кисьов и д-р Александров младши ме успокои и всичко мина точно.Големи симпатяги Simple Smile .На третия бях още по-спокойна.

# 219
  • Мнения: 1 742
Абе,стига да има какво да се трансферира Simple Smile...., че и такива случаи сме имали Sad...., при които да няма....

# 220
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Мен много ме успокои др Александров младши.Аз бая се бях планирала..

# 221
  • Мнения: 1 327
Мен много ме успокои др Александров младши.Аз бая се бях планирала..
Така е ,но баща му е по-нервен .Аз така се бях притеснила .Той закъсня.Някой беше го ядосал и на трансфера мрънкаше и се ядосваше-“Ма.... му една да има ембриони като хората в цялата клиника и те да не влизат “ ,което още повече ме притесни.

# 222
  • Мнения: 199
Момичета, след трансфера ходите ли на работа и мислите ли, че е добре да се правят разходки в планината или по-добре не?

# 223
  • Мнения: 1 742
Ами, аз ходих на работа. Нямах избор....Sad

# 224
  • Мнения: 1 327
Сега последният път легнах като “квачка “ първите 6 дни .После почнах малко да се разхождам .От  болницата дават болничен още след пункцията и след трансфера ,че дори и след теста.5 дни след пункция и 30 дни след трансфер.

Общи условия

Активация на акаунт