Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 67

  • 55 801
  • 749
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 118
Здравейте,аз нали съм си една паника,та искам да ви питам още нещо.Декапептил колко време преди пункцията сте си го слагали?

# 346
  • Мнения: 56
Здравейте момичета 💐
Може да не пиша честичко, но си ви чета и стискам палци на всички 😊
Днес беше и моята пункция в Щерев. На последния преглед имах по 8 филикула в я общо 16. Днес извадиха 15 я. Оот които 8 добри. Мина леко и приятно. Сега вече усещам тежест и лека болка долу, но не е болка за умиране Simple Smile
За съжаление няма да има трансфер сега а на другия цикъл. Нямам търпение утре да се обадят и да кажат какво става...като за първи път много се вълнувам
Поздрави момичета и много успех ♡

# 347
  • Варна
  • Мнения: 669
Здравейте,аз нали съм си една паника,та искам да ви питам още нещо.Декапептил колко време преди пункцията сте си го слагали?
Слага се на 20-21ти ден от цикъла. Пункцията може да е според приложената стимулация и съответно нарастване на фоликулите и показанията на изследванията. Сега сметнах, на мен ми е бил около 27 дни преди пункцията

sweethoney87, успех!

# 348
  • Мнения: 118
Благодаря
На мен пункцията ми е планувана за четвъртък,като ми казаха да си сложа декапептила във вторник вечерта и се чудех дали съм разбрала правилно или да звъня утре и да питам Simple Smile

# 349
  • Варна
  • Мнения: 669
Благодаря
На мен пункцията ми е планувана за четвъртък,като ми казаха да си сложа декапептила във вторник вечерта и се чудех дали съм разбрала правилно или да звъня утре и да питам Simple Smile
Хм, сигурно ли е, че е Декапептил? Да не е Прегнил? Принципно се ползва декапептил и по време на стимулацията, но не съм много наясно.

# 350
  • Мнения: 118
Да,декапептил е.Следобяд ще слагам цитротид и вечерта декапептил,а в сряда почивка и четвъртък на бойното поле Simple Smile

# 351
  • Мнения: 56
На мен 36 часа преди пункцията ми биха декапептил. Иначе преди това бях на гонал и цитротид.

# 352
  • София
  • Мнения: 10 642
При жени с много фоликули и висок риск от хиперстимулация, вместо прегнил слагат декапептил

Последна редакция: вт, 07 авг 2018, 06:35 от Nandin

# 353
  • Мнения: 56
Аз бях с 8 в единия и 8 в другия, това че са ми предписали декапептил дали значи, че е имало риск от хиперстимуляция?
И още нещо да питам момичета...след пункция имахте ли кървене и колко продължи? От вчера, от пункцията си имам кървене.

# 354
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Само  ми зацапа в клиниката, но докато си тръгнах спря.

Последна редакция: вт, 07 авг 2018, 10:48 от Valentina Dragancheva-Encheva

# 355
  • София
  • Мнения: 7 645
Последния път след пункцията имах мн кръв, но еднократно още там, после беше само зацапване, което спря до 2 дни

# 356
  • Мнения: 56
Хмм...ако до утре не спре, ще посетя лекарката....
Очаквам всеки момент да ми звъннат от болницата да кажат колко са се оплодили ♡
В корема ми пърхат пеперуди 😊😊😊😊

# 357
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Стискаме палци, дано  всички са се оплодили Simple Smile

# 358
  • Мнения: 56
Стискаме палци, дано  всички са се оплодили Simple Smile
Охх дано данооо ♡♡♡♡
Благодаря 🌹🌹🌹🌹🍀🍀🍀🍀

# 359
  • София
  • Мнения: 1 358
Успех, sweethoney!
Аз нямах и нямам никакво кървене, усещам само леко неразположение, още тогава почнах да пия 3 пъти на ден протеин и пилешки бульон освен кринона, зиннат и медрол.
Сутринта бях при лекуващия ме лекар, както предполагах, няма обяснение  защо не се е оплодила дори една Я. Каза, че пробата на ММ е била добра, но въпреки икси и другите подобни не са се оплодили. Каза , че от един опит няма как да отсъди дали са ми негодни яйцеклетките и дали има сериозен проблем, можело просто "партидата" да е била кофти ( ест.не го каза така, а по доцентски). Трябва да си направим и генетични изследвания за двамата кариотип, а за мен пълен пакет тромбофилии.
Знаете ли колко струва кариотипа в и за колко време стават. Видях че другите са така. ... прилична сума...

Общи условия

Активация на акаунт