Отгледах абитуриентка

  • 8 467
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 153
Да ти е жива и здрава, както и останалите 3 съкровища също! Много затрогващо описание миговете ви до момента, насълзиха ми се очите и си пожелах да можем така да разказваме за Ивко с татко му след години!

# 31
  • Мнения: 5 713
Честито, Цвета!
Разплака ме, много хубави думи.
Стана ми тъжно и мило.

# 32
  • Мнения: 1 182
"Честито!
Прекрасни думи от една прекрасна майка!!!Да са ти живи и здрави всички деца  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 6 559
Честито !  и аз тия дни все си мисля за сватби, дипломирания и внуци сякаш времето и без това не тече достатъчно бързо  Confused . Браво за хубавите думи и се нареждам на опашката за снимки

# 34
# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧЕСТИТО,МИЛА ЦВЕТА!
Много е красива Мика! А нашите пожелания са за успешен и щастлив живот!

Поздрави!  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 4 867
много е красива!

# 38
  • Мнения: 5 577
Невероятно момиче. Много стилна.

# 39
  • Мнения: 2 792
  Браво на вас, Мика е много хубава и изглежда много сериозна  Grinning.
 Напълно разбирам вълненията ти и гордостта ти, знаеш че и аз съм от многодетно семейство, пък и по това, което съм чела явно и възприятието ни на света е доста близко Simple Smile. Същата гордост виждам и в майка ми, която много обича да казва, колко щастлива се чувства, сега когато вижда какво са постигнали и какви хора са станали дъщерите й. Цялото старание и себеодаване си струва до последната секунда.
  Пожелавам ти още много поводи за преосмисляне и радост занапред   bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 3 479
Честита ти абитуриентка!

Много ти е хубаво и добро детенцето! Все така да те радва и да се гордеете с нея.

Цвета, ти ме просълзи и ме накара да се замисля за много неща! Благодаря ти  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 353
 Да ти е жива и здрава! И да те радва, както децата ни се радват на твоите приказки Hug с доброта Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 257
Няма нужда да е НАЙ. Достатъчно е само да Е. Добра, както винаги. Умна, когато трябва. Красива, като на бала си. И щастлива.
И много здрава!  bouquet
Ей, развлнува ме писанието ти, майче....Знаеш ли защо дъщеря ти е такава, каквато е - защото е случила на майка! Желая ви да сте все така щастливи, на нея попътен вятър, нежна младост и красиви дни. А на теб - сила и здраве, защото гледам имаш още 3ма бъдещи абитуриенти да изпращаш, които сигурна съм, ти пълнят сърцето също.   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 39 759
Цвети страхотно си го написала. На дъщеря ти бих пожелала много, много успехи от тук насетне.

# 44
  • Мнения: 4 155
Честита абитурентка!
Пожелавам й да успее в живота и най-вече да бъде здрава и много щастлива.

Много ми харесаха думите, които си написала за това израстване. Сигурна съм, че всеки родител би се радвал да може да каже такива думи за детето ти.

Общи условия

Активация на акаунт