"Системата - 60" - тема 53

  • 50 906
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 848
Днес съм в почивка, та реших да мързелувам докато пускам перални...

Ден 209:
з(цяла сутрин): голямо блокче халва, 3 шоколадови бонбона и два кренвирша
о(няколко часа по обед): шопска салата, консерва грах, порция кафяв ориз с бучка масло и сирене
.......едвам гледам от храна Simple Smile))
в(късна дълга и протяжна с роднини): ще опитам да съм системна, но едва ли...

# 61
  • Мнения: 993
При мен кантарев тръгна надолу, дано нещо не се излигави пак, че ще го пребия и ще му извадя батериите. Grinning

Днес:
З: палачинки с шунка и кашкавал, кола и кит-кат (ох, много доволно беше)
О: леща с мъничко сиренце
В: планирам една шопска салатка...

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Не пиша,защото трети ден съм в изцепка,голяяяма.Така се случва ,когато съм ядосана,бля.
Genny,радвам се че си по-добре.
FBI,не се тегли всеки ден...че наистина,е отчайващо,когато няма движение
Лебед,при мен почивните дни са като целодневен фитнес
Wast..не му се ядосвай много на кантара,понякога ни прави супер щастливи

# 63
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добър ден дами😊меню днес: З-кафе с мляко, мекица, хапка домашно сирене(ужасно беше), 2ч.л. сладко от вишни, О-риба на грил и някъв джурканяк-печени домати и чушки😂В-планувам чушки с извара и домат, но и вчера бях планувала таратор, но останах без В😉
Лек ден😊

# 64
  • Мнения: 993
Здравейте, момичета! Аз тъкмо приключих със закуската, която беше принцеси с кайма и кашкавал и 4-5 бонбона за десерт, поляти с чаша кола. За обяд не знам още какво да направя, имам доста пресни чушки и домати, мога да забъркам някаква зеленчукова помийка или пак леща (открих, че свалям доста от нея, а и много я обичам). За вечеря мислех или кюфтенца, или пак шопска салата. В последните 2-3 дни имам цял свален килограм, дано тенденцията се запази. Simple Smile

Хубав уикенд на всички!

# 65
  • Мнения: 848
Днес направихме една приятна планинска разходка, леко съм изгоряла и ми е много усмихнато!

Ден 210:
з1(9:30): домашна юфка с масло и сирене + 6 бонбона (домашно правени шоколадови, превъзходно качество)
з2(15:00 - 16:00): круши на корем, краставици и половин пакет крекери (пиша го закуска Wink )
о(17:30): 3 панирани чушки + омлет и хапка ябълкова торта
в(20:00): ще сме с приятели.., та... вероятно отново несистемна вечеря (вчера беше към половин пъпеш за днес обмислям диня със сирене)

# 66
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Меню днес: 1З  кафе с мляко и овесени ядки(пак дояждане, няколко лъжички беше), 2 З около 11ч. супа пиле, 1 чушка с извара и две парченца домат, десерт малко парче торта с шоколадов мус😍, СЗ 3бр царевица-незнам дали е режимно, ако не е, бройте го задраскано😉
Утре съм по пътищата, но засега менюто се очертава З- кафе с мляко и ако намеря някъде баничка-ще си купя. От няколко дни ми се яде😂,О скумрия на скара😍 за В май ще са варени яйца, много са ми се дояли.

# 67
  • Мнения: 102
здравейте.
вчера цял ден се вихрих по домашните задължения, та не ядох много

з-овесени бисквити с шоколад
о-сирене и лятна пърженица с домати, чушки и моркови
в- кисело мляко с круши /не са режимни, но бяха много вкусни/

днес съм планувала
з-варено жито с мед и прясно мляко, парче черен шоколад за проба
о-скумрия на скара със зеле и моркови
в-кисело мляко със сини сливи

вече наближава месец от режима и съм доволна от първоначалните резултати -6кг. другият месец ще са по-малко, но поне 3 ще гледам да ги махна.
приятен ден пожелавам

# 68
# 69
  • Мнения: 848
Браво FBID..., всичко, което си набележиш, че и отгоре ще успееш да постигнеш!

Наложи се да пия хормони... и пуфнах за отрицателно време (гледам си менютата, да... от хормоните ще да е...)...
Надявам се да се нормализирам до края на месеца!

Ден 211:
з(10:00): 10-тина шоколадови бисквити
о(15:30): шопска салата + кафяв ориз с масло и сирене
о2(16:00): доста лъжици сусамов тахан + облизвах чужд сладолед с йогурт
в1(20:00): бяхме навън и ометох едни панирани кашкавалчета + порция катък (не знам защо, но имаше и яйце...)
в2(23:00): две лъжици сусамов тахан

Ден 212:
з(10:00): 3 шоколадови бонбона + бюрек (1/4 кръгла тава) + ябълков щрудел (1/4 кръгла тава)
о(13:00): печени картофи, таратор + спанак с яйца
в(21:00-23:30): поканена съм на тиквени кюфтенца и разни други глезотии, та... го пиша зеленчуци с млечни (така... освен тиквичките... салата с булгур, сосове, кьопоолу, хумус, диня, триъгълен чипс - не знам как се казваше) Wink

А да... и днес реших да се претегля + 5кг за 12 дена... (много съм добра в свалянето, но в скоростта на качване съм ненадмината)

Последна редакция: вт, 07 авг 2018, 11:17 от Лебед

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Лебед,FBI..5 кг,6 кг..как го правите не знам,браво на вас..аз за 2,5 месеца съм свалила общо 7,5 кг..или поне допреди две седмици,когато се изтеглих..След трите дена  плюскане,кой знае какво се е получило..Но от вчера пак съм ритъм,дано не се дъня повече,ама едва ли:)
 Вчера З.кафе с мляко,не помня какво закусих..може и да не съм..вечерята беше обилна и дълга,младоженците официално ни поканиха за кръстници.
О.Рататуй и сирене
В.2 ябълки и топло мляко с канела
Днес:З.Супа от коприва с три сухара,кафе с мляко
О.Дояждам рататуй-я,пак със сиренце
В.Пак ще е мляко и ябълки
Имам си вече и рокля,която добре прикрива разни сочни извивки.Според сестра ми не е достатъчно секси..ама все пак този ден е на булката.
Лебед и аз пия хормон,но може би различните,по -различен начин действат.Дано по-бързо изчезне нуждата от тях.

# 71
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Браво, на всички свалящи, аз не мога да кажа нищо по този въпрос, не съм се мерила въобще.
Меню днес: З-кафе с мляко, две яйца и един белтък с 1ч.л. отвратителна извара Sick 3с.л. препълнениии сладолед Рафи течен шоколад Blush О няма да има, ядох около 10.30-11, В-може би малко таратор, жега ми е не ми се яде почти нищо, отвикнала съм от тези пусти жеги Laughing
Лебедче, какво стана от тия хормони, започна да се подуваш ли? Защо са ти ги изписали?
Лек ден дами Hug

# 72
  • Мнения: 215
Здравейте идвам при вас,имам излишни 7 кг..тааа пак се връщам на този режим 😁,някакси нямам воля за други диети.Преди 5 години свалих за 20дни 4 кг и не се лишавах кой знай колко,сега ще видим 😋.От утре започвам с отчета ,че довечера съм обещала палачинки ...😊😊😊
Слънчев ден на всички от горещата Англия 😚

# 73
  • Мнения: 102
здравейте,
Лебед не знам на какви хормони ни си, но аз точно от тях съм в тази завидна форма. Дано бързо ги забравиш и да си в нормите после.
Росита 77 имам много за сваляне и е нормално първоначално да дръпна, после ще има застой. Повечето имат за сваляне 5-7 кг., а аз 25 кг. - разликата е очебийна.
днес прекалих със закуската, но дано няма следи или да са в норми - варено жито с мед и мляко, две парчета домашна баница и парче тортичка /това от вчерашен рожден ден/
о-омлет и салата
в-киселото мляко и сливите от вчера, че на рождения ден бях на домати с моцарела, грозде със кашкавалчета и винце....но до 17.30 ч., което е пак вид режим - хаха, особено гроздето....
тези дни са ми тежички, но се надявам да продължавам без прегрешения.

# 74
  • Мнения: 141
Здравейте, предният ми пост нещо не се чете, отдавна не бях влизала в бг мама.
Преди 5год отслабнах със Системата 15кг, задържах ги докато не родих второто дете. Сега съм в изходна позиция:cry:
З- сандвич с домашна луканка и айран
О- три свински пържоли:flushed: и задушени аспержи и гъби, печена чушка
В- мляко с нес
Предният път така си карах всяка вечер и ми беше много добре и леко Blush

Общи условия

Активация на акаунт