ВтОРА юНСка теМА ни ЗАВАри - и кРАй плаЖА коЙ щЕ разТОВари 5-11.06

  • 6 048
  • 196
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 914
nana_cool , аз си заплюх драконче, ама какво е такова... в крайна сметка ще го чакам близо месец и как ме гризка любопитството! Crazy

Maika , добре че сме единствените и че имало и по зле от нас  ooooh!! newsm68

# 76
  • Мнения: 5 183
maimunka, zwezdi4ka ти е пратила линка към яйцата. Мътим нещо само дето не ми стана ясно като се измъти какво да го правя.  Rolling Eyes

 Joy И аз така:) хабер си нямам, ама мътя и аз, не се цепя от колектива  Wink А и ми е любопитно какво ще излезе накрая.
Радвам се 4е малкия Габи е по-добре.

Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 14:56 от Maika

# 77
  • Мнения: 6 390
Привет банда
с тоз холански ще ме уморите, айде на хуя, хуя тук, хуя там  Crazy hahaha Joy не мога да спра да се хиля тука, а детето спи  Mr. Green

Нана Кул
привет и от мен   bouquet на мен пък страшно много ми харесва ника ти  Wink има ли по специално значение  newsm78
и в крайна сметка от гърлото ли такава Т. е имал малкия бонбон не разбрах  Embarassed

Майка
и Томито ли го закъсал... уф с тези болести вече  Confused

Бадемката, вече малко ми и кашля и сополите започват да зеленясват / ама какви обяснения правя  ooooh!/ че даже и мен малко ми скърца гърлото  Tired ама тук се залива с чай  Crazy

Тези яйчица чак сега отворих да ги видя, като се излюпят да  Whistling да гледам какво ще се навъди  Wink Grinning

Мариакара
чакаме рапорт от днешния купон   bouquet честито и от мен   bouquet

Дидонке
супер бременелка си ти  Heart Eyes Hug много ти отива  Wink и никога не казвай за последно ... де да знаеш  какво те чака още Wink  bouquet

Маймунке
пускай снимки с от срещата, не се разсейвай като Калида  Wink Grinning

Звезди
хуй хай  Joy малко ми куца холанския, ама с твоя помощ ще напредна  Joy
Страхотна е закуската, както винаги   bouquet айде от мен обеден чай  Whistling Wink

# 78
  • Мнения: 5 183
 Joy hahaha Joy

Звезди
хуй хай  Joy малко ми куца холанския, ама с твоя помощ ще напредна  Joy

Е, тука ве4е се смях с глас  Mr. Green

Да, Ели, болни4ък е Томи, но поносимо. И уж се оправя, но бавно ...

# 79
  • Мнения: 6 390
Банда
с тез чужди езици се сетих за още една смешка  hahaha
Преди доста години, ходих няколко месеца на китайски масажи курсове, и там една от най важните и големи точки е на върха на теметето, и се казва ... Бай Хуй  Joy hahaha
Ох не мога вече  Mr. Green

а иначе преди доста време Кейси беше похвалила филмчето Dora the Explorer, и аз от няколко дена установих че Емка също го зяпа, само дето е на немски, преди незнам защо не бях го забелязала, ама сега се кротва и гледа като пеят там, а тук има UPS кабел, и това филмче е на тази програма http://nickjr.co.uk/shows/dora/index.aspx
та изках и аз да го похваля, че наистина лови окото на малчуганите  Peace

# 80
  • Мнения: 5 476
Buongiorno и от мен!  Hug
нещо от вчера следобяд форума ми работи ужасно бавно...едвам ми отваря и понякога директно изчезва страницата.. #Crazy Не знам някой друг има ли проблеми...  newsm78 първо мислех ,че е от интернета,но с други сайтове нямам проблем..Та с голям зор ви изчетох! Peace
  Дидка,страшна снимка!  Hug и аз си имам няколко от далечната 89 година!  Wink
  А холандските поздрави са първото нещо ,което ми разказаха  Wink ...вярно е звездичка,че беше старичък холандеца ,дето  ни изпревари...изобщо и не си направи труда да ни погледне,просто се навря пред нас..и небрежно гледаше само напред!Добрече бяхме в добро настроение,иначе щях да го подхвана!  Twisted Evil

  Успех на чакащите джакпота.
  А родителите ми отдавна са свикнали да ни виждат за малко и двете с дъшеря ми(аз също съм единствено дете!)...със зета се оправят повече със знаци,баща ми говори 4 езика,но от тях нито един не е италиански или английски,които говори Масимо...така,че съм голяма преводачка като сме всички!Свикнала съм и не ми прави впечатление.  Peace
  Бързо оздравяване на болните малчугани!
  Лек ден на всички ви !
    bouquet

# 81
  • Мнения: 5 183
Buongiorno и от мен!  Hug
нещо от вчера следобяд форума ми работи ужасно бавно...едвам ми отваря и понякога директно изчезва страницата.. #Crazy Не знам някой друг има ли проблеми...  newsm78 първо мислех ,че е от интернета,но с други сайтове нямам проблем..Та с голям зор ви изчетох! Peace
   

И при мен има проблем с форума...

# 82
  • Мнения: 1 860
 Въх, zwezdi4ka, от теб разбирам, че можело да си до избереш, аз си го заплюх по цвят. doh
 
 Еli cz, ника ми го измисли брат ми преди няколко години, когато с огромни усилия се опитваше да ми обясни в една махленска интернет зала, кое е компютър, кое мишка и какво животно е e-mail.  Embarassed Nana е от ученическите години, умалително на Наталия  newsm78 , а cool:
 
РЕКЛАМА      РЕКЛАМА      РЕКЛАМА[/size][/color][/glow]

била съм много готина и от английското трепач!

Докторката каза, че високата Т е от това възпаление.
На всички бебчовци болни и сополивички  Hug от нас и скоро smile3533  back to normal.

И за последно по един хуй хай и от нас.  Joy  Joy  Joy

# 83
  • Мнения: 5 183
Въх, zwezdi4ka, от теб разбирам, че можело да си до избереш, аз си го заплюх по цвят. doh
 

И аз  Embarassed Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 7 914
Eli cz , ей вземахте ни тук на подподбив , а? smile3534 newsm62 Hug Ама дето казваш поне на холандски ще те научим... или поне като идваш насам да не се   Embarassed като mama B ( къде ли изчезна пак  newsm78- я на купонче, я се затрупа от работа)
ей сега прочетох това за Бай хуй... не мога вече...просто не мога... ще ме уволнят да знаеш заради теб!!! newsm62 rotfImbo rotfImao

Giorgia , поне си предупредена! Hug

Maika и на мен от 2-3 дена нещо ми се опъва зареждането на форума Naughty , ама аз не му се давам! Crossing Arms


nana_cool , на идея си нямам какво ще се пръкне...аз само си мечтая! И да оздравяватееее  bouquet

# 85
  • Мнения: 7 914
Въх, zwezdi4ka, от теб разбирам, че можело да си до избереш, аз си го заплюх по цвят. doh
 

И аз  Embarassed Rolling Eyes

Не не знам какво ще се излюпи, аз също по цвят го избрах  bouquet Hug , смао си мечтайкам за драконче Rolling Eyes

# 86
  • UK
  • Мнения: 1 334
Хуй Хай  Grinning
и аз ще мътя с вас  Mr. Green
Прощъпулник не сме правили, тя още не ходи, само по 2-3 стъпчици прави. Жали ме още детето  Grinning
оф пак не съм разбрала, няма ми го яйцето  Close

# 87
  • Мнения: 7 430
Ще ме убиете с тези яйца Mr. Green Mr. Green Mr. Green и с това Бай Хуй Joy

Звездичка, благодаря ти за сандвича - ей от такава закуска се нуждая аз Mr. Green

Майка, и при мен форума на моменти е адски бавен ooooh! Надявам се Малчо утре да е вече съвсем излекуван  Peace

Джорджия, ще ми бъде интересно да ни покажаеш някой снимчица от твоята бременност Hug

...аз сега заведох Вики и така вали Tired - до неделя само дъжд го дават ooooh! Направо не ми се мисли как ще уддържам фронта в къщи..

Отивам да си направя каЙве и идвам да чета bouquet

# 88
  • Мнения: 7 914
Хуй Хай  Grinning
и аз ще мътя с вас  Mr. Green
Прощъпулник не сме правили, тя още не ходи, само по 2-3 стъпчици прави. Жали ме още детето  Grinning
оф пак не съм разбрала, няма ми го яйцето  Close


Копирай това  от 3-тата графичка където пише форум... Успех!  bouquet


ДидКа лЮбопИтКа , за теб винаги   love001 Hug как е коремчето?

# 89
  • Мнения: 5 476
Дидка, те мойте снимки са в Бг...бяха от времето ,когато нямаше дигитални камери и т.нат...куп албуми имам от това време...откакто се местим по света ,всичко е вече в дигитален формат...и естествено са нови неща.Имам само няколко стари снимки на семейството,още от черно белите.Като спомен от баби и дядовци!  Wink
   А на времето аз си ги направих,по причина,че когато аз съм се родила майка ми преди мен е правила 2 спонтанни аборта и аз де факто съм третия опит...понеже имаше доста непристойни хора сред тогавашните комшии,помня,че като бях на 15 години получих анонимка,че родителите ми не са ми истински родители..изобщо не им обърнах внимание...но реших,че ще "увековеча"този момент,да не се възползват "доброжелатели"


  И аз сега сядам с кафенцето...добре ,че се оправи сайта  Peace

Общи условия

Активация на акаунт