Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 27

  • 63 197
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте! Какви изследвания - hiv, сифилис се изискват при прием за раждане в Токуда? И кога трябва да са направени?

# 721
  • Мнения: 190
Мен ме интересува при прием за планово секцио прави ли се преглед за разкритие?

# 722
  • София
  • Мнения: 10 642
Мен ме интересува при прием за планово секцио прави ли се преглед за разкритие?
Би трябвало, ако всичко е по правилата. Иначе как биха описали статуса ви при приема без преглед?

# 723
  • София
  • Мнения: 11 512
На мен не ми правиха (2013).

# 724
  • Мнения: 311
Преглед за разкритие менуален ли имате пред вид?

# 725
  • Мнения: 2 948
А по какъв друг начин се установява разкритие?

# 726
  • София
  • Мнения: 1 276
Мен ме интересува при прием за планово секцио прави ли се преглед за разкритие?

И аз ще потвърдя, че подобен НЕ ми е правен преди да родя.

# 727
  • Мнения: 1 000
Не са ми правили и при двете раждания (секцио)

# 728
  • Мнения: 57
Мен ме интересува при прием за планово секцио прави ли се преглед за разкритие?
Родих преди месец и ме прегледаха при приемането на втория етаж!

# 729
  • Мнения: 190
Значи всичко е индивидуално, може би зависи кой те приема. Дано, ако искат имам възможност да откажа такъв преглед, все пак за планово секцио безсмислено ми се вижда.

# 730
  • София
  • Мнения: 10 642
Значи всичко е индивидуално, може би зависи кой те приема. Дано, ако искат имам възможност да откажа такъв преглед, все пак за планово секцио безсмислено ми се вижда.
И после ще се оплакваш, че в епикризата пише неща, които не са ти правени, но епикриза без тези данни няма как да ти издадат...
Не разбирам каква е драмата с прегледа

# 731
  • Мнения: 311
Ами освен мануален може да се провери и на ехограф. Аз лично не виждам разумна причина да се ръчка шийката, защото това би могло да предизвика, макар и рядко, родилен процес. При положение, че на следващия ден е определено секцио това би било ненужно усложнение. Винаги можете да откажете мануален преглед.

# 732
  • София
  • Мнения: 10 642
С ехограф няма как да се провери разширението на шийката.
И няма какво да й се ръчка на шийката при прегледа.

# 733
  • София
  • Мнения: 2 666
Последните две седмици преди термина постоянно ми правих мануален преглед за разкритие. Докторката ми обясни, че целта й е само проверка, а не да предизвиква разкритие.

# 734
  • Мнения: 311
Nandin, с ехограф разкритие си се вижда много отчетливо. В интернет можеш да намериш много   снимков материал по въпроса.
М, мисълта ми беше не, че целта е да предизвика родилен процес, а че би могло да се случи. Пак повтарям - малко вероятно е, но е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт