Дневникът - тема 94 - Да отслабнем всички заедно!

  • 52 041
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 266
Честит рожден ден, Кайсийка Flowers HibiscusNature High Brightness
Идва нашето време...най-хубавата част от живота ни, нали знаеш?! Simple Smile

# 706
  • Мнения: 241
ЧРД Кайсия, здраве, любов и щастие ти пожелавам, защото това са трите най-важни съставки за един прекрасен живот.Успех във всички твои начинания

# 707
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Влизам в темата И виждам, че Кайсия има празник днес 💖

Честит рожден ден, пожелавам ти на първо място - здраве и да успееш да постигнеш идеалнита за теб форма🌹 !

И да кажа също, че видях какво е постигнала Сиска с много дисциплина в спорта и храненето, уау супер резултати! Много красива 😗
Аз се връщам към движението, трябва да се мотивирам за повече спорт 😆
Почвам да чета по-редовно тук.

# 708
  • Мнения: 7 737
ЧРД, Кайсия 🌼🎂🍸🎈
Да си здрава и щаслива, любов, късмет и всичко най- Simple Smile
А на килограмите ще им дойде времето, тогава ще си заминат лесно

Отчитам изчезване на ПМС-то от два месеца на 61кг
Уф, прочетох Хелоу, три седмици не съм стъпвала във фитнеса Sad

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
А браво! Ся да те пляскам ли, да ти се карам ли .... Какво да те правя?
Утре марш на фитнес!

# 710
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Честита да си, Kaisia! Здрава, щастлива и обичана бъди!

Джени, благодаря ти Hug Представяте ли се, ако изтърва юздите какво ще стане!? Кошмар! Единствените ми нарушения са с количеството на режимна храна и то не системно Blush и не по много. Просто късата клечка съм изтеглила, от подобно нещо се жалваше и Жаклин Sad

Само да кажа, че ВМ-НВХ е всичко друго, но не и скучно. Както знаете обичам да плащам за режими и тренировки, уникално разнообразен и вкусен ми е режима от жабот Simple Smile Само, че аз установих, че трябва да ям с минимално количество продукти т.е. един-два най-много ooooh!

Аз пък се чудя как да спра да ставам в пет всяка сутрин, защото вече на лицето ми не му понася Blush Мога да тренирам след работа т.е. в 14.30 и преди работа около 12.00 часа, но пусто  будя се. Ще се мъча това да променя.

# 711
  • София, България
  • Мнения: 812
Кайсийке, честит рожден ден Simple Smile Много се радвам, че не пропуснах днешния ден, за да мога да те поздравя. Бъди здрава във всеки един аспект, бъди усмихнаха и ти пожелавам доста положителна енергия, за да можеш да се пребориш и да постигнеш желаните от теб резултати. 

Колкото до мен..Честичко си хапвам бъркани яйца с българско сиренце. Хубавото е, че тук има доста българи , та следователно зареждат и български продукти, дори има и български магазин само с български стоки. Сега имам голям мерак да изнамеря рецепта за овесени кюфтета и да си направя. Вегетарианският режим ми се отразява добре. Не вярвах, че ще го кажа, но месото никак не ми липсва, но имам голямо желание да експериментирам различни варианти на вегетариански ястия. Метнала съм око и на палачинката на Херци с кокосовите стърготини, не съм правила и на Сиви тричената палачинка. Само да се нанеса в квартирата и ще имам възможност да си напазарувам и да почна да си готвя. Simple Smile Единственото, което чакам за момента по-нетърпеливо е да започна работа.

Колкото до тези, които са увесили нос - пращам ви много положителна нагласа и енергия, и знайте, че We can do it! 

# 712
  • Мнения: 5 508
Кайсия, честит рожден ден на патерици! Пожелавам ти здраве и много минуси занапред.

Аз тотално се изложих последно време ... Задържам сваленото от преди това, без 500гр. Но пък талията и стомаха са с -2,5см, а ханша -1см.
Спокойна съм, че още съм в О, та вероятно задържам вода заради нея.
Този месец и графика ми е доста по-лек, та следва и храната да не ми е такъв проблем.
Гледам сте обсъждали цели назад. Моята е до 13-ти да огранича вредните неща. После заминаваме за 4-ри дена и ми се иска да се върна на килограмите от сега Joy

# 713
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Благодаря,момичета-за хубавите пожелания! Two HeartsHeartpulse

И аз от днес ще я захващам пак. Връщаме се във Белгия,на фитнес няма да ходя тази седмица че първата седмица на училище е проблемна все от към организация,но от другата седмица планирам да посетя залата.Но започвам от днес със храненето-като за начало ще намаля доста порциите.

Герганче,след тренировките със инструктор, три дни не мога да се възстановя-имах зверска МТ!Едва ходех..

# 714
  • Мнения: 1 281
Честит рожден ден, Кайсия! Здраве ти желая преди всичко и много сбъднати мечти! И нека дама, която те гледа от огледалото да гледа със самочувствие на жена постигнала и имаща всичко!

# 715
  • Мнения: 1 086
Здравейте, от мен! записвам се и аз, защото искам най-после да се преборя с малкото килограми, които съм си поставила за цел да сваля.
Най-вече после е важно задържането, естествено. Та от доста време поддържам 64-65 на 173.5-174. Първата ми цел е 62 кг, а после евентуално 58-60, но и на 62 кг се чувствам много добре.

За целта искам да ограничавам въглехидратите и количествата храна и повечко движение и най-вече сън.

# 716
  • Мнения: 802
Честит рожден ден, Кайсия  bouquet С малко закъснение, но от сърце ти пожелавам много здраве, обич и късмет!

Съни, по твоя казус с разширяването на храните, които консумираш, може да погледнеш в Дюканската тема. Там момичетата споделят различни варианти на 3-та и 4-та фаза, което е връщането към нормално хранене. Но бавно и постепенно става пробването, кое може да се върне в менюто, кое не, и колко често да се консумират новите храни.

# 717
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Пуснах си пълни изследвания, ходих след това при личната.
Скрит текст:
Имам дефицит на витамин Д, а според нея няма голям проблем. Даде ми 2 ампули по 100 000 UI, да ги изпия през седмица.
Ама ми се струва, че това не е достатъчно 🤔
Търся тема в здравния, но намирам само за В12.
Мъжът ми се върна с торта от макарони по случай 1 учебен ден....та  старта  на диетата се отлага за утре 😂
А ученичката ме изнерви до краен предел....
Да отида на самотен остров и там да си
Слабея 😅 на воля.

# 718
  • тук и там
  • Мнения: 11 529
Дефицита на вит.Д е мисля типичен за тази част от Европа(освен ако не си в Южна Франция).На изследвания(ако не се приема допълнително) винаги излиза и при нас  и при голяма част от населението по принцип лек дефицит-защото няма много слъце.Ние имаме изписани по две апмули месечно,за децата-по една.И това всеки месец.Мисля че е стандартна доза за всички  по принцип,които живеят по на запад/север. Аз си признавам,че забравям много често за тях(моите и на ММ).Вземи си направо от аптеката и си пийте и през останалите месеци поне по една ампула.Без рецепта са.Не знам нашите от колко единици са,но мога да проверя утре.При допълнителен прием на вит.Д  се наваксва.Съдя по децата,на тях не им забравям ампулите,и скоро на малкото му правеха изследвания (заради счупване на кост)и вит.Д си беше в норма.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2018, 07:52 от Kaisia

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Витамин Д пия аз по 2000 IU всеки ден. Ако забравя една седмица да го пия, после наваксвам с по 3000IU за няколко дни и продължавам по 2000. Аз май човек без дефицит не познавам.

Общи условия

Активация на акаунт