Да чакам ли още

  • 10 520
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте виждам се от 6 месеца,с мъж по -голям от мен с 10 години.Аз съм на 30,той на 40.И двамата сме разведени,с по едно дете.Живеем в различни градове,на около 20 минути разстояние един от друг.Миналата година се видяхме за първи път и мен още тогава ме грабна.Много се харесахме и двамата от пръв поглед.Имахме общи приятели,намерихме се и си писахме.Разпитах някой неща за него,и отначало той ми казваше че има много работа цял ден,и не може нито да пише,нито да излиза,и няма свободно време за нищо,има собствен бизнес и работи от сутрин до късно вечер.На въпроси за бившата му не знаеше какво да каже,бил е хем женен,хем разведен с нея и уж заради детето се виждали,и че тя не е при него.Аз още тогава ми светна лампичката,и спрях да му пиша.Но все се сещах за него,през цялото време.Минаха няколко месеца и той ме потърси,писа,почнахме да си пишем  всеки ден и до сега ..Каза ми че не ме е забравил,че много пъти е искал да ме потърси,но не знаел дали е удобно и да не ме притеснява и вече не издържал.Аз не бях му казвала дали съм разделена,може би е заради това..Питах го много пъти за бившата му,даде ми да разбера че живее сам с детето си,нея я няма,било му трудно и т.н .Започнахме да се виждаме,той идва в моя град..Срещи,излизания,и оставания в хотели.Аз живея със родителите ми и детето си,и никога не е идвал в нас,и не е ставало въпрос а и аз не искам все още.Аз не съм ходила при него,ако съм е било за малко,но не и при него.Не знам къде живее,кои са му приятелите нищо.Казва че няма кой да се грижи за детето освен него и му е трудно,идва за по няколко часа,много рядко оставаме за по цял ден или цяла нощ заедно да спим на хотел.Това ме убива,задавам му въпроси,аз какво съм за него,къде съм в живота му,това положение не ми харесва,не се чувствам добре.Мислех си че съм само за секс,и му го казвах,сърдех се,избухвах.Питах го занапред как ще е,казва че има време да не мисля от сега.Аз не знам защо съм му.И той се ядосва,идва и казва че не ме използва,че иска само да е до мен,да ме прегърне и целуне,без да правим нищо дори да се уверя че е сериозен към мен..И всеки път такива ми ги приказва.Знам че не лъже за чувствата си,при него са много силни,казва че никога не е бил толкова влюбен в една жена,за тея години,че съм му въздействала много силно,че съм неговата истинска любов,че за първи път му се случва нещо такова,да желае и иска някой до полуда,и с мен е същото,никога не съм била така,треперим от вълнение и двамата ,вълнуваме се,трябва ни време докато се успокоим сърцата ни ще изскочат,като го видя,и като се прегърнем силно все едно сме едно цяло..Много ни е силна връзката,до полуда се искаме.Но това чакане мен ме убива.Казва ми че за момента е така.Няма кой да гледа детето,и можем да се виждаме за по няколко часа,или за по един ден най-много,в седмицАта 2,3,4 пъти зависи ако не съм се разсърдила за нещо.Много добре се държи с мен,не се отказва каквото и да му казвам,защо го прави,трудно е може да си намери друга в неговия град.казва ми че не е добре от това,че се разкъсва,чв иска да се с мен,аз не съм му вярвала и това го убивало..Добре защо не сме.Разбирам го до някъде,но нз къде е истината.Има дете няма на кого да го оставя вечер,и идва за по-няколко часа.Има бизнес през лятото и работи много часове,до 12,1 вечерта знам че му е трудно,чуваме се и си пишем постоянно,знам че работи много..Не знам до кога да чакам ,какво ще стане,аз искам да съм с него постоянно.Мислех си че може и да не е прекъснал взаимоотношения с бившата си,винаги съм се съмнявала тъй като още отначало ме обърка..Всеки път ми казва че съм единствена за него,че няма други,че и на него не му е лесно..Докога да го чакам и разбирам все аз,много сме влюбени един в друг, мисля че го обичам дори,не мога без него.Всяка вечер е мъчение,всеки ден,няма го толкова е близко а сме разделени.Той се прибира от работа в 2 ,преди си пишехме по цяла нощ без да спим,сега също остава с мен и до по-късно аз не искам да го държа и на др ден да не се е наспал.Разкъсвам се да не го притеснявам като е  на работа,да не му задавам въпроси за нас,а времето си минава и аз се измъчвам страшно много..За какво съм му аз,защо не си намери друга,защо идва постоянно не е само колкото да спи с мен уверих се в това..Питала съм го как ще е ,за сега е така измъчвал се но не може да направи нищо,каза че Знае какво си мисля,че не е така,но нищо особенно,какво ще стане за напред нз и това не ми дава мира.Не искам вече само аз да подхващам сериозните теми,казва че му е добре с мен,и че ме иска,това е от значение да живеем сега и да не мислим ..Мисля че си губя времето като нямам ясна представа какво ще стане ,в следващия момент се поставям на негово място ако е така както ми казва и ми е много трудно да взема решение да го чакам ли или да се откажа от него ..

# 1
  • Мнения: 650
Човек когато иска нещо, толкова силно както ти го описваш, го получава и се бори за него. На мен тук ми намирисва на това че или си има друга или е още с жена си и само те мотае. Защо не те запознае с детето, не иска да се обвързва ли? Постави му ултиматум или е с теб , запознава те със семейството си, детето, вкарвате в живота му или край.
Цитат
.Всеки път ми казва че съм единствена за него,че няма други,че и на него не му е лесно..
Извинявай, ама на 30 г. трябва да знаеш, че така не правят хората, за които си единствена в живота им.... тук има нещо много гнило.

# 2
  • Мнения: X
Звучи да е все още женен и живеещ с жена си. Внимавай.

Какъв е проблемът да се съберете, та се налага да страдате? Двама уж свободни...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 480
6м на тази възраст не е никак кратък период. Човека си е женен отвсякъде и манипулира абсолютно класически. Ако един мъж иска да е с теб, ще бъде с теб,  но не за 3 часа в хотелска стая.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 36 611
Единствена си, обича те, не може да живее без тебе ама всъщност баш си живее без тебе. Значи може.

Мъж, който иска жена, гони до дупка и не си измисля оправдания. Нещо не е наред.

# 5
  • Мнения: 18 530
Не се сърди, но децата не са никаква пречка за двама души на 30 и на 40 години да се съберат. Тия глупости с "няма кой да гледа детето" изобщо не ги вярвам, а дори да е така, какво пречи да се запознаете с детето, той с твоето дете и т.н. Това се случва всеки ден.

"Искаме се до полуда", но ти си с вашите, а той сам с детето... не се връзва.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 992
Женен е и те баламосва с клишета как изгаря от любов по теб.
Ще си карате така до безкрай, ако напънеш за съжителство или да му гостуваш, ще те отсвири.

# 7
  • Мнения: X
6м на тази възраст не е никак кратък период. Човека си е женен отвсякъде и манипулира абсолютно класически. Ако един мъж иска да е с теб, ще бъде с теб,  но не за 3 часа в хотелска стая.
Знам че е така,знам че ако ме искаше толкова много ,колкото казва нямаше да го мисля,и да се тормозя.Щом си задавам въпросите,има нещо,крие нещо,не е истинско.За бога Може ли да гледаш някой в очите толкова време и да говориш лъжи,как може да има такива хора и да си играят с чувствата на другите.Защо го прави,да постъпва толкова долно?Аз все си мисля,много е зает,по цял ден е на работа,че сам отглежда детето си,а и доколкото знам жена му не  живее в Бг ,пак не съм сигурна,може като се прибира да е с нея.Не му вярвам за много неща,в следващия момент едва ли не ми се кълне че не е така както си го мисля.Какво да правя,как да постъпя,какво ли не съм му казвала,казва ми че не е така,че мисля глупости,защо е щял да идва само за ме види.Понякога си мисля че е много добър актьор,и съм му казвала,то такива думи,такова нещо и аз пак се връзвам.

# 8
  • Мнения: X
Мисля си, че такава несигурност може да е сладка само в началото и ако е от вида - дали ме харесва, дали го харесвам, дали ме обича. Ако несигурността е за основни неща - къде живее, какво му е семейното положение - освен източник на стрес и нерви не знам какво извличаш. Ти си усещаш, че те лъже.

Не бъди наивна. Как можело... ми така.

# 9
  • София
  • Мнения: 17 285
И колко време продължава това? Направо си е женен още.

# 10
  • Мнения: 18 530
Аз бих проверила нещата - все пак живеете в някакви съседни градчета. Не може да няма начин да му се разбере битието Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 025
Този човек има нещо, което крие от теб. Според мен още е женен. Иначе какъв е проблема да те запознае с детето си, а и с приятелите му също? За 6 месеца дори незнаеш къде живее. Всичко е като между любовници при вас- за 2-3 часа в хотелската стая..

# 12
  • Мнения: X
И колко време продължава това? Направо си е женен още.
6 месеца цирк пълен.Знам че е разведен,жена му не е при него.Може ли да ми пише и звъни по цяла нощ ако тя е с него ,какво е това семейство.Не знам как да разбера и да му кажа всичко в очите че ме лъже,защото той на всичко казва че са глупости.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 285
Е как по цяла нощ, като сама казваш, че се прибира след 2ч.
Тоест, той съвсем нормално си се прибира човека, вечеря си със семейството, играе си с детето, пие по едно питие с жената, може и някой секс да направят и тя като заспи, се яхва на лаптопа в другата стая.
Сещаш се, може би, че до голяма степен от личен опит говоря, с бившия ми мъж, само дето там девойката си знаеше за мен, не е като да не знаеше, но всичките разговори и зарибявки се случваха по горната схема.

# 14
  • Мнения: 18 530
Може, може, много женени мъже ходят с телефона в банята, като се крият Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт