Да чакам ли още

  • 10 523
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте виждам се от 6 месеца,с мъж по -голям от мен с 10 години.Аз съм на 30,той на 40.И двамата сме разведени,с по едно дете.Живеем в различни градове,на около 20 минути разстояние един от друг.Миналата година се видяхме за първи път и мен още тогава ме грабна.Много се харесахме и двамата от пръв поглед.Имахме общи приятели,намерихме се и си писахме.Разпитах някой неща за него,и отначало той ми казваше че има много работа цял ден,и не може нито да пише,нито да излиза,и няма свободно време за нищо,има собствен бизнес и работи от сутрин до късно вечер.На въпроси за бившата му не знаеше какво да каже,бил е хем женен,хем разведен с нея и уж заради детето се виждали,и че тя не е при него.Аз още тогава ми светна лампичката,и спрях да му пиша.Но все се сещах за него,през цялото време.Минаха няколко месеца и той ме потърси,писа,почнахме да си пишем  всеки ден и до сега ..Каза ми че не ме е забравил,че много пъти е искал да ме потърси,но не знаел дали е удобно и да не ме притеснява и вече не издържал.Аз не бях му казвала дали съм разделена,може би е заради това..Питах го много пъти за бившата му,даде ми да разбера че живее сам с детето си,нея я няма,било му трудно и т.н .Започнахме да се виждаме,той идва в моя град..Срещи,излизания,и оставания в хотели.Аз живея със родителите ми и детето си,и никога не е идвал в нас,и не е ставало въпрос а и аз не искам все още.Аз не съм ходила при него,ако съм е било за малко,но не и при него.Не знам къде живее,кои са му приятелите нищо.Казва че няма кой да се грижи за детето освен него и му е трудно,идва за по няколко часа,много рядко оставаме за по цял ден или цяла нощ заедно да спим на хотел.Това ме убива,задавам му въпроси,аз какво съм за него,къде съм в живота му,това положение не ми харесва,не се чувствам добре.Мислех си че съм само за секс,и му го казвах,сърдех се,избухвах.Питах го занапред как ще е,казва че има време да не мисля от сега.Аз не знам защо съм му.И той се ядосва,идва и казва че не ме използва,че иска само да е до мен,да ме прегърне и целуне,без да правим нищо дори да се уверя че е сериозен към мен..И всеки път такива ми ги приказва.Знам че не лъже за чувствата си,при него са много силни,казва че никога не е бил толкова влюбен в една жена,за тея години,че съм му въздействала много силно,че съм неговата истинска любов,че за първи път му се случва нещо такова,да желае и иска някой до полуда,и с мен е същото,никога не съм била така,треперим от вълнение и двамата ,вълнуваме се,трябва ни време докато се успокоим сърцата ни ще изскочат,като го видя,и като се прегърнем силно все едно сме едно цяло..Много ни е силна връзката,до полуда се искаме.Но това чакане мен ме убива.Казва ми че за момента е така.Няма кой да гледа детето,и можем да се виждаме за по няколко часа,или за по един ден най-много,в седмицАта 2,3,4 пъти зависи ако не съм се разсърдила за нещо.Много добре се държи с мен,не се отказва каквото и да му казвам,защо го прави,трудно е може да си намери друга в неговия град.казва ми че не е добре от това,че се разкъсва,чв иска да се с мен,аз не съм му вярвала и това го убивало..Добре защо не сме.Разбирам го до някъде,но нз къде е истината.Има дете няма на кого да го оставя вечер,и идва за по-няколко часа.Има бизнес през лятото и работи много часове,до 12,1 вечерта знам че му е трудно,чуваме се и си пишем постоянно,знам че работи много..Не знам до кога да чакам ,какво ще стане,аз искам да съм с него постоянно.Мислех си че може и да не е прекъснал взаимоотношения с бившата си,винаги съм се съмнявала тъй като още отначало ме обърка..Всеки път ми казва че съм единствена за него,че няма други,че и на него не му е лесно..Докога да го чакам и разбирам все аз,много сме влюбени един в друг, мисля че го обичам дори,не мога без него.Всяка вечер е мъчение,всеки ден,няма го толкова е близко а сме разделени.Той се прибира от работа в 2 ,преди си пишехме по цяла нощ без да спим,сега също остава с мен и до по-късно аз не искам да го държа и на др ден да не се е наспал.Разкъсвам се да не го притеснявам като е  на работа,да не му задавам въпроси за нас,а времето си минава и аз се измъчвам страшно много..За какво съм му аз,защо не си намери друга,защо идва постоянно не е само колкото да спи с мен уверих се в това..Питала съм го как ще е ,за сега е така измъчвал се но не може да направи нищо,каза че Знае какво си мисля,че не е така,но нищо особенно,какво ще стане за напред нз и това не ми дава мира.Не искам вече само аз да подхващам сериозните теми,казва че му е добре с мен,и че ме иска,това е от значение да живеем сега и да не мислим ..Мисля че си губя времето като нямам ясна представа какво ще стане ,в следващия момент се поставям на негово място ако е така както ми казва и ми е много трудно да взема решение да го чакам ли или да се откажа от него ..

# 1
  • Мнения: 650
Човек когато иска нещо, толкова силно както ти го описваш, го получава и се бори за него. На мен тук ми намирисва на това че или си има друга или е още с жена си и само те мотае. Защо не те запознае с детето, не иска да се обвързва ли? Постави му ултиматум или е с теб , запознава те със семейството си, детето, вкарвате в живота му или край.
Цитат
.Всеки път ми казва че съм единствена за него,че няма други,че и на него не му е лесно..
Извинявай, ама на 30 г. трябва да знаеш, че така не правят хората, за които си единствена в живота им.... тук има нещо много гнило.

# 2
  • Мнения: X
Звучи да е все още женен и живеещ с жена си. Внимавай.

Какъв е проблемът да се съберете, та се налага да страдате? Двама уж свободни...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 480
6м на тази възраст не е никак кратък период. Човека си е женен отвсякъде и манипулира абсолютно класически. Ако един мъж иска да е с теб, ще бъде с теб,  но не за 3 часа в хотелска стая.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Единствена си, обича те, не може да живее без тебе ама всъщност баш си живее без тебе. Значи може.

Мъж, който иска жена, гони до дупка и не си измисля оправдания. Нещо не е наред.

# 5
  • Мнения: 18 530
Не се сърди, но децата не са никаква пречка за двама души на 30 и на 40 години да се съберат. Тия глупости с "няма кой да гледа детето" изобщо не ги вярвам, а дори да е така, какво пречи да се запознаете с детето, той с твоето дете и т.н. Това се случва всеки ден.

"Искаме се до полуда", но ти си с вашите, а той сам с детето... не се връзва.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 992
Женен е и те баламосва с клишета как изгаря от любов по теб.
Ще си карате така до безкрай, ако напънеш за съжителство или да му гостуваш, ще те отсвири.

# 7
  • Мнения: X
6м на тази възраст не е никак кратък период. Човека си е женен отвсякъде и манипулира абсолютно класически. Ако един мъж иска да е с теб, ще бъде с теб,  но не за 3 часа в хотелска стая.
Знам че е така,знам че ако ме искаше толкова много ,колкото казва нямаше да го мисля,и да се тормозя.Щом си задавам въпросите,има нещо,крие нещо,не е истинско.За бога Може ли да гледаш някой в очите толкова време и да говориш лъжи,как може да има такива хора и да си играят с чувствата на другите.Защо го прави,да постъпва толкова долно?Аз все си мисля,много е зает,по цял ден е на работа,че сам отглежда детето си,а и доколкото знам жена му не  живее в Бг ,пак не съм сигурна,може като се прибира да е с нея.Не му вярвам за много неща,в следващия момент едва ли не ми се кълне че не е така както си го мисля.Какво да правя,как да постъпя,какво ли не съм му казвала,казва ми че не е така,че мисля глупости,защо е щял да идва само за ме види.Понякога си мисля че е много добър актьор,и съм му казвала,то такива думи,такова нещо и аз пак се връзвам.

# 8
  • Мнения: X
Мисля си, че такава несигурност може да е сладка само в началото и ако е от вида - дали ме харесва, дали го харесвам, дали ме обича. Ако несигурността е за основни неща - къде живее, какво му е семейното положение - освен източник на стрес и нерви не знам какво извличаш. Ти си усещаш, че те лъже.

Не бъди наивна. Как можело... ми така.

# 9
  • София
  • Мнения: 17 285
И колко време продължава това? Направо си е женен още.

# 10
  • Мнения: 18 530
Аз бих проверила нещата - все пак живеете в някакви съседни градчета. Не може да няма начин да му се разбере битието Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 025
Този човек има нещо, което крие от теб. Според мен още е женен. Иначе какъв е проблема да те запознае с детето си, а и с приятелите му също? За 6 месеца дори незнаеш къде живее. Всичко е като между любовници при вас- за 2-3 часа в хотелската стая..

# 12
  • Мнения: X
И колко време продължава това? Направо си е женен още.
6 месеца цирк пълен.Знам че е разведен,жена му не е при него.Може ли да ми пише и звъни по цяла нощ ако тя е с него ,какво е това семейство.Не знам как да разбера и да му кажа всичко в очите че ме лъже,защото той на всичко казва че са глупости.

# 13
  • София
  • Мнения: 17 285
Е как по цяла нощ, като сама казваш, че се прибира след 2ч.
Тоест, той съвсем нормално си се прибира човека, вечеря си със семейството, играе си с детето, пие по едно питие с жената, може и някой секс да направят и тя като заспи, се яхва на лаптопа в другата стая.
Сещаш се, може би, че до голяма степен от личен опит говоря, с бившия ми мъж, само дето там девойката си знаеше за мен, не е като да не знаеше, но всичките разговори и зарибявки се случваха по горната схема.

# 14
  • Мнения: 18 530
Може, може, много женени мъже ходят с телефона в банята, като се крият Simple Smile

# 15
  • София
  • Мнения: 23 097
Живеете на 20 мин. един от друг. Имате и общи приятели доколкото разбрах. На твое място хич няма да му мисля, ами бих му спретнала едно хубаво проучване. Не е като да ви разделят 3 континента.
Ако те иска, както твърди, да е намерил поне 10 начина да бъде с теб.

# 16
  • Мнения: X
Е как по цяла нощ, като сама казваш, че се принира след 2ч.
Тоест, той съвсем нормално си се прибира човека, вечеря си със семейството, играе си с детето, пие по едно питие с жената, може и някой секс да направят и тя като заспи, се яхва на лаптопа в другата стая.
Сещаш се, може би, че до голяма степен от личен опит говоря, с бившия ми мъж, само дето там девойката си знаеше за мен, не е като да не знаеше, но всичките разговори и зарибявки се случваха по горната схема.
Не той сега почна работа ,само лятото до сега не беше,беше си свободен.Казва ми че ще е трудно но ще се виждаме,не иска да оставя някой друг да му върше работата,като не е там по цял ден нищо не става..Един такъв убедителен,все знае какво да каже.По цял ден е на работа ще се виждаме за по-малко за сега,защото не можем за повече ,заради детето и работата му..Кара ме да изпитвам съчувствие заради детето му,че уж е сам гледа детето сам и работи и няма време за нищо но въпреки всичко намира време за мен..Голям цирк.Не мога да го разбера ,и разгадая още,но има нещо усещам го или наистина е така както ми казва и не съм можела да го разбера и не съм му вярвала ,дали е възможно,така го е измислил хубаво.

# 17
  • Мнения: 3 794
И колко време продължава това? Направо си е женен още.
6 месеца цирк пълен.Знам че е разведен,жена му не е при него.Може ли да ми пише и звъни по цяла нощ ако тя е с него ,какво е това семейство.Не знам как да разбера и да му кажа всичко в очите че ме лъже,защото той на всичко казва че са глупости.

Това със звъненето бившият ми го правеше в продължение на месеци зад гърба ми. Докато съм била в банята, докато слагам масата, докато храня малката, докато слезе уж набързо до колата, на рождения ден на малката, на годишнината от сватбата ни Simple Smile Не се залъгвай!
Според мен този човек крие нещо от теб...

# 18
  • Мнения: X
Може, може, много женени мъже ходят с телефона в банята, като се крият Simple Smile
Цял ден и цяла нощ ли 😀

# 19
  • Мнения: 3 794
Може, може, много женени мъже ходят с телефона в банята, като се крият Simple Smile
Цял ден и цяла нощ ли 😀

Бившият като го хванах от личния какво прави, се премести от служебния да се чува с другата Simple Smile Е, аз и това го разбрах веднага, с той отричаше като луд. Както и да е.
Да те вземе на разходка в неговия град, да ти покаже къде живее. Да видим дали може...По светло, по главната да се разходите.

# 20
  • София
  • Мнения: 23 097
Къде е майката на детето му? За тези 6 месеца връзка, която уж имате, майката не е ли взимала детето? Баби няма ли? За цялото това време излиза, че дори една нощ не е имал свободна, така ли е?

Да те вземе на разходка в неговия град, да ти покаже къде живее. Да видим дали може...По светло, по главната да се разходите.
А, баш!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Какво значи "цял ден и цяла нощ"??? Не ми казвай, че сте на конферентна връзка 24 часа в денонощието.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 285
Е в крайна сметка кой го гледа детето като идва при теб?

# 23
  • Мнения: X
Какво значи "цял ден и цяла нощ"??? Не ми казвай, че сте на конферентна връзка 24 часа в денонощието.

Хах ами не отначало си пишехме и говорехме по цяла нощ и през деня също .Идваше също ,не казвам че не идва,но просто е странно че пт всичко е само това.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Може отначало да са били разделени с жена му и после да са се събрали пак. Всичко може. Нали имате общи приятели, от тях не можеш ли да разбереш нещо? Във всеки случай историята мирише отдалеч.

# 25
  • Мнения: X
Е в крайна сметка кой го гледа детето като идва при теб?
Детето е на 12 години,докато идва при мен го остава сам в тях.През другото време е на у-ще или с него на работата или вкъщи сам и с други деца навън.Той е от друг град ,родителите му не са при него ,няма кой да му помага.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 285
А вие за тези 6 месеца изобщо ли не сте говорили за запознаване с децата? След развода ми не запознавах сина ми с никого, с когото имах връзка просто ей така, но когато започнахме да се виждаме с мъжа ми, от самото начало ни беше ясно, че нещата са сериозни и ги запознах своевременно.

# 27
  • Мнения: 3 025
Защо не изпрати детето си при баба му и дядо му за 1 седмица и не му отидеш на гости или пък идете всички заедно на море, тъкмо и децата ще запознаете? Но наистина, с една разходка из града му по главните улици хванати за ръка... реакцията му ще ти изясни много неща. След като имате общи познати, разбери каквото те интересува.

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 15:55 от Sunnyhobi

# 28
  • Мнения: 2 760
Кажи му, че в събота ще отидеш с твоето дете в неговия град да се запознаеш с неговото дете и той с твоето.
Мотае те, ти си влюбена, но не и заслепена, ще намериш истината.

# 29
  • Мнения: X
А вие за тези 6 месеца изобщо ли не сте говорили за запознаване с децата? След развода ми не запознавах сина ми с никого, с когото имах връзка просто ей така, но когато започнахме да се виждаме с мъжа ми, от самото начало ни беше ясно, че нещата са сериозни и ги запознах своевременно.
След развода ми имах връзка с човек,който беше от моя роден град,но живееше в чужбина.Още на първия месец искаше да ме вземе с детето ми при него,и с неговото дете да караме коледните празници заедно.Приеме с детето ми ,прибра се заради мен,аз бях при него..Толкова много неща правеше за мен,и нито това че беше в чужбина го спря да е с мен,нито че е разведен и че има дете.От там си правя сметката,че може всичко само да искаш,и нищо не може да те спре.След него аз бях виновна за раздялата ми и повече от година се съжалявах че го изгубих.И срещнах въпросния,с него нищо не същото.Не сме говорили за децата,не се интересуваме,по точно той не толкова много.Колко лампички ми светваха и аз не трудно му е сам е,защо да не му вярвам,била съм мнителна,не съм му имала доверие,то се усеща,знаеш че има нещо просто и не е както трябва да бъде.

# 30
  • Мнения: 15 619
Лампичките никога не светят без причина. Дори и когато не можеш ясно да я формулираш.

# 31
  • Мнения: X
Кажи му, че в събота ще отидеш с твоето дете в неговия град да се запознаеш с неговото дете и той с твоето.
Мотае те, ти си влюбена, но не и заслепена, ще намериш истината.

Влюбена съм да,но не искам да ме лъже,усеща се че има нещо,като ми приказва дори съм му казвала къде си завършил актьорско майсторство,стоя и го гледам до къде ще стигне.Опитвам се да разбера някой неща,за сега всички ми казват че е сам,жена му я няма.Не е искрен с мен и го усещам.А само как ми приказва,любов като в приказките,за първи път му се случвало такова нещо,нямал е такива силно чувства към никоя друга.Толкова силно съм му въздействала за всичко,не знаел какво прави ,не може да се концентрира за нищо,само за мен мислел..Казва ми че аз съм му била истинската любов 😂

# 32
  • София
  • Мнения: 17 285
Те точно тия дето най-сладко приказват, най-много лъжат Simple Smile

# 33
  • Мнения: X
Приказките са без значение. Такива сладкодумни под път и над път. Гледат се действията. Не ти стиска да го притиснеш, ще си карате така... докато се върне жена му от чужбина. С която е разведен, а може би не е. Сламен вдовец - пратил жена си да аргатува, а той до скоро бил свободен и запълнил времето с кръшкане.

P.S. Няма ли едно документче, което се дава от съда при развод? То пък голям зор да докажеш женен ли си или разведен.

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 16:02 от Анонимен

# 34
  • Мнения: 2 760
Загрижен баща, който оставя дванадесетгодишно дете самичко през нощта и отива в друг град при гаджето си??? Айде, бе. Или някой/някоя стои при това дете нощем, или татето хич не го е грижа.

# 35
  • Мнения: X
Загрижен баща, който оставя дванадесетгодишно дете самичко през нощта и отива в друг град при гаджето си??? Айде, бе. Или някой/някоя стои при това дете нощем, или татето хич не го е грижа.
Никога не го е оставял сам през ноща,когато е идвал за повече време , винаги е бил с някой ,но не и само..

# 36
  • Мнения: 1 544
На въпроси за бившата му не знаеше какво да каже,бил е хем женен,хем разведен с нея и уж заради детето се виждали,и че тя не е при него.

Питах го много пъти за бившата му,даде ми да разбера че живее сам с детето си,нея я няма,било му трудно и т.н .


Мотае те яко. Това, че може да не живее в момента с нея (ако изобщо е така), не значи, че е разведен.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 285
Хем няма кой да го гледа ; хем го оставя само (ти така каза няколко пъти); сега пък го оставя на някой за през нощта. Е, аз това те питам, кой е този някой?

# 38
  • София
  • Мнения: 13 173
Кой остава да спи при детето, когато той идва при теб с преспиване в хотел?

# 39
  • Мнения: 922
Значи мотаете по стандартен начин.
Отиди до неговия град щом е на 20 мин. и му се обади да се видите веднага, ако трябва да отидеш и до работата му. Ако те увърта или мотае, значи те лъже. Така ще разбереш. Не виждам причина двама разведени и свободни хора да не запознаят децата си, да се съберат. Тъкмо на твоя любим ще му е по-леко, няма да е разкъсан от работа, дете и път.
Манипулирате с това, да не искаш, да не настояваш за да си траеш, за да не искаш и да се примиряваш със ситуацията.
Пробвай го, блъфирай го, притисни го до стената. Отиди до града му и поискай да отидеш до бизнеса му (работата му) !

# 40
  • Мнения: 456
Обичащият мъж е честен. Той говори с очите, друго не му е нужно. Жената, желаеща да бъде обичана търси любовта. Тя може да разчете погледа на всеки мъж, с когото се разминава по улицата. Когато мъжкият глас трепери по телефона, това означава, че той приема жената със страхопочитание – като единствената на света.
Ако господинът те отсвирва с изрази: „сега не му е времето за тези мисли“ и др. подобни, то той не е за теб. Ако искаш интимни сношения бъди с него, но ако искаш обич – търси, не преставай да го правиш.

# 41
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Victoria, този мъж крие нещо. От собствен опит знам, че един мъж, ако крие нещо, то това нещо е жена. Разбери по-бързо, какво се случва, за да страдаш по-малко.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 956
Мисля, че има жена. Женен , разведен ... няма значение - има жена. Децата не ги дават набащите. Имах някога едно гадже, той се бил вихрил ИЗ сайтовете за запознанства. Не беше разведен и му идваше детето на гости. Ревеше на всички горкия. Колко му било трудно, детето дрън дрън ... майката какъв евтин човек е... пък те ... си били женени... ама уж в развод. Мъка мъкааа

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Дори да не крие жена, дългосрочно не прави планове за вас. Ако имаше такива за 6 месеца щеше да те запознае със сина си, щеше да търси друга "заедност" извън леглото. Може да  не е убеден, че иска се ангажира с теб в същинска, пълноценна връзка, защото освен да получава /секс/, трябва и да дава  - повече внимание, грижа и тн. Ти си му удобна, има страст, тръпка, няма отговорности, какво повече да иска?! Чакаш го, приемаш, разбираш, а той?! Въпросът е ТИ какво искаш и получаваш от тези отношения. Отговори си на тези въпроси.

# 44
  • София
  • Мнения: 10 825
Още един силно-женен лъжльо, който го е натиснал втория пубертет и си е намерил "шаранче" да си самодоказва че все още го бива

# 45
  • Мнения: 1 760
Аз пък не мога да разбера защо пускаш тема във форума, за да ни питаш нас, човека с когото си, дали е честен с теб. Ти ако искаш да си наясно със ситуацията, можеш да го направиш по адски много начини. Някои от тях са ти описани и тук. Просто според мен ти харесва да живееш в заблуда и не полагаш никакви усилия да разбереш истината. Може би очакваш тук някой да ти каже нещо от рода: "Ох, обичайте се, приемай неговите безумни обяснения и какво тук означава някаква си истина?".

Просто си отвори очите и виж това, което вече знаеш. Продължи напред с живота си. Намери човека,който наистина иска да е с теб и ти с него. Може би настоящия ти е толкова легнал на сърце, защото ти тича по тъча и се прави на загадъчен, а истината със сигурност е много прозаична и нелицеприятна. Имай самоуважение. Разбери в какво се състои проблема, приеми го и продължи. По-добре ужасен край отколкото ужас без край.

# 46
  • Мнения: 603
Единствена си, обича те, не може да живее без тебе ама всъщност баш си живее без тебе. Значи може.

Мъж, който иска жена, гони до дупка и не си измисля оправдания. Нещо не е наред.

Той си живее с жената, имат си дете, но нещо странично няма да е зле.
Сиреч тя е любовницата.

# 47
  • Мнения: 3 614
Здравейте виждам се от 6 месеца,с мъж по -голям от мен с 10 години.Аз съм на 30,той на 40.И двамата сме разведени,с по едно дете.Живеем в различни градове,на около 20 минути разстояние един от друг.Миналата година се видяхме за първи път и мен още тогава ме грабна.Много се харесахме и двамата от пръв поглед.Имахме общи приятели,намерихме се и си писахме.Разпитах някой неща за него,и отначало той ми казваше че има много работа цял ден,и не може нито да пише,нито да излиза,и няма свободно време за нищо,има собствен бизнес и работи от сутрин до късно вечер.На въпроси за бившата му не знаеше какво да каже,бил е хем женен,хем разведен с нея и уж заради детето се виждали,и че тя не е при него.Аз още тогава ми светна лампичката,и спрях да му пиша.Но все се сещах за него,през цялото време.Минаха няколко месеца и той ме потърси,писа,почнахме да си пишем  всеки ден и до сега ..Каза ми че не ме е забравил,че много пъти е искал да ме потърси,но не знаел дали е удобно и да не ме притеснява и вече не издържал.Аз не бях му казвала дали съм разделена,може би е заради това..Питах го много пъти за бившата му,даде ми да разбера че живее сам с детето си,нея я няма,било му трудно и т.н .Започнахме да се виждаме,той идва в моя град..Срещи,излизания,и оставания в хотели.Аз живея със родителите ми и детето си,и никога не е идвал в нас,и не е ставало въпрос а и аз не искам все още.Аз не съм ходила при него,ако съм е било за малко,но не и при него.Не знам къде живее,кои са му приятелите нищо.Казва че няма кой да се грижи за детето освен него и му е трудно,идва за по няколко часа,много рядко оставаме за по цял ден или цяла нощ заедно да спим на хотел.Това ме убива,задавам му въпроси,аз какво съм за него,къде съм в живота му,това положение не ми харесва,не се чувствам добре.Мислех си че съм само за секс,и му го казвах,сърдех се,избухвах.Питах го занапред как ще е,казва че има време да не мисля от сега.Аз не знам защо съм му.И той се ядосва,идва и казва че не ме използва,че иска само да е до мен,да ме прегърне и целуне,без да правим нищо дори да се уверя че е сериозен към мен..И всеки път такива ми ги приказва.Знам че не лъже за чувствата си,при него са много силни,казва че никога не е бил толкова влюбен в една жена,за тея години,че съм му въздействала много силно,че съм неговата истинска любов,че за първи път му се случва нещо такова,да желае и иска някой до полуда,и с мен е същото,никога не съм била така,треперим от вълнение и двамата ,вълнуваме се,трябва ни време докато се успокоим сърцата ни ще изскочат,като го видя,и като се прегърнем силно все едно сме едно цяло..Много ни е силна връзката,до полуда се искаме.Но това чакане мен ме убива.Казва ми че за момента е така.Няма кой да гледа детето,и можем да се виждаме за по няколко часа,или за по един ден най-много,в седмицАта 2,3,4 пъти зависи ако не съм се разсърдила за нещо.Много добре се държи с мен,не се отказва каквото и да му казвам,защо го прави,трудно е може да си намери друга в неговия град.казва ми че не е добре от това,че се разкъсва,чв иска да се с мен,аз не съм му вярвала и това го убивало..Добре защо не сме.Разбирам го до някъде,но нз къде е истината.Има дете няма на кого да го оставя вечер,и идва за по-няколко часа.Има бизнес през лятото и работи много часове,до 12,1 вечерта знам че му е трудно,чуваме се и си пишем постоянно,знам че работи много..Не знам до кога да чакам ,какво ще стане,аз искам да съм с него постоянно.Мислех си че може и да не е прекъснал взаимоотношения с бившата си,винаги съм се съмнявала тъй като още отначало ме обърка..Всеки път ми казва че съм единствена за него,че няма други,че и на него не му е лесно..Докога да го чакам и разбирам все аз,много сме влюбени един в друг, мисля че го обичам дори,не мога без него.Всяка вечер е мъчение,всеки ден,няма го толкова е близко а сме разделени.Той се прибира от работа в 2 ,преди си пишехме по цяла нощ без да спим,сега също остава с мен и до по-късно аз не искам да го държа и на др ден да не се е наспал.Разкъсвам се да не го притеснявам като е  на работа,да не му задавам въпроси за нас,а времето си минава и аз се измъчвам страшно много..За какво съм му аз,защо не си намери друга,защо идва постоянно не е само колкото да спи с мен уверих се в това..Питала съм го как ще е ,за сега е така измъчвал се но не може да направи нищо,каза че Знае какво си мисля,че не е така,но нищо особенно,какво ще стане за напред нз и това не ми дава мира.Не искам вече само аз да подхващам сериозните теми,казва че му е добре с мен,и че ме иска,това е от значение да живеем сега и да не мислим ..Мисля че си губя времето като нямам ясна представа какво ще стане ,в следващия момент се поставям на негово място ако е така както ми казва и ми е много трудно да взема решение да го чакам ли или да се откажа от него ..
Откажи един-два пъти да се видите без обяснения или с такива, на които им личи че са съшити с бели кОнци, хъмкай, смени си цвета на косата и прическата и намекни небрежно, че евентуално има и друг петел в кокошарника. После гледай реакции...

# 48
  • Мнения: 19 027
Е как по цяла нощ, като сама казваш, че се принира след 2ч.
Тоест, той съвсем нормално си се прибира човека, вечеря си със семейството, играе си с детето, пие по едно питие с жената, може и някой секс да направят и тя като заспи, се яхва на лаптопа в другата стая.
Сещаш се, може би, че до голяма степен от личен опит говоря, с бившия ми мъж, само дето там девойката си знаеше за мен, не е като да не знаеше, но всичките разговори и зарибявки се случваха по горната схема.
Не той сега почна работа ,само лятото до сега не беше,беше си свободен.Казва ми че ще е трудно но ще се виждаме,не иска да оставя някой друг да му върше работата,като не е там по цял ден нищо не става..Един такъв убедителен,все знае какво да каже.По цял ден е на работа ще се виждаме за по-малко за сега,защото не можем за повече ,заради детето и работата му..Кара ме да изпитвам съчувствие заради детето му,че уж е сам гледа детето сам и работи и няма време за нищо но въпреки всичко намира време за мен..Голям цирк.Не мога да го разбера ,и разгадая още,но има нещо усещам го или наистина е така както ми казва и не съм можела да го разбера и не съм му вярвала ,дали е възможно,така го е измислил хубаво.

От 6 месеца се виждате и сега започнал работа? Кой го е издържал досега? Ти работиш ли, че с него се съобразяваш да се бил наспивал по нощите? На теб не ти ли е нужно да си наспана и адекватна, за да можеш да работиш и да си гледаш детето? С тия нонстоп разговори с него, оставаше ли ви време за такива прозаични дейности, или майка ти поема минимум домакинството и грижите за детето ти, защото живееш при нея, докато се отдаваш на любов?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Я му кажи, че ти закъснява и се съмняваш за бременност. Да видим тогава.

# 50
  • Мнения: X
Вече са ти го казали- лампичките не светят без причина. А ти имаш възможност да провериш защо светят. Но не го правиш. Може би вътре в себе си знаеш какво ще намериш и заравяш главата в пясъка.

# 51
  • София
  • Мнения: 24 839
..Мисля че си губя времето като нямам ясна представа какво ще стане ,в следващия момент се поставям на негово място ако е така както ми казва и ми е много трудно да взема решение да го чакам ли или да се откажа от него ..

Не можеш да се поставиш на негово място, защото не знаеш дали е истина това, което ти казва.
Направи си труда да разбереш къде живее, завърти се там, огледай пощенските кутии, намери една баба- съседка и ще разбереш набързо кое как е.
Аз не мога да си представя как детето е все при него при жива майка.
Баби няма ли и на кого го оставя, като работи до сред нощите?

Будалка те нещо, затова засечи данните докато е време. Peace

# 52
  • Мнения: 14 966
Само той ли ти звъни нощем , или и ти имаш разрешение да се обаждаш по всяко време ?
Този мъж е женен според мен. Другият вариант , който пък съвсем няма да ти хареса е, че не те приема насериозно и иска само забава.
Поискай да му отидеш на гости, нека ангажира хотел в неговия град. Хем ще те заведе на вечеря ,  ще си легнете , той ще се прибере , пък сутринта ще ти донесе закуска.
Търси какво крие от теб.

И  още един въпрос - ти какво точно искаш от него ? И той знае ли ?

# 53
  • Мнения: 1 444
6м на тази възраст не е никак кратък период. Човека си е женен отвсякъде и манипулира абсолютно класически. Ако един мъж иска да е с теб, ще бъде с теб,  но не за 3 часа в хотелска стая.
Знам че е така,знам че ако ме искаше толкова много ,колкото казва нямаше да го мисля,и да се тормозя.Щом си задавам въпросите,има нещо,крие нещо,не е истинско.За бога Може ли да гледаш някой в очите толкова време и да говориш лъжи,как може да има такива хора и да си играят с чувствата на другите.Защо го прави,да постъпва толкова долно?Аз все си мисля,много е зает,по цял ден е на работа,че сам отглежда детето си,а и доколкото знам жена му не  живее в Бг ,пак не съм сигурна,може като се прибира да е с нея.Не му вярвам за много неща,в следващия момент едва ли не ми се кълне че не е така както си го мисля.Какво да правя,как да постъпя,какво ли не съм му казвала,казва ми че не е така,че мисля глупости,защо е щял да идва само за ме види.Понякога си мисля че е много добър актьор,и съм му казвала,то такива думи,такова нещо и аз пак се връзвам.

Първото болднато - още се разтрепервам от гадост, като се сетя за лъжите на бившия.....То голям театър, голямо чудо беше. В деня на развода дори, не спря със сладките приказки, толкова беше мил и добър, че отстрани може да помислиш,че сме ходили да се женим, а не да се развеждаме Simple Smile

Второто - чуеш ли думите "не е както си мислиш", от мен да го знаеш, на 100% е баш каквото ти подсказва интуицията. Т.е. този човек те мотае и има друг живот, за който не подозираш. Целта му с теб е да има сексуални отношения, докато жена му я няма. Възможно е жената да работи в чужбина или просто в друг град, и по тази причина твоя човек се вихри наволя. Има и друга вероятност. Например, да върти още някоя младичка 25-30 годишна мацка от неговия си град, и това да е причината да се крие с теб.

Трето - на прав път си, този мъж е отличен актьор, също като моя бивш съпруг. Моят беше и страшно нагъл на всичкото отгоре.

Направи всичко възможно да разбереш какво в действителност става. Ако търсиш само сексуална връзка си ОК, макар че ако жена му разбере, ще стане сложно, а и защо ти е да се забъркваш в такава долнопробна история. При всички положения, щом лампичките светят, послушай интуицията си, проучи този човек, преди да задълбаваш отношенията си с него. Ако те лъже (което според мен е така), разкарай го докато е време, не губи младостта си с някакъв мухльо.

# 54
  • Мнения: 1 444
Е как по цяла нощ, като сама казваш, че се прибира след 2ч.
Тоест, той съвсем нормално си се прибира човека, вечеря си със семейството, играе си с детето, пие по едно питие с жената, може и някой секс да направят и тя като заспи, се яхва на лаптопа в другата стая.
Сещаш се, може би, че до голяма степен от личен опит говоря, с бившия ми мъж, само дето там девойката си знаеше за мен, не е като да не знаеше, но всичките разговори и зарибявки се случваха по горната схема.

Направо се плаша като чета историите за изневери - те като по калъп направо. При мен са ставали по идентичен начин нещата. Девойката също знаеше за мен, и пак си звънеше, когато и падне. Не знам какво и е казвал за мен моя бивш, за да се държи тя толкова нагло, знаейки, че той е със семейството си в този момент. Предполагам, че също е слушала лъжи на килограм...

# 55
  • Мнения: 2 224
Ох, само се чудя наистина ли е възможно жена на 30, с един брак зад гърба си и дете да се хваща на такива въдици все едно е на 15 и да се оставя да я правят на маймуна?? Не е за вярване просто. Друго нямам какво да кажа, казали са го вече преди мен.

# 56
  • Мнения: 1 444
Anastasiya, не зная имала ли си челен сблъсък с изпечен манипулатор и лъжец? Такива приказки са, такива обноски, за чудо и приказ, че в един момент ще забравиш от къде изгрява слънцето, каквато е и целта на въпросния. Лесно се пада в капана на подобни екземпляри, но за щастие, ако сърцето е заслепено, то поне вътрешния глас не спи. Предполагам, момичето затова е пуснало и темата.Да се убеди,че подозренията и са основателни.

# 57
  • Мнения: 31 736
Много лесно може да провериш дали те лъже.
Просто отиваш някоя вечер, звъниш на вратата, целуваш го страстно и влизаш да огледаш  Mr. Green

# 58
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Много лесно може да провериш дали те лъже.
Просто отиваш някоя вечер, звъниш на вратата, целуваш го страстно и влизаш да огледаш  Mr. Green

Сетих се за един мой "само приятел" преди години. Разказваше ми как една от любовниците му направила точно това, но след като "открила" съпругата вкъщи, казала: "Дойдох да поискам ръката на съпруга Ви".

За подобен проблем не се пита в БГ-мамма, а се провежда собствено разследване, ама не след 6 месеца, а на шестия ден.

# 59
  • Мнения: 523
На колко години е детето му? Той като работи по цял ден,че и до късно вечер кой го гледа? Когато спите в хотел,кой го гледа? А вашето на колко години е? Защо не излезете заедно с децата? Не е нужно да им казвате че сте двойка,а просто познати в службата и искате да запознаете децата примерно. То неговото дете ще си кажа къде е мама и къде е тати без дори да го пипате.

# 60
  • Варна
  • Мнения: 36 612
Тя сигурно не го знае къде точно живее, как ще му звънне на вратата...

# 61
  • Мнения: 31 736
Е, извинявай ама уж сериозни взаимоотношения пък ако не знае къде живее, работата е ясна  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 5 508
Прочетох само първия пост на авторката и после ще наваксам, но ... Това са нищо и никакви 6 месеца, а ти, авторке, звучиш като 17-годишна пикла, свалена от непознат в интернет ... Дано темата е пързалка или поне да си си сложила едни 10 години отгоре реалните!

# 63
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Или темата е пързалка, или историята е въдица, на която авторката е клъвнала.
Най се впечатлявам от такива, които работят денонощно почти Simple Smile Женен е и още как.

# 64
  • Мнения: 3 250
Може да е женен, може и да не е. Прави впечатление - той каза това, той каза онова. Действия, за да докаже, че сте му важна - никакви.
Всеки мъж може да Ви каже, че сте уникална, че много Ви  иска, и как го боли, че сте разделени.
Какво иска, какво цели с това? Достатъчно сте голяма, за да си отговорите на въпроса.

# 65
  • София
  • Мнения: 4 303
С огромен кеф бих се изтърсила в дома му и с най-милата усмивка бих се хвърлила на врата му. Ама в по-късен час.

# 66
  • Мнения: 6 305
Не знам каква му е ситуацията (и истината) на този, но ако бях разведена майка със син на 12 и новото ми гадже се тръшне, че трябва да ги запознавам и да се виждаме "семейно" само след 6 месеца, толкова лошо впечатление би ми направило, че дори бих скъсала заради това. Да не говорим, ако ми цъфнат на проверка! Не всички хора са еднакви. За мен 6 месеца са малко. Не би ми била комфортна среща с децата дори още по-дълго време.

# 67
  • София
  • Мнения: 17 285
Чисто физически и логистично ми е адски трудно да си представя 6-месечна връзка на самотни родители, без да се познават с децата.

# 68
  • Мнения: 3 250
Между разведена майка и разведен баща има тънка разлика.
Да кажем, че родителят си е родител и отговорностите му не произтичат само от пола.
Не е ли все пак редно да се каже в прав текст, че ще се изчака първо как ще се развият отношенията.
А не - не мога без теб, но... И в хотела.
Сериозните  хора слагат картите на масата. Другото е некоректно.

# 69
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Така... надъхаха те мамите. Имаш ли вече план?

# 70
  • Мнения: 7 325
Чисто физически и логистично ми е адски трудно да си представя 6-месечна връзка на самотни родители, без да се познават с децата.
Не е толкова трудно, а и нормалните родители не забъркват децата си във връзките си освен ако не са достатъчно сериозни и със замисъл за съжителство.
Мъжът може и да е разведен и да не лъже авторката, но да не вижда в нея партньор и човек с който би искал да продължи живота си. Харесва му, има привличане, но му трябва време да реши за себе си.
Не знам каква му е ситуацията (и истината) на този, но ако бях разведена майка със син на 12 и новото ми гадже се тръшне, че трябва да ги запознавам и да се виждаме "семейно" само след 6 месеца, толкова лошо впечатление би ми направило, че дори бих скъсала заради това. Да не говорим, ако ми цъфнат на проверка! Не всички хора са еднакви. За мен 6 месеца са малко. Не би ми била комфортна среща с децата дори още по-дълго време.
Много точно казано. Ако някой ми навлезе в личното пространство напред с бутонките ще бъде отсвирен на момента независимо колко ми харесва.

# 71
  • Мнения: 1 156
Преди време имаше тема в която една девойка се виждаше с разведен мъж с дете. Тя недоумяваше и се възмущаваше, как можело той все още да не иска да я запознава с детето си. Там масово застанахте на негова страна, с упреци към нея, че прибързва и че това е много важна крачка, която човек трябва да направи, когато е сигурен в отсрещния. А тук какво? 6 месеца не са малко време, но и не са чак пък толкова много. То давай да запознават децата и да се вземат, какво ще се мотат я... Да, ама не. Хората са различни. Авторката ми звучи супер обсебващо, вманиачила се е в това да бъде с него, сега, на момента.

# 72
  • Мнения: 62
Наистина и на мен ми направи впечатление цялата прибързаност от нейна страна, но и я разбирам - разведена, страдала, сега копнее за любов, взаимност и иска да се случи веднага и да е завинаги. Така че с това не я упреквам, но господинът, за нейно съжаление не е на нейната скорост и затова тупа топката и протака... Колкото до запознаването на децата - липсата му на желание това да се случи определено гоявори за несигурност от негова страна и това е нормално, но не му прави чест, че няма смелост да й каже, че въпреки цялата страст по нея, засега няма нищо сериозно от негова страна... И затова я мотае... Хубаво му е, сигурна съм в това, и сигурно има истински чувства към нея, но е от типа тарикати, които искат всичко и кой знае в какво се е забатачил и не може да се откъсне от всичките "ангажименти" и затова я е хвърлил в такива тревоги... За съжаление в подобна ситуация тя и само тя е потърпевша, защото е попаднала в плен на опасния чар на един манипулатор и лъжец, който дори и да има искрени чувства към нея, няма топките да се отърве от всичката помия, която е създал около себе си и да продължи напред с нея с гордо вдигната глава...

# 73
  • Мнения: 18 530
И аз изчаках 6 месеца, за да запозная децата с мъжа ми. Просто бях чела, че така е най-добре, за да си сигурен вече във връзката поне до някаква степен. Но от ден първи знаехме кой къде живее, каква ни е ситуацията и т.н. В нашия случай само аз имах деца и наистина било е по-лесно. Все пак не мисля, че в децата е проблема, никак даже.

# 74
  • Мнения: 922
Само че, господина я лъже и манипулира. Държи я на страна от града си, от приятелите си, от обкръжението си. Може поне да е честен и искрен с нея, как вижда нещата и каква връзка иска. А той прави стандартна манипулация с която потърпевшия се чувства виновен едва ли не да пита, да иска развитие на връзката.
Не е редно, нито честно спрямо нея. Ако не може да и предложи друго освен секс за няколко часа в хотелска стая е редно да и го каже, а тя да прецени за себе си дали иска същото или да прекрати.
И да за децата няма спор, може да не е готов да ги запознава, но човек който държи на любимия си, то със сигурност ще иска да го запознае с обкръжението си и да правят нещо различно освен срещи в хотела.

# 75
  • София
  • Мнения: 23 097
За мен 6 месеца са малко.
6 месеца изобщо не са малко за зрели хора, които би следвало да са наясно с чувствата си и това, което искат.
Някой беше писал, че авторката е обсебваща. Ай, стига бе! За жена, която е влюбена и обича един мъж, няма нищо по-естествено от това да иска да прекарва повече време с него, а не някакви си 2-3 часа в хотелските легла, 1-2 пъти седмично.
Кофтито в тази ситуация е, че мъжът определено крие нещо или няма сериозно отношение към авторката. На нейно място свалям картите на масата и в прав текст питам какво правим!

# 76
  • Мнения: 62
Авторке, научи се да съдиш човека по действията, да гаворят красиво са се научили всички. Иска да те види - ще дойде дори и за пет минути, иска да те чуе - ще ти се обади, иска те в живота си - ще те вкара в него. Ако наистина чувства това, което описва вече щеше да е с теб. Нито ще сте първите, нито последните живеещи с доведените си деца. Мисля, че всички знаем как за много влюбените пречки няма.

# 77
  • Мнения: 2 111
Най-добрият вариант е просто той да е предпазлив и да не иска да бърза със запознанството докато не се убеди, че нещата са сериозни и това е човек за дългосрочна връзка. Аз също съм на мнение, че човек трябва да преценява внимателно с кого запознава децата си. Също така, за хора, които са се парили от кофти брак и развод, 6 месеца може и да са твърде малко. Да не говорим, когато има и две деца намесени в картинката.
Може човекът и да не е женен, но да не иска да се обвързва. Само на мен ли ми направи впечатление, че когато говорят за децата, той не се интересува да знае повече за нейното? Това само по себе си е сигнал, че на този етап не търси обвързване. А пък обикновено мъжете като категоризират някоя жена само за "забавление", трудно я вадят от тази графа, т.е. дори да узрее за нещо сериозно на по-късен етап, едва ли ще е с нея.
Най-лошата опция е той действително да е женен или обвързан с друга жена. Изобщо не съм фен на подобни подходи, но ако авторката не може да се помири с неизвесността - 20 мин. са нищо, една разходка до кварталното Фантастико по софийските стандарти. Да вземе да отиде и да провери какво се случва.

# 78
  • Мнения: X
Здравейте виждам се от 6 месеца,с мъж по -голям от мен с 10 години.
Скрит текст:
Аз съм на 30,той на 40.И двамата сме разведени,с по едно дете.Живеем в различни градове,на около 20 минути разстояние един от друг.Миналата година се видяхме за първи път и мен още тогава ме грабна.Много се харесахме и двамата от пръв поглед.Имахме общи приятели,намерихме се и си писахме.Разпитах някой неща за него,и отначало той ми казваше че има много работа цял ден,и не може нито да пише,нито да излиза,и няма свободно време за нищо,има собствен бизнес и работи от сутрин до късно вечер.На въпроси за бившата му не знаеше какво да каже,бил е хем женен,хем разведен с нея и уж заради детето се виждали,и че тя не е при него.Аз още тогава ми светна лампичката,и спрях да му пиша.Но все се сещах за него,през цялото време.Минаха няколко месеца и той ме потърси,писа,почнахме да си пишем  всеки ден и до сега ..Каза ми че не ме е забравил,че много пъти е искал да ме потърси,но не знаел дали е удобно и да не ме притеснява и вече не издържал.Аз не бях му казвала дали съм разделена,може би е заради това..Питах го много пъти за бившата му,даде ми да разбера че живее сам с детето си,нея я няма,било му трудно и т.н .Започнахме да се виждаме,той идва в моя град..Срещи,излизания,и оставания в хотели.Аз живея със родителите ми и детето си,и никога не е идвал в нас,и не е ставало въпрос а и аз не искам все още.Аз не съм ходила при него,ако съм е било за малко,но не и при него.Не знам къде живее,кои са му приятелите нищо.Казва че няма кой да се грижи за детето освен него и му е трудно,идва за по няколко часа,много рядко оставаме за по цял ден или цяла нощ заедно да спим на хотел.Това ме убива,задавам му въпроси,аз какво съм за него,къде съм в живота му,това положение не ми харесва,не се чувствам добре.Мислех си че съм само за секс,и му го казвах,сърдех се,избухвах.Питах го занапред как ще е,казва че има време да не мисля от сега.Аз не знам защо съм му.И той се ядосва,идва и казва че не ме използва,че иска само да е до мен,да ме прегърне и целуне,без да правим нищо дори да се уверя че е сериозен към мен..И всеки път такива ми ги приказва.Знам че не лъже за чувствата си,при него са много силни,казва че никога не е бил толкова влюбен в една жена,за тея години,че съм му въздействала много силно,че съм неговата истинска любов,че за първи път му се случва нещо такова,да желае и иска някой до полуда,и с мен е същото,никога не съм била така,треперим от вълнение и двамата ,вълнуваме се,трябва ни време докато се успокоим сърцата ни ще изскочат,като го видя,и като се прегърнем силно все едно сме едно цяло..Много ни е силна връзката,до полуда се искаме.Но това чакане мен ме убива.Казва ми че за момента е така.Няма кой да гледа детето,и можем да се виждаме за по няколко часа,или за по един ден най-много,в седмицАта 2,3,4 пъти зависи ако не съм се разсърдила за нещо.Много добре се държи с мен,не се отказва каквото и да му казвам,защо го прави,трудно е може да си намери друга в неговия град.казва ми че не е добре от това,че се разкъсва,чв иска да се с мен,аз не съм му вярвала и това го убивало..Добре защо не сме.Разбирам го до някъде,но нз къде е истината.Има дете няма на кого да го оставя вечер,и идва за по-няколко часа.Има бизнес през лятото и работи много часове,до 12,1 вечерта знам че му е трудно,чуваме се и си пишем постоянно,знам че работи много..Не знам до кога да чакам ,какво ще стане,аз искам да съм с него постоянно.Мислех си че може и да не е прекъснал взаимоотношения с бившата си,винаги съм се съмнявала тъй като още отначало ме обърка..Всеки път ми казва че съм единствена за него,че няма други,че и на него не му е лесно..Докога да го чакам и разбирам все аз,много сме влюбени един в друг, мисля че го обичам дори,не мога без него.Всяка вечер е мъчение,всеки ден,няма го толкова е близко а сме разделени.Той се прибира от работа в 2 ,преди си пишехме по цяла нощ без да спим,сега също остава с мен и до по-късно аз не искам да го държа и на др ден да не се е наспал.Разкъсвам се да не го притеснявам като е  на работа,да не му задавам въпроси за нас,а времето си минава и аз се измъчвам страшно много..За какво съм му аз,защо не си намери друга,защо идва постоянно не е само колкото да спи с мен уверих се в това..Питала съм го как ще е ,за сега е така измъчвал се но не може да направи нищо,каза че Знае какво си мисля,че не е така,но нищо особенно,какво ще стане за напред нз и това не ми дава мира.Не искам вече само аз да подхващам сериозните теми,казва че му е добре с мен,и че ме иска,
това е от значение да живеем сега и да не мислим
Скрит текст:
..Мисля че си губя времето като нямам ясна представа какво ще стане ,в следващия момент се поставям на негово място ако е така както ми казва и ми е много трудно да взема решение да го чакам ли или да се откажа от него ..
На бас се хващам, че пича си е "щастливо" женен и дори грам не му минава мисълта за развод.
Няма какво да чакаш.Освен ако не искаш живота ти да мине в чакане и очакване.

# 79
  • Мнения: 62
За съжаление, според мен Amour* е напълно права. В крайна сметка в такива връзки господинчовците не обичат тия лошите и прокажените жени, развели  са се с тях, нямат чувства към тях или са с тях са от съжаление, жените им са психически нестабилни,или обсебващи и луди . Ама я да пробваме да отидем при жените да споделем някой друг сценарий хаха. Как мислите те дали докато готвят на любящите им съпрузи и ги чакат да се приберат, съжаляват ги, че са ги задържали в офиса за час или са ги пратили на изненадваща командировка дали и те така мислят?

# 80
  • Мнения: 6 305
За мен 6 месеца са малко.
6 месеца изобщо не са малко за зрели хора, които би следвало да са наясно с чувствата си и това, което искат.
Бих могла да се съглася с това, но ставаше дума и за запознанства с децата. Шест месеца връзка с мъж може и да са ми добре на мен за много неща, но не съм сигурна дали бих била готова да се запознавам с детето му и да ги представям (понеже са двама: той и детето му) пред моето дете.

# 81
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Не вярвай на сладки приказки.
Важни са действията му.

# 82
  • Мнения: X
Времето е много относително нещо.
6 месеца редовно виждане и срещи не е малко. Но 6 месеца само чаткане по клавиатури и виждане веднъж седмично по час-два за много хора не би означавало нищо кой знае колко сериозно.
Какво да си запознават децата, след като те сами не са се опознали още съвсем добре. Ето, тя дори има известни съмнения, дали може да се вярва на всичките му приказки за огромната му натовареност. Реално тя е с вързани ръце, понеже той е толкова зает. Значи, предполагам, се виждат, когато той "има време" или когато му скимне. По същия начин разни женени се срещат с любовниците. Даже по няколко любовници могат да си въртят така.

# 83
  • Мнения: 18 562
Няколко любовници могат да си въртят така.
[/quote]
Могат ,навремето имаше един да ходи на обиколка.Като се откачи от жена си и тръгне ,обиколи  трите си любовници и се върне ,няма да хаби време и гориво я.
Без очаквания е най-добре,пък каквото стане.

# 84
  • Мнения: 81
Виктория, не мога да разбера какво точно искаш!? Искаш след 6 месеца да заживеете заедно като сплотено и щастливо семейство? Искаш да отидеш в неговия град с детето или той да дойде в твоя? Искаш да запознаете децата и да излизате по-често по семейно му или двамата да излизате всеки ден, изживявайки любовта си?
Че има нещо гнило, то е ясно! Но пък и ти си се поставила в позицията на гонещия!
Мисля, че на 30 години вече трябва да си разбрала, че когато един мъж иска нещо, той го постига на всяка цена. Е, не си му приоритет! Не е нужно да го преследваш, притискаш и следиш...Нужен е разговор в две изречения " ти-какво, аз-какво" и всеки да знае за себе си. Влюбени и загубени, но на тази възраст човек вече мисли по-практично и трезво, особено при наличието на деца. Вкарала си се във филма " той крие нещо, а аз завися от това какво ще реши "! Излез от там! Когато имаш своя твърда позиция и знаеш какво искаш, всичко е пи-лесно.
Успех!

# 85
  • Мнения: 523
Хора,вие наред ли сте? Как 6 месеца ще са достатъчно време? Те не го прекарват заедно. По 2-3 часа  2-3 пъти седмично. Това скъсява времето на половина. А и когато има намесени деца,не мисля че 6 месеца са достатъчни,че да ги намесват в отношенията си.  Трябва да съм абсолютна сигурна в човека,че да го запозная с децата си и да им кажа кой точно е този човек. С такъв човек,който се държи и говори така,не бих ги запознала изобщо.

# 86
  • Мнения: X
За децата не знам, но това женен съм-разведен съм би ми бръкнало в душата. Кой не знае дали се е развел или не? Какво има за увъртане? Прост въпрос с отговор да или не. Въобще какво се занимавате с хлъзгави хора, при които всичко е "сложно", сигурно и във ФБ статусът му е "Ит'с компликейтед"Flushed

# 87
  • Мнения: 4 290
 Ако съм на този пич,  от толкова искане бих избягал. Той може да е лъжец, играч и каквото там се сетите, но авторката на темата е не само обсебваща, но и досадна и доста нестабилна. Не бих си запознал приятелите и детето с нея, докато не спра да мисла с долната си глава само.

п.п. Жена му сигурно се прибира за лятото и той става супер зает с бизнеса или просто иска да се откопчи от многострадалната авторка.

# 88
  • Мнения: 18 530
А той е напълно невинен, само дето се кълне, че тя е любовта на живота му и я иска до смърт Simple Smile Хеххе

# 89
  • Мнения: 15 960
За запознаване с децата може и да е рано, ама за шест месеца можеше да я покани в неговия град, все някой уикенд детето му ходи при баби и дядовци на гости, да му види дома, дето се вика, дали ще я крие от съседи и познати и т.н. Абе за шест месеца един мъж трябва да е формулирал какво очаква от тази връзка. Може и да не я лъже, но да си е такъв нерешителен, което също не е хубаво, защото може да си откарат така с години и тя да му е само  любовница.

# 90
  • Варна
  • Мнения: 25 242
ми не знам, моят мъж ме запозна с дъщеря си на третата ни среща. Как така тоя хем не е сигурен и готов,хем и пълни главата с глупости, че не може без нея? Защо са тези лъжи, защо е тая тайнственост? Защо не каже като човек, че не е готов за по-сериозна крачка?

# 91
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Междувременно Victoria88 се превърна в Анонимен. Да очакваме "ключ по желание на автора".

# 92
  • Мнения: 35 968
Авторът е пожелал забравяне. Логично - ключ.

Общи условия

Активация на акаунт