Да чакам ли още

  • 10 528
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 097
Живеете на 20 мин. един от друг. Имате и общи приятели доколкото разбрах. На твое място хич няма да му мисля, ами бих му спретнала едно хубаво проучване. Не е като да ви разделят 3 континента.
Ако те иска, както твърди, да е намерил поне 10 начина да бъде с теб.

# 16
  • Мнения: X
Е как по цяла нощ, като сама казваш, че се принира след 2ч.
Тоест, той съвсем нормално си се прибира човека, вечеря си със семейството, играе си с детето, пие по едно питие с жената, може и някой секс да направят и тя като заспи, се яхва на лаптопа в другата стая.
Сещаш се, може би, че до голяма степен от личен опит говоря, с бившия ми мъж, само дето там девойката си знаеше за мен, не е като да не знаеше, но всичките разговори и зарибявки се случваха по горната схема.
Не той сега почна работа ,само лятото до сега не беше,беше си свободен.Казва ми че ще е трудно но ще се виждаме,не иска да оставя някой друг да му върше работата,като не е там по цял ден нищо не става..Един такъв убедителен,все знае какво да каже.По цял ден е на работа ще се виждаме за по-малко за сега,защото не можем за повече ,заради детето и работата му..Кара ме да изпитвам съчувствие заради детето му,че уж е сам гледа детето сам и работи и няма време за нищо но въпреки всичко намира време за мен..Голям цирк.Не мога да го разбера ,и разгадая още,но има нещо усещам го или наистина е така както ми казва и не съм можела да го разбера и не съм му вярвала ,дали е възможно,така го е измислил хубаво.

# 17
  • Мнения: 3 794
И колко време продължава това? Направо си е женен още.
6 месеца цирк пълен.Знам че е разведен,жена му не е при него.Може ли да ми пише и звъни по цяла нощ ако тя е с него ,какво е това семейство.Не знам как да разбера и да му кажа всичко в очите че ме лъже,защото той на всичко казва че са глупости.

Това със звъненето бившият ми го правеше в продължение на месеци зад гърба ми. Докато съм била в банята, докато слагам масата, докато храня малката, докато слезе уж набързо до колата, на рождения ден на малката, на годишнината от сватбата ни Simple Smile Не се залъгвай!
Според мен този човек крие нещо от теб...

# 18
  • Мнения: X
Може, може, много женени мъже ходят с телефона в банята, като се крият Simple Smile
Цял ден и цяла нощ ли 😀

# 19
  • Мнения: 3 794
Може, може, много женени мъже ходят с телефона в банята, като се крият Simple Smile
Цял ден и цяла нощ ли 😀

Бившият като го хванах от личния какво прави, се премести от служебния да се чува с другата Simple Smile Е, аз и това го разбрах веднага, с той отричаше като луд. Както и да е.
Да те вземе на разходка в неговия град, да ти покаже къде живее. Да видим дали може...По светло, по главната да се разходите.

# 20
  • София
  • Мнения: 23 097
Къде е майката на детето му? За тези 6 месеца връзка, която уж имате, майката не е ли взимала детето? Баби няма ли? За цялото това време излиза, че дори една нощ не е имал свободна, така ли е?

Да те вземе на разходка в неговия град, да ти покаже къде живее. Да видим дали може...По светло, по главната да се разходите.
А, баш!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Какво значи "цял ден и цяла нощ"??? Не ми казвай, че сте на конферентна връзка 24 часа в денонощието.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 286
Е в крайна сметка кой го гледа детето като идва при теб?

# 23
  • Мнения: X
Какво значи "цял ден и цяла нощ"??? Не ми казвай, че сте на конферентна връзка 24 часа в денонощието.

Хах ами не отначало си пишехме и говорехме по цяла нощ и през деня също .Идваше също ,не казвам че не идва,но просто е странно че пт всичко е само това.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Може отначало да са били разделени с жена му и после да са се събрали пак. Всичко може. Нали имате общи приятели, от тях не можеш ли да разбереш нещо? Във всеки случай историята мирише отдалеч.

# 25
  • Мнения: X
Е в крайна сметка кой го гледа детето като идва при теб?
Детето е на 12 години,докато идва при мен го остава сам в тях.През другото време е на у-ще или с него на работата или вкъщи сам и с други деца навън.Той е от друг град ,родителите му не са при него ,няма кой да му помага.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 286
А вие за тези 6 месеца изобщо ли не сте говорили за запознаване с децата? След развода ми не запознавах сина ми с никого, с когото имах връзка просто ей така, но когато започнахме да се виждаме с мъжа ми, от самото начало ни беше ясно, че нещата са сериозни и ги запознах своевременно.

# 27
  • Мнения: 3 025
Защо не изпрати детето си при баба му и дядо му за 1 седмица и не му отидеш на гости или пък идете всички заедно на море, тъкмо и децата ще запознаете? Но наистина, с една разходка из града му по главните улици хванати за ръка... реакцията му ще ти изясни много неща. След като имате общи познати, разбери каквото те интересува.

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 15:55 от Sunnyhobi

# 28
  • Мнения: 2 760
Кажи му, че в събота ще отидеш с твоето дете в неговия град да се запознаеш с неговото дете и той с твоето.
Мотае те, ти си влюбена, но не и заслепена, ще намериш истината.

# 29
  • Мнения: X
А вие за тези 6 месеца изобщо ли не сте говорили за запознаване с децата? След развода ми не запознавах сина ми с никого, с когото имах връзка просто ей така, но когато започнахме да се виждаме с мъжа ми, от самото начало ни беше ясно, че нещата са сериозни и ги запознах своевременно.
След развода ми имах връзка с човек,който беше от моя роден град,но живееше в чужбина.Още на първия месец искаше да ме вземе с детето ми при него,и с неговото дете да караме коледните празници заедно.Приеме с детето ми ,прибра се заради мен,аз бях при него..Толкова много неща правеше за мен,и нито това че беше в чужбина го спря да е с мен,нито че е разведен и че има дете.От там си правя сметката,че може всичко само да искаш,и нищо не може да те спре.След него аз бях виновна за раздялата ми и повече от година се съжалявах че го изгубих.И срещнах въпросния,с него нищо не същото.Не сме говорили за децата,не се интересуваме,по точно той не толкова много.Колко лампички ми светваха и аз не трудно му е сам е,защо да не му вярвам,била съм мнителна,не съм му имала доверие,то се усеща,знаеш че има нещо просто и не е както трябва да бъде.

Общи условия

Активация на акаунт