ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 13

  • 22 788
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Е тя може с нейното да си играе хахаххахах
С един куршум два заека, кво Wink

# 706
  • Мнения: 12 416
оооо, има много да наваксва Марио, той едната линейка, дето се опита да оскверни и го секнаха и единия душ. Болницата е на няколко етажа, все пак Grinning

Интересно ми е дали Банков ще се натъкне на двамата или ще се запознават поотделно.

А, да бе, еленово бебе в 52-ри епизод на сезона, по-рано не го чакайте. Sad

# 707
  • Мнения: X
Искам да ги сгащи по време на....”любене” Joy В някоя вип стая аххахаххах като Вяра и Борис Joy Аууууу, кеф!!!!!!!

# 708
  • Мнения: 2 282
Ще има скок във времето,никоя не беше в 9 месец.
Залагам 5 лева, че ще ги види да се целуват в стил оглупял от любов и неприличен Ковачев

# 709
# 710
  • Мнения: 12 416
Искам само да кажа, че търсят повече от едно бебе - има обявен тоя, дето Дона го е сложила и друг - за бебе на 1-2 месеца, момиче - това ще да е на Галя, тя нали чакаше момиченце. 

# 711
  • Мнения: X
Галя си беше бая бременна.
Но ск мисля, че търсят за бебето на Ина. Нали и тя ще ражда в един момент. А и не е казНо, че искат бебето да снима сега. Може чак август примерно...дотогава ееее епизоди ще има

# 712
  • Мнения: 331
Искам да ги сгащи по време на....”любене” Joy В някоя вип стая аххахаххах като Вяра и Борис Joy Аууууу, кеф!!!!!!!

И най-готиното в цялата работа е, че колкото и да му се иска, няма да може да наложи забрана за оскверняване на работното място, защото директорът ще е друг.  Joy Joy

# 713
  • Мнения: 2 282
Аз съм доволна, че не е за нашите. При тях трябва да проследим процеса на правенето първо, дърварското обяснение на Марио, че иска дете от нея, физиономията му като разбере, че ще става баща и тн.

# 714
  • Мнения: 12 416
Аз съм доволна, че не е за нашите. При тях трябва да проследим процеса на правенето първо, дърварското обяснение на Марио, че иска дете от нея, физиономията му като разбере, че ще става баща и тн.
Точно така! Имаме процес да гледаме. Както с предложението за брак, я какъв беше очарователен мечок в ритуалната зала Grinning

Аз просто си ги представям как Марио ѝ налита където я свари в болницата, а тя го бие през ръцете и се хили като ряпа. Grinning

# 715
  • Мнения: 2 282
Не вярвам да е много старателна в биенето през ръцете. Joy

# 716
  • Мнения: 737
Поне няма да ги чакаме по 2 сезона да бременеят. То много досадно беше това с Ваня. Ралица беше много бременна, реално Галя беше по назад. Нали казаха 12 гестационна седмица после мина един месец и още един да е минал в края на сезона пак не е била повече от 6ти както и да го смятам. 

# 717
  • Мнения: 12 416
Бе няма да минем без скок във времето, казвам ви. Ще видим Галя родила, Ина много бременна, Тони оздравял (специално за Дона - сиктирдосал Албена Joy ) и Огнянова с тиренце във фамилията Joy

# 718
  • Мнения: X
Бе няма да минем без скок във времето, казвам ви. Ще видим Галя родила, Ина много бременна, Тони оздравял (специално за Дона - сиктирдосал Албена Joy ) и Огнянова с тиренце във фамилията Joy

Моски? Да нямаш температура? Я се измери? Flushed

# 719
  • Мнения: 1 190
Хубаво гласим не коя линия ще е централна и коя не, пропуснахме Албена и Захариев. Ще се радвам много, ако минем по-бързо през тая боза, но малко ме съмнява.
Кофти ми е за Зорница, когато види, че Банков се в върнал с жена си. Приела е и е простила всичко, има си Марио, убедена съм, че няма вече романтични пориви към него.. И все пак това ще я разклати вътрешно ....Надявам се Марио да бъде неотлъчно до нея в тези моменти.

Общи условия

Активация на акаунт