Любители на кучета - 82

  • 33 734
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 8 348
Ми аз спрях, де.



Отегчено куче на работа. Да не би чужди кучета яло, не би вързано седяло.




Екскурзиантка.




Точно преди да се пребие за пореден път.

# 691
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
А вашите удрят ли се в стълбове, моята блейка гледа назад и върви и чат се удря 😄
Не всеки път ама си е блейчо де .
Навън излизаме късно и никави снимки не мога да направя.
Намерих една бълха вчера и ще трябва да се капем ми се струва, уж гледах за други ама нищо не видях, но има едни като пъпчици и явно го е хапала тая гад 🤔
Ще взема утре капки и ще го капна  за всеки случай .

# 692
  • Мнения: 508
Джуди постоянно се чеше, не съм "засичала" твар ама я почерпих със Симпарика. Хапна го с желание. Надявам се да й понесе, защото много се зарадвах като видях, че се предлага и в България.  Иначе вече пети месец сме с Форесто. Бива.

Последна редакция: ср, 15 авг 2018, 20:43 от _Soul_

# 693
  • София
  • Мнения: 2 958
Соул, и ние обезпаразитяваме Бека със Симпарика. От къде го купуваш? Струва ми се, че в магазин би бил по-евтин! Ние започнахме и за Дирофилария да обезпаразитяваме. Чакам да дойде септември и ще я набодем за кучешка кашлица.

# 694
# 695
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Чакам да дойде септември и ще я набодем за кучешка кашлица.
За кучешката кашлица не се боде, а се пръска в носа. Кира още е обидена на доктора и не ще да го види, хем почти година мина оттогава 😂 Скоро обаче ще й се наложи пак да го изтърпи, слага се веднъж годишно.

# 696
  • Мнения: 508
Соул, и ние обезпаразитяваме Бека със Симпарика. От къде го купуваш?
От една клиника до вкъщи, не сме техни пациенти/клиенти - 20тина лв беше, но гледам, че и в нета е толкова.
 П/в дирофилария давам Диронет, който включвал и всичките вътрешни/глисти и гении/, което не го знаех, и давах и Дронтал+. Ужас! Сега ще остане на Диронет само.
За кашлицата, ваксинацията мина много гладко при нас.

# 697
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Котке, снимките са Уау! Радост за очите!

# 698
  • София
  • Мнения: 23 096
Коте, много ми харесаха снимките, втората е чудесна.  Heart Eyes

От сега се оглеждам за морска почивка за следващото лято, евентуално с Харли. Не съм сигурна, че кръщелницата ми ще го гледа, въпреки решението да живее при нас. Така че ще резервирам хотелче или вила/бунгало, в което да се допускат дом. любимци. То пък и плажът трябва да е разрешен за кучета, сложна работа...

# 699
  • София
  • Мнения: 8 348
Рея се удря в стълбове, коли, спъва се....
Хич не е добра във внимаването.

Не съм слагала ваксина за кашлица, тя я изкара като бебе, ама от тогава не сме засичали и други кучета болни.

Коте разкошни са пухчовците. И двора е страшен.

# 700
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Във Facebook има една група "На почивка с куче"
Там всеки споделя къде е бил допуснат, дали на плаж, на планина, вила, хотел.
Сега лятото за доста плажове споделиха.

# 701
  • София
  • Мнения: 2 958
Еее, значи няма да я бодат за кашлицата, аз исках да я видя как ще реагира на инжекция 😂
 Соул, на мен в клиника ми го дават за 18лв, но тя нямаше 5кг. Предполагам, че следващия път и на мен 20лв. ще ми вземат. Мислех, че го има и по магазините. До сега където и да съм питала нямат Симпарика. Ние от както сме я взели само с това я обезпаразитяваме и съм доволна. Само при игра с едно улично куче видях на нея 2 бълхи, но не мисля, че щяха да останат. Кърлеж да чукам на дърво не сме намирали на нея.
Тонка, на Шкорпиловци е много хубаво с куче, но не мисля, че на теб ще ти допадне. Малко хора, малко ресторанти, никакви сергии, плажа е огромен и кучетата са истински щастливи. Ние сме решили вече само на север да почиваме. Плажовете са големи, на някои места и безлюдни.

# 702
  • Мнения: 2 907
На Шкорпиловци един колега беше тази година с Голдън. Наистина хубаво място с огромен плаж и малко хора. Загледах го за следващата година евентуално. А пък след две седмици с Макс отиваме на гръцкото море. Като се върна ще споделя там как е с куче, ама и аз си избрах къщурка с много декари двор, както и плаж към нея за да нямаме в близост други кучета, че Макс първо ги респектира другите кучета и после ги подканя за игра ама като първо ги уплаши кел файда после да им се дупи и да ги вика да се боричкат и гонят Joy

# 703
  • София
  • Мнения: 23 096
Тонка, на Шкорпиловци е много хубаво с куче, но не мисля, че на теб ще ти допадне. Малко хора, малко ресторанти, никакви сергии, плажа е огромен и кучетата са истински щастливи.
джуджанка, не държа на лудница и шопинг.  Grinning Важно ми е чисто място на първа линия плюс заведение, в което на обяд да предлагат супи и нещо готвено. И хубав плаж, разбира се. Ще проверя Шкорпиловци, тям всяка година ходят наши познати.

# 704
  • София
  • Мнения: 9 850
Благодаря за милите думи Simple Smile
Да знаете как ми се иска да си живея там, ама ТЦ!, ни можи... Много е далече от работата ми, близо месец бяхме там преди две години и всеки ден губех в пътуване (хем на отиване с кола) поне 3 часа. Като съм си вкъщи, обикновено отиват по-малко от 2 часа на ден (с грАДския транспорт при това), че и мога да напазарувам и пак ще стане около 2 часа макс.
Но пък на песугерите им е много добре в момента. Къпани, там, на въздух и слънчице... По цял ден вътре-вън, кой където му е кеф. И винаги им пада по нещо за хапване. Я Балу ще си открадне някоя краставица от стъблото, я Лили ще влезе да броди из доматите, да си набере Joy

Общи условия

Активация на акаунт