Забременели след ин витро - Тема 44

  • 83 754
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: X
Супер, че Нандинчето се включи.

# 526
  • София
  • Мнения: 10 642
Включвам се, но ми се иска да видя оригинала на резултата.
В прясна или 24часова урина е изследван? Ако е 24часова, колко е диурезата (общото количество урина отделено за 24часа)?

# 527
  • Мнения: 277
Случи се чудо! До като си пиша с вас получих силни стомашни болки, може би гастрит и също имам камъни в жлъчката, но не ме боли там. Реших да отида в Пирогов, че ми е по близо да ми сложат една инжекция ношпа. Отидох и хирурга ми каза, че от ношпа няма да ми мине и иска друго да ми даде, но първо да се консултира с гинеколог. Гинеколога дойде след 1 час и нещо и ме пое тя. Казах й че съм си правила изследвания и че имам амбулин в урината, тя ме прегледа и ми препоръча да влезна в болница. Изпрати ме в Токуда, и там беше моята следяща Кирякова дежурна и тя ми  каза да мина на диета, което и правя, но днес явно съм била раздразнила стомаха. Да дойда утре за нови изследвания и аз й казах че много често ми става твърд корема. Поиска да ми пусне тонове, лошото беше че такива нямаше, хайде на ултразвука, после на едно легло за тонове, после на другото, дойде и една акушерка и двете не успяха да чуят тонове и на ултразвук беше много слаб пулса. После се качихме на горния етаж имало по хубава апаратура и там нищо, вече се бях много притеснила. Направиха ми спешно секцио и в 24.03 извадиха моето бебче 2,100 и 49см. С 20 минути ако бяха закъсняли нямаше да го има. Много съм благодарна на д-р Кирякова , каза , че такова нещо за първи път й се случва. Родих едно момченце в 32г.с. Вече и мен може да запишете че съм получила тази радост от инвитро.  Значи по коледа съществуват чудеса:). Весели празници и късмет на всички!

Последна редакция: пн, 24 дек 2018, 04:23 от Asya192

# 528
  • София
  • Мнения: 10 642
Честито! Жив и здрав да е твоето коледно чудо ❤

# 529
  • Мнения: 759
Simple Smile Честити да сте Heart

# 530
  • Мнения: 1 221
Честито чудо! Да ви е живо и здраво детенцето! ❤

# 531
  • Мнения: 3 902
Честито! Бързо да се възстановявате! ❤

# 532
  • Мнения: 277
Благодаря ви 😍!

# 533
  • Мнения: X
Браво, Асе! Бързо възстановяване.

# 534
  • Мнения: 19 690
Честита радост!

# 535
  • Мнения: 370
Честито и от мен!  Да сте живи и здрави с този прекрасен подарък!!! 

# 536
  • Мнения: 260
Боже милото . Да ви е живо и здраво . А казаха ли каква е причината да е нямало тонове.? Ще го задържат ли в кувиоз бебчо ? 

# 537
  • Мнения: 753
Честито Ася , да сте живи и здрави и много щастливи!

# 538
  • Мнения: 277
Боже милото . Да ви е живо и здраво . А казаха ли каква е причината да е нямало тонове.? Ще го задържат ли в кувиоз бебчо ? 
Не знаят каква е причината, но също така е имал течност в дробовете и е бил в много тежко състояние като се е родил. Да в кувьоз е. Но все още не е напълно добре, много било рано да се каже. Аз вярвам че ще се оправи!

# 539
  • Мнения: 759
Боже милото . Да ви е живо и здраво . А казаха ли каква е причината да е нямало тонове.? Ще го задържат ли в кувиоз бебчо ? 
Не знаят каква е причината, но също така е имал течност в дробовете и е бил в много тежко състояние като се е родил. Да в кувьоз е. Но все още не е напълно добре, много било рано да се каже. Аз вярвам че ще се оправи!
Разбира се, все пак е Коледа Heart

Общи условия

Активация на акаунт