Аватарна тема 44

  • 28 327
  • 766
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Добре ,че изчаках ....... Blush
Моето е............... #Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 2 817
 Е, какво му е? Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 3 833
Какво е? Money Показвай. За мен Мени направо либовно го е дала. Туй и 12+ не е  Laughing Laughing

# 64
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
 hahaha hahaha hahaha Така като гледам комбинацията на Мени моята е за 25 +

# 65
  • Мнения: 6 550
Давай, давай... Grin

# 66
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Не ,не ще измисля нещо друго...... Blush

# 67
  • София
  • Мнения: 2 817
Тц, тц, тц, не ми харесвате комбинацията. Друга ли да правя?

# 68
  • Мнения: 6 550
На мен ми харесва! А Захарчето, според мен, има предвид, че нейната е по-хард Laughing Давай я, шугърче, не се прави на скромна. Stuck Out Tongue Closed Eyes Kissing Heart

# 69
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
😂😂😂😂😂
Захаринкеее, давай я!

# 70
  • София
  • Мнения: 3 833
Не бе. Просто е софт в моите очи. Не виждам защо ако Захарчето има нещо по-така се черви като монахиня в публичен дом  Laughing Laughing Laughing

# 71
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Ами девойки аз съм с много мръсно подсъзнание...........Никак не се червя,но моята комбинация всичко си показва.Ще я олекотя леко и тогава.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 833
Офффф Захаринче, ти сериозно при наличието на мен ли ги говориш тия неща? Crossing Arms Whistling

# 73
  • Мнения: 6 550
Ами девойки аз съм с много мръсно подсъзнание...........Никак не се червя,но моята комбинация всичко си показва.Ще я олекотя леко и тогава.
Лошо няма.
Съм няма да ме хване сега.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 817
Че то моето подсъзнание си е доста мръсно също, ама на изразяване, по-софт го докарвам. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт