мама Cygnus!

  • 2 476
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 547
ЧЕСТИТА ДВОЙНА РАДОСТ С ИМЕ МАРИЯ И ДИМИТЪР!ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА!ДА ИМАТ СПОКОЙНО И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА СИГНУС!  bouquet

# 31
  • Мнения: 553
Честитооооооо и тук! Да са им живи и здрави бебчетата и родителите покрай тях само да се радват!  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 3 376
Страхотна новина  Grinning Да са й живи и здрави съкровищата! И нека целия й живот носят на своите родители двойна доза щастие и любов  bouquet

# 33
  • Мнения: 3 091
СТРАХОТНО!!! ЧЕСТИТО!!! чакам снимки Grinning

# 34
  • Мнения: 1 753
ЧЕСТИТО И В ТОЗИ ФОРУМ!!!!
Добре дошли на дългоочакваните бебета!

Да се връщате бързо в къщи и да пишеш! И да питаш за всичко което те интересува!!! Аз съм на кю  Grinning

# 35
  • Мнения: 2 022
Здравейте момичета 
Прибрахме се онази вечер от Варна, но чак сега ми остана минутка за компютъра (то и за ядене не остава, за спане не говорим въобще) и трябваше малко организация в къщи, защото отсъствах почти 20 дни и бях на предела на силите си.
Милички, просълзихте ме с милите пожелания, толкова много, хубави и искрени. Много много много ви обичам всичките! Пожелавам на всички ви тези мигове, на всяка една от вас, всъщност съм сигурна, че всяка една ще ги изпита. Щом при нас, при толкова безнадеждна ситуация в началото се достигна до тези малки сладурчета, които спинкат в другата стая. Важно е подкрепата на човека до нас, упоритостта и последователността и Вярата, че ще успеем. Ще видите!
 
Прегръщам ви всички много силно и ви целувам.

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добре дошла на мама  Hug
А малко снимки ще има ли на сладурчетата Blush

# 37
  • Мнения: 2 022
Естествено, чакай да стигнем до снимките да кача Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 029
Добре дошла, миличка и бебчовци!
Много се радвам за вас, Сигнусче, много!
Благодаря ти за милите думи!
Желая ви пак много щастие!!!Много да ви радват малките сладури!

 smile3535  animal085 newsm57  261uu kyllmg
 newsm51 newsm44 newsm68

# 39
  • Мнения: 1 753
СИгнус, добре си дошла във форума - на теб и малките бонбончета!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 4 915
ЧЕСТИТО ЩАСТИЕ, CYGNUS!   Hug
"Познавам" те от форума на Проблемно забременяване още от дир.бг.  Simple Smile

Много се зарадвах да прочета, че си осъществила най-съкровената си мечта! Здраве ви желая, щастието и радостта са налице.  Grinning

# 41
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ах че КРАСИВА, РАДОСТНА НОВИНА!!! Най-искрени пожелания отправям към Сигнусчето и малките съкровища! Нека да са здравички, мама бързо да се възстанови и от тук нататък - САМО ЩАСТИЕ!!!

# 42
  • Мнения: 3 010
Честито на мами4ката и на бебенцата.  Hug , дано са послушни и да не ядосват мама, щото са две4ки. Радвам се много за такива бебенца /много желани и изстрадани/.....

  bouquet за Сигнус

# 43
  • Мнения: 2 825
ЧЕСТИТО СИГНУС   bouquet
МНОГО РАДОСТИ ДА ВИ НОСЯТ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ.
ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ВЕСЕЛО ДЕТСТВО ЗА ТЯХ  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 219
Честито на мама Сигнус. Да са й живи и здрави най-мечтаните и най-желаните дечица на света. Растете здрави и щастливи Марии  Димитър. Добре дошлана мама Сигнус при "двойните" мами. Трудничко е, но си заслужава.
Поздрави и честите от цялото ни семейство.

Общи условия

Активация на акаунт