Девети клас сме вече!

  • 68 780
  • 766
  •   1
Отговори
# 585
  • Варна
  • Мнения: 18 038
В нашето училище ги направиха служебно в Експресбанк - пак без такси за обслужване и безплатно теглене от техни банкомати.

# 586
# 587
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Извинявайте, че нахлувам в темата ви, аз съм от осмокласната и надничам, защото имам същия проблем с отварянето на сметка за превод на стипендия на дете, което още няма 14 г. Оказа се, че няма банка, която да го създаде ако детето е на 13 - вариантът с дебитна карта, чийто титуляр на сметката е родител, а детето фигурира с името си върху дебитната карта (дефакто опциите, които сте посочили по-горе) е неприемлив за училището.

# 588
  • Мнения: 14 133
Всеки е добре дошъл в темата ни! Дано да сме полезни.
Нашият притича в голямото междучасиее да си вземе флашката с някаква работа по БЕЛ. Забравил я. Голям заплес. Добре, че живеем наблизо. Със сигурност закъсня за часа по МАТ, срам..

# 589
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Извинявайте, че нахлувам в темата ви, аз съм от осмокласната и надничам, защото имам същия проблем с отварянето на сметка за превод на стипендия на дете, което още няма 14 г. Оказа се, че няма банка, която да го създаде ако детето е на 13 - вариантът с дебитна карта, чийто титуляр на сметката е родител, а детето фигурира с името си върху дебитната карта (дефакто опциите, които сте посочили по-горе) е неприемлив за училището.

Няма как банка да направи сметка на лице без ЛК на собственото му име. Трябва си титуляр. И Вашето училище трябва да е наясно с това. Да ги изплащат на ръка като този вариант е неприемлив за тях. Или искайте те да Ви посочат банка която да го направи. Откровено си признавам, че аз бих се заяла с училището.

# 590
  • Мнения: 1 230
Извинявайте, че нахлувам в темата ви, аз съм от осмокласната и надничам, защото имам същия проблем с отварянето на сметка за превод на стипендия на дете, което още няма 14 г. Оказа се, че няма банка, която да го създаде ако детето е на 13 - вариантът с дебитна карта, чийто титуляр на сметката е родител, а детето фигурира с името си върху дебитната карта (дефакто опциите, които сте посочили по-горе) е неприемлив за училището.
Моят син е роден в края на годината и миналата година му изплащаха стипендията на ръка първи срок. Наясно са в канцелариите на училищата с това. Има и деца тръгнали от шестгодишни и те също получаваха на ръка стипендиите си.

# 591
  • Мнения: 14 133
Как сте мамчета?
Нашият не са го изпитвали, не са му връщали други входни нива / според него /... Такова затишие е, че чак не ми се вярва. Дали не крие нещо, скоро ще се разбере..

# 592
  • София
  • Мнения: 6 000
Как сте мамчета?
Нашият не са го изпитвали, не са му връщали други входни нива / според него /... Такова затишие е, че чак не ми се вярва. Дали не крие нещо, скоро ще се разбере..

Добре сме  Hug
Засега има резултат само от входното по история или поне за друго не е съобщавал. Очакваше 3, има 5,25. Доволен е, обаче аз не съм. Има много ниско самочувствие и не знам как да направя така, че да е по-сигурен и уверен в знанията си. Смятам, че може много повече. Разбира се и усилия трябват, обаче като си каже: Аз и без това няма да се справя  ooooh! и съвсем стават зле нещата.

# 593
  • Мнения: 14 133
Жълто цвете, браво на младежа!
Дано да му се качи самочувствието!

# 594
  • Мнения: 922
Ние най-после ще имаме родителски среща на 24 октомври.
Вчера ми донесе 6 на входното по история, ама те нали няма да се включват към срочната оценка, не знам какво и се радва. Иначе от изпитване имаме 6 по НЕ и 6 по БЕЛ. Да се похваля, че това може да ни е за цялата година. Като си знам стоката...

# 595
  • Мнения: 14 133
Дидонои, браво на младежа!
Може пък и да не му е за последно това с 6-ците...

# 596
  • столицата
  • Мнения: 3 822
И моята девойка днес се похвали с 6 по НЕ и 6 по физика от входно. Второто не го очакваше и беше приятно изненадана. Дори заяви, че физиката започвала да й харесва Simple Smile
Мои познати с момчета - набори ми споделят, че забелязват засилен интерес у синовете си за учене тази година и по-голяма организираност. Може някакво осъзнаване да настъпва при младежите в 9 клас. Много положително развитие!
Вашите деца готвят ли се за партита покрай Хелоуин?

# 597
  • Мнения: 14 133
Галимар, браво на девойката ти!
Не го виждам нашия младеж много да се е засилил да учи...
Не се гласи за Хелоуин. Аз  не одобрявам този внесен празник, както и Свети Валентин,  но който ги харесва, нека да ги празнува.

# 598
  • столицата
  • Мнения: 3 822
Чиби, то вече кой ли ни пита одобряваме или не. Просто пореден повод за парти. Моето още не се е включило по темата, но децата на приятелки плануват да ходят по клубове или зали. Бизнес. Не мисля, че аз ще позволя, ако поиска да излиза до по-късно на 31.10

# 599
  • Русе
  • Мнения: 11 924
 Много обичахме Хелоуин, но не онзи кичозния побългарения в моловете, а си правим наш си ,с близки приятели.Но вече не се вълнува като преди . Зает е с други занимания. Но пък ще си направим сигурно някое забавно лакомство и ако е свободен от ангажименти може да изгледаме някой филм. По вероятно е обаче да се съберат с приятелите му или у дома, или у тях с преспиване и да си гледат филм тримцата.
  
     Иначе почти няма време да учи. Напомням. Понякога установявам големи празноти, гледам да запълня. Но общо взето набързо. Гледам пак едни пермутации, вариации и комбинации, които са им мътни до непонятност. Но ми е казал да не се занимаваме с математика тази седмица, че е зает с негови си работи. Обеща ми другата седмица да ми отдели време. Trollface  За сега няма за какво да се хвана, и си е навирил носа,но очаквам да се издъни нейде. Не че искам да се занимавам, ама такава е причинно-следствената връзка.

Общи условия

Активация на акаунт