Сполучливи имитации на маркови парфюми - 23

  • 94 285
  • 726
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 119
В кой от магазините на Парфен в София има 919 - Aura? Търсих в 2 от тях, консултантките даже не знаеха за тях.

# 211
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Преди няколко седмици го пробвах на щанда на Парфен в Мола на Цариградско  Peace

# 212
  • varna
  • Мнения: 211
Във Варна има ли  магазини на Парфен?

# 213
  • Варна
  • Мнения: 1 201
Във Варна има ли  магазини на Парфен?
Не!

# 214
  • София
  • Мнения: 38 602
Някой да знае на какво е имитация новия STR 8 - Ahead?

# 215
  • Мнения: 568
Да и трите са на Том Форд , сега видях. Не съм пробвала негови аромати, ще се радвам ако някой сподели мнения за тях. Сега съм в търсене на парфюм за ММ.
Ако държиш на Том Форд, преди време вземах за любимия Grey Vetiver в изпълнение на Парфен. Препоръчвам. Много добра имитация и като изпълнение, и като трайност - ако искаш погледни номера на първата страница, че не помня кой беше.
Аз много харесвам и Aqua Di Gio Profumo като мъжки аромат, но не съм търсила и не знам дали има имитация. Но, намеря ли, бих купила за мм. Той се олива обикновено и, 50мл. ги приключва за максимум 2 седмици, та общо взето сам си купува парфюмите, ама ей тъй - за подарък, винаги се радва.
Още не съм пробвала Флоранс на Рефан, че миткахме извън Сф тия дни. Обаче го видях в Parfimo на много добра цена, та се изкушавам да поръчам оригинала...Ще го мисля.

А, момичета, дали ги има още парфюмите на Jean Marc в Кауфланд? Нямам наблизо и почти не пазарувам от там (да не кажа, че не съм влизала повече от година и половина), но преди време съм вземала In Love, който беше чудна имитация на J`Adore, ако не се лъжа...

# 216
  • Мнения: 1 372
Кой е този "Флоранс" на Рефан?! newsm78

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 724
Florence на Роберто Кавали.

# 218
  • Мнения: 568
Кой е този "Флоранс" на Рефан?! newsm78
Да, Florence ....извинявам се за неточността

# 219
  • Мнения: 1 372
Благодаря, момичета!  bouquet

# 220
  • Габрово
  • Мнения: 1 019

solar_fields , Hug
къде се беше изгубила....

# 221
  • Мнения: 1 372
Чета ви най - редовно, момичета, просто рядко пиша  Grinning
В офиса ни една мацка се пръска с "YODEYMA" - уникална трайност имат тези имитации.
В момента чакам доставка от Заг Зодиак - съвсем случайно попаднах на нещо много интересно - DKNY - Donna Karan https://www.fragrantica.ru/perfume/Donna-Karan/DKNY-504.html чудесно е за в момента - свежо, не сладко, а и не можеш да го срещнеш на никого...  Wink Малко ми е слабичка трайността, но въпреки това си струва. Прилича на Нилските градини по аромата на доматени стъбла  Wink

# 222
  • София
  • Мнения: 38 602
На мен този DKNY ми мирише на чист здравец. Аз го имах преди и много го харесвах.

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 40 831
Да попитам...Зеленият чай на Булгари има ли го нейде?

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 2 401
Здравейте, търси си имитация на Modern Princess на Lanvin. Попадали ли сте на такава?

Общи условия

Активация на акаунт