ОСМИ клас пред нас е - ваканцията си тече -14

  • 62 209
  • 746
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 8 769
  Няма вечерен час младежът,но той не излиза много из градО. Живеем в по-страничен квартал,с къщи,като на село сме.В квартала няма вечерен час,обикновенно седят на пейката пред нас.
   Негови съученици се прибират след 12.00 от центъра,за мен това е недопустимо на този етап.
  По това време със сестра му водехме войни за 15 минути повече след 22.00 ч

# 421
  • Мнения: 5 228
Казала съм, че започне ли да се смрачава, го искам вкъщи, че тръгна ли да го търся, голям срам ще бере!

Това много ми хареса и смятам да го използвам, благодаря! 😂 Моята дъщеря е голяма скитня, ако може, изобщо няма да се прибира. Вечерният час ѝ е до 9, но обикновено я изпраща цялата компания, ако ще се прибира сама - по-рано. Често се събират в дома на неин приятел от нашия вход, тогава остава до доста по-късно, но са точно над нас и даже ги чувам. 😂

# 422
  • София
  • Мнения: 38 489
Всяка вечер се обажда в 9, да се моли до 9.30. В 9.29 - айде още малко 😁, аз съм на Фантастико, та така до към 10- 10.30.

# 423
  • София
  • Мнения: 8 280
Облачната, Варна-Албена-Балчик. Три дни (с днес) вече не е валяло Joy Има слънце вече, но аз съм до утре тук, т.е. днес, че се дърпам от авио транспорта и утре цял ден ще съм по пътищата на Бг.
За разлика от мъжо, който лежи на плажа, цъка и проверява какво лети над нас.

Живот и здраве за септември, ако може да има слънце 6-16.09 Joy

# 424
  • Мнения: 21 455
От понеделник съм в Балчик. Валя само първия ден за около час. Оттогава времето е идеално за плаж. Не сме пропускали.

# 425
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
До 9 трябва да се е прибрала в квартала. Точно пред входа има много голяма детска площадка и след 9 стои там с децата от блока, все младежи (единствена девойка е) Stuck Out Tongue Winking Eye  Там стоят докато тръгна да лягам, тогава я прибирам. Но е заградено, осветено и я виждам от прозореца.

# 426
  • София
  • Мнения: 8 280
Joy
Дидева, ние сме на друг Балчик Joy
Изгорях аз, разхождайки се първия ден по обяд по ремонтирана алея след "Реджина Мария" и после 2 дни на сянка, а и да си призная тази година имах нужда да се наспя (след двойната кампания), та не се оплаквам, много, от дъждовното време. Joy

В интерес на истината сме "малко" (мноооого) капризни. Blush какъв е пясъка, какви са облаците, определен времеви интервал за плаж, има ли водорасли/пиявици, ... Виж медузите обаче не ни бъркат, дай им риба и медузи и гледай какъв лов пада (с кофи и кепчета за пеперуди).

# 427
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Аз на този етап притеснения с вечерния час на девойката нямам. Тя почти никъде не излиза, чати с приятелки до среднощ. Виж, брат й, отсега ми къса нервите. По тъмно го издирвам по тел. къде е. То е наоколо де, ама все пак. Голяма момчешка компания са, все от околните пространства.

# 428
  • Мнения: 4 915
За вечерния час  - когато се стъмни. Обикновено между 9 и 9:30 вечерта. Но те са пред блока, имаме хубава площадка, спокойна съм. От няколко години са така летата при нас. Докъм 17 часа са вкъщи, после навън игри до тъмно. Напомня ми на моето детство, макар че тогава бяхме още по-свободни.

# 429
  • София
  • Мнения: 287
.... Моето час няма, ориентира се по слънцето. Казала съм, че започне ли да се смрачава, го искам вкъщи, че тръгна ли да го търся, голям срам ще бере! Според сезона и времето, часът е различен.
Кажете, как е при вас?
....
И при нас е така. Не мисля да променям нещо, поне засега. Тепърва предстоят купоните, ще видим как точно ще го отиграем. Няма как да ги спрем, но контрол трябва да има - къде, с кого и до колко.
+1
През зимата беше до 20:00 ч.
Тайфата им обаче не стои в квартала. Обикалят около НДК, в Борисовата градина, Южния парк и съседните квартали и след залез се страхувам.

# 430
  • Мнения: 9
Здравейте! Някой подал в НПМГ има ли?

# 431
  • София
  • Мнения: 7 061
Здравейте! Някой подал в НПМГ има ли?
Никой не се е похвалил. Успех, ако сте подали или подавате! Дали в училищата съобщават баловете, чисто информативно как се движат, на подаващите документи?

За вечерния час, на мен също не ми се налага за сега да променям, т.е. не се възпротивил все още. Очаквам обаче, със започването на вторите смени в новото училище, да ми бъде натрит носа, защото зимата ще приключват може би към 18.30-19 ч, докато се прибере ще става 20-20.30.... Ако в почивен ден му кажа да се е прибрал преди залез, ще влезем в полемика, дори да няма идея, да стои до късно. Trollface

# 432
  • Мнения: 11 910
      А като излизат и не се прибират до 19-20-22, който- когато- къде и кога вечерят?

Моето дете също протестира като го прибера към 19ч, той сам освен на двете махленски игрища не ходи на др. място. И аз ако имам работа навън, го викам или пък сам се прибира, но с нежелание. Но нали трябва да се вечеря, няма един по един да се храним?

Иначе, втора смяна е много гадна,седми час- до 19.20, преди 20ч. не може да се прибере и така е още от пети клас

# 433
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Joy
В интерес на истината сме "малко" (мноооого) капризни. Blush какъв е пясъка, какви са облаците, определен времеви интервал за плаж, има ли водорасли/пиявици, ... Виж медузите обаче не ни бъркат, дай им риба и медузи и гледай какъв лов пада (с кофи и кепчета за пеперуди).

Toгава минете още 50 км на север ако сте кола - плажовете около Болата и Шабла са прекрасни, без водорасли и почти без хора, плитко е, няма миди. Снимката, която бях постнала в миналата тема беше от плажа на Шабла. Водата е толкова красиво синя.

# 434
  • Мнения: 9
ние сме на почивка и подадохме на 31.07.18 не ни поискаха оргинали. Днес видях една заповед, в която пише, че искат оргиналите. При подаването ми отказаха каквато и да е информация. Казах, че ни предстои пътуване и се съгласиха да подам. Поискаха ми копия. Отказаха да ми кажат има ли свободни места, кога ще е класирането. Явно тази заповед са им я подали по-късно.
Здравейте! Някой подал в НПМГ има ли?
Никой не се е похвалил. Успех, ако сте подали или подавате! Дали в училищата съобщават баловете, чисто информативно как се движат, на подаващите документи?

За вечерния час, на мен също не ми се налага за сега да променям, т.е. не се възпротивил все още. Очаквам обаче, със започването на вторите смени в новото училище, да ми бъде натрит носа, защото зимата ще приключват може би към 18.30-19 ч, докато се прибере ще става 20-20.30.... Ако в почивен ден му кажа да се е прибрал преди залез, ще влезем в полемика, дори да няма идея, да стои до късно. Trollface

Общи условия

Активация на акаунт