ОСМИ клас пред нас е - ваканцията си тече -14

  • 62 198
  • 746
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 438
Ами още не е късно, ако предпочитате 1-ва. Теглиш документите и толкоз. Ще изтърпиш да те гледат 5 минути накриво.
Ние от 14 позиция в 32 минахме на 1 във 2АЕГ. Няма да се разхожда повече.

# 616
  • София
  • Мнения: 3 663
doroty02, когато има, има по много, а?

# 617
  • Мнения: 1 561
Ще откача- преди малко ми се обадиха и от 1АЕГ, а аз днес го записах в 2-ра.
Няма ли опция да изтеглиш документите и да подадеш?

Като гледам какви ги вършат, не мисля, е не е възможно! Давайте!

За какъв бал става въпрос, много ми хареса това 4-то класиране, ние защо толкова се потяхме за първо...

# 618
  • София
  • Мнения: 12 004
От последния пост разбирам, че 2-ра АЕГ е била 1-ви желание, така че няма какво да действат повече. Дороти, честито! Но обади се все пак в 1-ва да кажеш, че се отказвате, за да могат да поканят друг, който чака трепетно.

# 619
  • Мнения: 5 386
Казвах аз, че 4-тото е комплицирано и сложно-ту тук, ту там, бягане между училища, тъкмо в едното кацнеш, звънят от друго, там пък сигурно други деца чакат твоя отказ, за да знаят има ли за тях място .... И ако това не е кашотина и напрежение, здраве му кажи. Добре че при нас нямаше хубави места, щото добре си знам - първа писта в кашотината щях да съм, хич не трая, впускам се в рисковани начинания...

Дороти, идентични ли са паралелките - езиците, първият и вторият?

# 620
  • София
  • Мнения: 584
Ами още не е късно, ако предпочитате 1-ва. Теглиш документите и толкоз. Ще изтърпиш да те гледат 5 минути накриво.
Ние от 14 позиция в 32 минахме на 1 във 2АЕГ. Няма да се разхожда повече.
Моето е трето във Втора. ☺

# 621
  • София
  • Мнения: 12 004
Малко ще поспамя, ама ще ми простите. Въпрос към бургазлии и варненци: Трябва да купя подаръци за три малки деца, които забравих да купя в София, преди да тръгна. За момиченцата /на 6 и на 3 години - дрешки и/или играчки/. За 8 годишния младеж искам да купя хубав скейтборд - ненбаш професионален, но не и детски. Мога да го направя или в Бургас тези дни, или във Варна в събота. Да ме упътите леко?

# 622
  • София
  • Мнения: 438
От последния пост разбирам, че 2-ра АЕГ е била 1-ви желание, така че няма какво да действат повече. Дороти, честито! Но обади се все пак в 1-ва да кажеш, че се отказвате, за да могат да поканят друг, който чака трепетно.
Да аз им казах, че се отказваме. Паралелките са Ан, И и на трите места, но първото ни желание беше 2 АЕГ с мат и география. Мъж ми е географ, а аз математик (има за всички Heart Eyes ). Ами радвам се, всичко се подреди, но по трудния начин.

# 623
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Free, още стискаме палци за вас. Отиди в 31-во ако ви е добре като локация. Там приемат само оригинали и наплива не беше голям.

# 624
  • София
  • Мнения: 38 490
Ще дам оригиналите в 119.

# 625
  • Мнения: 1 561
От последния пост разбирам, че 2-ра АЕГ е била 1-ви желание, така че няма какво да действат повече. Дороти, честито! Но обади се все пак в 1-ва да кажеш, че се отказвате, за да могат да поканят друг, който чака трепетно.

Да, видях го след като коментирах, но ми звучеше, като че ли предпочитат 1 АЕГ. Но както и да е, видях, че вече са взели и решение. Честито:)

Free, вие други опции имате ли, чакате ли от друго място новини?

Редактирам, видях, че и вие сте се позиционирали, явно пишем едновременно и .... Дано сте доволни и да отдъхнеш вече!

# 626
  • София
  • Мнения: 38 490
Значи това са нашите - 138, 127 и 119. Както казах, ще оставя оригиналите в 119 и каквото стане ...

# 627
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Малко ще поспамя, ама ще ми простите. Въпрос към бургазлии и варненци: Трябва да купя подаръци за три малки деца, които забравих да купя в София, преди да тръгна. За момиченцата /на 6 и на 3 години - дрешки и/или играчки/. За 8 годишния младеж искам да купя хубав скейтборд - ненбаш професионален, но не и детски. Мога да го направя или в Бургас тези дни, или във Варна в събота. Да ме упътите леко?

Санака, за Варна - дрехи и играчки можеш да купиш наведнъж от Грандмол, а скейтборд - евентуално Декатлон или от едно малко спортно магазинче до хотел Лондон (в центъра, до пекарната Пармаксъзов на площадчето на Мусала).

# 628
  • София
  • Мнения: 8 280
  Free,тия са за трепане!
   Как така ще се джурка 4то класиране до 17.09?Вие чак тогава ли ще знаете къде ще учите?
+

# 629
  • София
  • Мнения: 38 490
Не знам! Вече изпаднах в някакъв идиотски дзен - когато стане, тогава.

Общи условия

Активация на акаунт