Астрология - 13 тема

  • 53 365
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
Вярвате ли на http://vitamini.name/new/astro/index.php

Там опозицията между Венера и Сатурн/Уран не е показана, явно е много широка и не я зачита. Радваща новина.

# 466
  • Мнения: 4 706
Възможно ли е да имаш Сатурн в 7ми дом и хубави аспекти за брак и любов? Навсякъде чета ужасни неща (и действително това ми е най-слабото звено в живота), а астролози са ми казвали с различни думи, че имам аспекти да имам един стабилен брак и то какъвто го разбирам за хармоничен, както и много романтика заради някакъв аспект на Нептун.

А ако не извършиш всички еволюционни промени на душата, както и сам се затвориш възможно ли е да се подминат важни събития? Кармична връзка може ли да се запази и след научаването на уроците?  И винаги ли е много трудно и за двамата?

# 467
  • Мнения: 9 152
Вярвате ли на http://vitamini.name/new/astro/index.php

Там опозицията между Венера и Сатурн/Уран не е показана, явно е много широка и не я зачита. Радваща новина.
Като правя карти по тропическия модел ми е удобна. Харесва ми, че орбисите не са много широки. В astro.cоm са заложени по - широки орбиси, а аз не знам как да си ги моделирам, за да ги посмаля.

Искам да попитам нещо, свързано с рецепциите. (Пак въпрос от западната астрология) .
Много често срещам карти, в които има рецепции. Понякога програмата ги посочва, понякога не.
Например : Венера се намира в Близнаци, Юпитер в Скорпион, Плутон в Стрелец.
Аз виждам две рецепции. ( а програмата посочва само една) Rolling Eyes
Едната е по изгнание - тази на Венера и Юпитер
И втората е по управление  - тази на Юпитер и Плутон.
Правилно ли съм определила взаимовръзката чрез рецепции между планетите?  ( те имат и аспекти помежду си, но тях не ги споменавам, за да не объркам съвсем въпроса си) .

# 468
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Възможно ли е да имаш Сатурн в 7ми дом и хубави аспекти за брак и любов? ...


Да, това не зависи само от това, коя планета е в 7 дом.

# 469
  • Мнения: 1 291

Искам да попитам нещо, свързано с рецепциите. (Пак въпрос от западната астрология) .
Много често срещам карти, в които има рецепции. Понякога програмата ги посочва, понякога не.
Например : Венера се намира в Близнаци, Юпитер в Скорпион, Плутон в Стрелец.
Аз виждам две рецепции. ( а програмата посочва само една) Rolling Eyes
Едната е по изгнание - тази на Венера и Юпитер
И втората е по управление  - тази на Юпитер и Плутон.
Правилно ли съм определила взаимовръзката чрез рецепции между планетите?  

Да

# 470
  • При децата ми
  • Мнения: 6 120
Възможно ли е да имаш Сатурн в 7ми дом и хубави аспекти за брак и любов? Навсякъде чета ужасни неща (и действително това ми е най-слабото звено в живота), а астролози са ми казвали с различни думи, че имам аспекти да имам един стабилен брак и то какъвто го разбирам за хармоничен, както и много романтика заради някакъв аспект на Нептун.

А ако не извършиш всички еволюционни промени на душата, както и сам се затвориш възможно ли е да се подминат важни събития? Кармична връзка може ли да се запази и след научаването на уроците?  И винаги ли е много трудно и за двамата?

Веднага ти казвам- не! Simple SmileНе е възможно хармоничен брак. Даже май никакъв не е възможен...От личен опит ти го казвам.Sad То не беше учене на уроци, то не бяха драми, то чудо, ами не и не. Със Сатурн в седми дом съм.

# 471
  • Мнения: 4 706
Възможно ли е да имаш Сатурн в 7ми дом и хубави аспекти за брак и любов? Навсякъде чета ужасни неща (и действително това ми е най-слабото звено в живота), а астролози са ми казвали с различни думи, че имам аспекти да имам един стабилен брак и то какъвто го разбирам за хармоничен, както и много романтика заради някакъв аспект на Нептун.

А ако не извършиш всички еволюционни промени на душата, както и сам се затвориш възможно ли е да се подминат важни събития? Кармична връзка може ли да се запази и след научаването на уроците?  И винаги ли е много трудно и за двамата?

Веднага ти казвам- не! Simple SmileНе е възможно хармоничен брак. Даже май никакъв не е възможен...От личен опит ти го казвам.Sad То не беше учене на уроци, то не бяха драми, то чудо, ами не и не. Със Сатурн в седми дом съм.
На мен това за хубавите аспекти и стабилния брак ми го е казвала Магерова, както и още 2 астролажки и една нумероложка.

# 472
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Това което се случва конкретно при Вас двете, съвсем не е общовалидно правило за всички.

# 473
  • Мнения: 3 283
Моя близка със Сатурн в 7 дом, при това в знак на заточение, в опозиция с Марс и квадрат с Луна, се радва на успешен дълъг брак, сключен още на 24-годишна възраст, с по-млад мъж от интелигентно семейство. Но при нея има и компенсиращи аспекти – Сатурн е в тригон с Венера и Юпитер в Риби, при което Юпитер управлява изгряващия знак. След брака има много по-добър живот, отиде в много по-читава среда, отвориха се възможности. Изкарала е голям късмет, особено предвид средата, в която е расла.

# 474
  • Мнения: 4 706
Това което се случва конкретно при Вас двете, съвсем не е общовалидно правило за всички.
Благодаря Simple Smile

А и защо няколко астролога да ме лъжат..

# 475
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Това което се случва конкретно при Вас двете, съвсем не е общовалидно правило за всички.
Благодаря Simple Smile

А и защо няколко астролога да ме лъжат..

Всяка карта е уникална, различна. Не може да се генерализира за всички само по планета в дом. Пътувам в момента, довечера ще драсна повече.

# 476
  • Мнения: 3 868
Абсолютно подкрепям Алена.
Не съм астролог, но за толкова и аз съм чела.
По един Сатурн в 7Д абсолютно не може да се генерализира, че няма да имаш успешен брак. Има много фактори, които се гледат, не се филмирай

# 477
  • Мнения: X
А празен 7-ми дом значи ли липса на брак? Само лунния възел е там (риби), той брои ли се за нещо като планета?

# 478
  • Мнения: 3 868
Няма такова нещо.

Празен дом нищо не значи, гледат се управителите и как са разположени, какви аспекти правят с другите планети и т.н.

И моят 7Д е в Риби, северния възел също е там, имам и планети.

Еми сега какво, да започна да се филмирам, че ме чакат няколко брака ли? Да, има такава вероятност, но дали ще се реализира е съвсем друга тема.

# 479
  • Мнения: 3 283
А и защо няколко астролога да ме лъжат..

Всеки астролог казва това, което вижда.
А какво ще види, зависи от неговия капацитет, нали се сещате?

Общи условия

Активация на акаунт