Не остана много вече, ОКТОМВРИ ще се гушкаме с малкото човече

  • 32 620
  • 737
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 173
Мажа когато се сетя с кокосово масло. Но съм го купувала преди време и не за стрии. С предишната бременност съм се мазала може би два пъти, коремът ми не беше голям, сега също не е. Няма стрии. Дано не излязат. А, по бедрата горе при бриджовете имам няколко от преди години, на кръста отзад също имам няколко...значи, имам предразположеност. Явно си е до кожа... не съм чула за някой, на когото са му излезли и с мазило да ги е махнал. За съжаление. 

# 526
  • София
  • Мнения: 97
Ама ако не се мажем и излязат стрии, после ще се обвиняваме, че затова са ни излезнали. Може да не помогне мазането, ама не вреди.

# 527
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 864
Аз имам няколко стари ама от качени 20тина кила за 3месеца Grinning Сега са хем по-малко кила, хем повече време ..та ще видим. Мажа като се сетя с Palmers, но и според мен си е до кожа.

# 528
  • Мнения: 313
Тъкмо щях да пиша за стрии... Влизам и 30 нови отговора за тези пусти и стрии. С първата бременност ми излезнаха няколко дни преди да родя и ме беше много яд, ама много. Сега вече бях писала,че имам по гърдите и тоо доста според мен. От днес вече забелязах,че почват и по корема 😮🤔🤨 хвана ме яд и то много,но живи и здрави да сме и бебоците да са добре. Просто си е до кожа.

# 529
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
И аз мисля, че е до кожа. Втора бременност, нито една стрия до момента, майка ми също няма. И аз се мажа веднъж на седмица ако се сетя. Реално стриите са скъсване на връзките между колагеновите и еластиновите влакна, та мазането като превенция само по себе си не е достатъчно ефикасно. Мажете се с нещо, колкото да нямате дискомфорт и сухота. Като се появят вече може да се търси начин да се заличат, съвместим с бременност/кърмене.

# 530
  • Мнения: 240
И моите майка и баба нямат стрии, но за късмет, на мен вече ми се нацепи корема. Еми, почнах да се мажа и да пия вода като луда 😀 не знам за мазила, които да заличават стрии, звучи ми и малко невъзможно, защото все пак това е разцепена кожа. Мисля да отида на лазер след време, живот и здраве, ако много ме дразнят. Но мисля, че като избелеят след време няма много да се забелязват.

# 531
  • Мнения: 2 224
Аз се мажа почти всеки ден с крем против стрии. Мазах се и с миналата бременност и не ми излязоха та сега не смея да не се мажа, че може заради това да не са ми излезли 😊 Сериозно, не вярвам много на тези кремове, но все пак мажа да знам, че съм направила каквото зависи от мен. Само един път пробвах Мустела понеже не намерих моя крем и ми се стори ужасен (за разлика от другите им продукти) - страшно сух, чак ставаше на парченца. Убедена съм, че не върши никаква работа. Виждала съм някакви силни серуми уж са новоизлезли стрии, но не вярвам да са ефикасни. Знам, че при дерматолозите съществуват процедури за заличаване на пресни стрии, но незнам и те до колко имат ефект.

Пумпалче, браво за това че не качваш кг. Другият понеделник ще се меря, след почивката още не съм 😑

# 532
  • Мнения: 93
Аз се мажа с палмерс,с икаров но май с кокосово масло най ми е добре и тъй като миризмата не ми допадаше го растопих и сложих 1ампула ванилия вътре сега мирише по добре.Днес съм на преглед и после ще ви се отчета.Хубав и приятен ден!

# 533
  • София
  • Мнения: 6 727
Аз имам и преди си имах и сега са бели старите, но това с изтъняването и изчезването не ставааа Unamused колкото до лазер нямам идея дали ще стане не съм пробвала. Майка ми е нямала стрии нито баба ми, ама майка ми за ралзика от мен не е качила 19 кила за бременността си. Аз съм била малко бебе. Да са ни живи и здрави децата, а пък после ще го мислим Simple Smile

# 534
  • Мнения: 1 831
От стрии няма да се оплаквам, имам си доста от преди да забременея. Сега имам няколко нови, но не ми е драма.

Вчера подхванах голямо преподреждане на скринове и шкафчета, да освободя място за бебчо. Вече си има негов скрин и нещата които сме купили до тук са вътре Heart Eyes

Другата седмица ще поръчаме и кошарата, че има 1 месец срок за изработка и тъкмо ще е готова преди да вляза в 9тия месец. Количката е харесана, но ще я поръчваме от чужбина, че ще ни излезе 450лв. по-малко отколкото е тук. Схемата вече е изпробвана от братовчедка ми и дано няма проблеми. Остават ни и още дребни покупки, които ще отметнем скоро надявам се. Чакам и шишета и стерилизатор за микровълнова на томи типи от Англия, както и крем за зърна Лансинокс. Пак от Англия поръчах и пижамки от Джордж и няколко други дребни неща та и тях чакам. Въобще съм във вихара на пазаруването Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

# 535
  • София
  • Мнения: 6 727
LofYou и аз си поръчах дрешки от Джордж. Толкова са меки и хубави страхотни направо и на много достъпни цени за разлика от тези на БГ пазара. Relaxed

# 536
  • Мнения: 1 831
LofYou и аз си поръчах дрешки от Джордж. Толкова са меки и хубави страхотни направо и на много достъпни цени за разлика от тези на БГ пазара. Relaxed


Напълно съм съгласна. Аз съжалявам, че вече бях накупила много дрешки от ХМ и няма смисъл да трупам още, но за напред ще гледам да поръчвам от там. Дори и след доставка и препращане пак е по изгодно, при това без да съм гонила намаления в Джордж. А пижамките им ги видях на живо и наистина са много хубави, и 3 броя комплект идва почти колкото струва 1 брой тук. Frowning

Не мога да се реша и по въпроса с козметиката какво да взема. Обещаха ми мостри на Мустела и може в началото да започна с тях и ако трябва ще сменям в движение, че то зависи и с каква кожа ще се окаже бебето.

# 537
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 864
Аз даже за втора поръчка се изкушавам от George, ама като направих инвентаризация хич да не е ..до 62 размер имаме доста  Mr. Green А и едно якенце за 6 паунда с перспектива за годинка- годинка и половина поръчах предния път, ама не се сдържах .. то без пари, пък плътно зимно ..  Blush
От по-големите неща само вана и креватче останаха . Креватче май се спрях последно на едно икейско, точно в моите цветове. Само го чакаме налично. Поне няма да се занимаваме с поръчки и т.н. че за едно друго ни казаха 30-40 дни поръчка и доставка на някаква сръбска фирма.
Тез дни ще вземем текстилна кошарка, тъй или иначе ще ни трябва за път, пък да имаме нещо, ако младежът нещо реши да бърза, докато изберем основната кошара  Laughing

# 538
  • Мнения: 813
 И аз съм взимала нощници и дрехи за каката и от George, и от H&M, все са много хубави като качество, но на George много ми харесваха десените. За сега съм взимала само от H&M и от Вис виталис. Ще ги видим Grinning

# 539
  • София
  • Мнения: 6 727
Аз си поръчвам дрешки на Джордж от една Facebook страница и понеже ми беше за първи път жената ми каза имам ги налични и ви ги изпращам. Явно ги внася от Англия и ги препродава тук, но си стояха още с цените, чак и на закачалки бяха. Yum Вие от сайт ли ги поръчвате?

Общи условия

Активация на акаунт