Декемврийското хлапе хукна вече на море!

  • 13 473
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 493
Ами засега се спрях на RHCP (сиреч Ред Хот Чили Пепърс)... ама ще видим какво ще измъдря Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 2 493
Оф много съм зле!

Валент, Дилянка верно е сериозна конкуренция на нашите хубавици... Добре че сте далече  Wink Heart Eyes

Дани_мама  newsm59  Много  Gift и една вкусна  party023   bouquet

# 47
  • Мнения: 5 790
Валент, да ти кажа за сесията, дето ти изтича! Нещо не правиш като хората. Като влезеш във форума, горе в ляво има поле, в което въвеждаш потребителското си име и парола. По-долу, в същото квадратче, можеш да зададеш да ти помни името и паролата завинаги, така че като влизаш няма да е необходимо да пишеш име и парола. Не знам защо ти изтича сесията, ама не е нормално това да става.

# 48
  • Мнения: 224
Янче, много добър избор! Успех!

# 49
  • София
  • Мнения: 2 493
Дани, мерси Simple Smile Винаги са ми били любимци. Даже бях много щастлива преди около емсец когато имаше по МТВ РХЧП уикенд. 2 дена не се отлепих от ТВ-то Simple Smile Пуснаха всичките им клипове по няколко пъти, най-яките парчета, даваха концерти (един от Москва 1999г на Червения площад - не сте виждали толкова хора на едно място повярвайте ми!) и филмиз а тях... абе супер беше. Искам пак!
Дали ще дойдат някога в БГ?!

# 50
  • Мнения: 951
Аз пак се включвам по нощите...Хем късно се прибрахме,хем не мога да изгоня мъжо от РС-то...

Криска,жестоко си се изгорила,маце,мажи се и дано да ти мине по-бързо! Praynig
Валент,момата определено е достойна да се нарича "декмврийче 2004",при нас момите са хубавици,младежите ще станат разногледи,гаранция  Peace!
АЛЕКС,брей,много говори вашата мадама и то какви думи!Пълни с "Р" и съгласни!Нашия повтаря,но най-добре казва "Ааайде,тао-тао!"Снощи викам на татко му"Сипи вода в това шише",а в стаята е тъмно и тати не вижда шишето,което му подавам и пита къде да сипе.Аз му го бутам в ръцете и казвам "тука-тука-тука" и Дани веднага "тукатукатука" Joy

Дани пък се е схванал,представяте ли си?След спането следобяд почна да проплаква чат-пат,ама реших,че е защото е спал само 1 час,а после ми направи впечатление,че ходи като схванат човек,ама си викам " глупости,може ли да се схване едно бебе".Вчерта ми се обади свеки и ме попита,дали Дани не е схванат,тогава веднага зацепих,че той проплакваше когато се опитваше да гледа наляво...И как се лекува това? Sad

Минимо,браво,ти сериозно си се захванала с махането на памперсите!Аз,да ти кажа,все още я карам мързелашката.Изпикавам го когато се сетя,понякога се събужда след 2 ч сън с абсолютно сух памперс и се изпишква в гърне.Ака също в гърне,знае,че там трябва да се напъва.Но съм чела,че последиците от ранното слагане на гърне/какт при нас/,могат да се прояват и на 5 годишна възраст и родителят да не ги свърже в ранното слагане.
Аз съм ползвала памперс-гащи на ПАМПЕРС,доволна съм,но нямам сравнение с други подобни.Но опредлно са по-скъпри от обикновените памперси.През нощта слагам от последните. Айде,лека нощ/или за някои е добро утро! Laughing/

# 51
  • Мнения: 166
Здравейте от най-рано влизащата! smile3507

Първо благодяра за милите думи за лещичката! smile3525 Аз си знам, че ми е чудничка, но пък щом и вие го казвате... Въобще, събрали сме ги едни сладури тука.... Hug Нали знаете, че най-хубавото се пази за накрая. Та и нашите деца..., в края на годината..., логично е някак си! newsm12 Леле, само да не обидя някой! Аз лично съм лятно дете, но го преживявам .... newsm45
Янче, аз пак нещо не съм разбрала, обаче групата е супер. newsm10 Да знаеш как се беснее с дълга рокля на РХЧП!  superuu Та какви идеи имаш по въпроса - аз генерирам страхотни неща, само дето съм икономист по професия и тук не ми трябват кой знае колко, даже хич.  33uu За сметка на това един ден като имам собствен дом, ще се развихря здраво! Hands Clap
Ванилийке, въпросът е дали го боли рязко или по тъпо. Защото ако е разко може да е прищипано нервче и тогава в никакъв случай не трявба да се разтрива! Naughty Най-добре питай GP-то.
А тия памперси имам чувството, че ще ги носим цял живот. smile3557 Беше се научила да пишка като й го свалим за преобуване, обаче сега вече не го прави. А и аз не съм вкъщи да се тренираме.
Дани, ти как намери смелост да  споделиш чочето от толкова рано?! Shocked Явно бабата и дядото са си доста качествени. smile3501 Моята сладка щеше да я гледа свекито уж, защото живеем заедно. Обаче в един момент се оказа, че "пенсията й много щяла да намалее заради р-ра на майчинските" /защото щях да я компенсирам с тях/ и се отказа да "даде всичко от себе си" за детето. fight ЕЙ, направо яд ме хваща като си помисля за нея. newsm61 Та сега през деня я гледа моето маме, което обаче е със здравословни проблеми и ме е страх и за двете. newsm17

# 52
  • Мнения: 224
Здравейте!

Валент, оставих го защото сметките за тока през зимата ни стигат 300лв, какво да правя  Rolling Eyes А го оставих и аз на свекитата, но и баща му си го гледа когато не е на работа /работи на смяни/. Трудно ми беше първия месец, защото не се бяхме разделяли за повече от половин час и то на седмица. За ясли съм навита, но дядото и бабата имат огромното желание да се грижат за него, за това съм отложила за септември.

# 53
  • Мнения: 166
При мен беше също трудно. Трябваше да ходя една седмица на обучение в София, преди да започна тук, обаче ги свалих до два дни. Peace А иначе излязох голяма късметлийка, защото бях одобрена м.септември, трябваше да започна м.ноември, но поради забавяне на стартирането на произв.процес /заводът е нов/, тръгнах на работа чак м.февруари и то от средата. И де факто не пропуснах основните моменти на шуши - ма-ма и първата крачка! Те дали са нейни или мои е спорен въпрос.  smile3503
Браво на такива свеки, като твоите! newsm10 Моята свекърва е една глезурана и кокона newsm03 и все едно имам още едно дете вкъщи.  newsm06 Обаче засега нещата ще си останат такива.  Cry

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 605
Здравейте!
От днес съм мама на две ученичета. Първият ден в яслата мина нито много добре, нито много зле. Ще видим после. Поне от персонала засега събрах добри впечатления. Взех Саня наобяд и от тогава се мъча да я приспя, вдигнах ръце и я оставих да се нареве. А на мен как ми се спи, от вълнение тази нощ не успях да си почина.
minimo, интересно ми стана, каква е тази Френска детска градина? Каката ще учи език ли?

# 55
  • София
  • Мнения: 2 493
viki1, скъпа виж какво анмерих в темата "Баба така каза..." в "Здравния"
Цитат
Искам да споделя с вас рецепта за кожни проблеми, който съм изпитала върху себе си (зверски изгорено) и наистина помага. Има ефект върху всякакви ранички.

За рани и изгорено

250 г зехтин
30 г пчелен крей
30 г медицинска дъвка
пчелен восък
зелена мас от под кората на бъза (става дума за ниския храст, а не за този с цветовете. Това обаче не е задължителна съставка)
и за всички да го знаете... само да поправя, че не е "крей", а "клей"...

# 56
  • Мнения: 4 195
viki1, скъпа виж какво анмерих в темата "Баба така каза..." в "Здравния"
Цитат
Искам да споделя с вас рецепта за кожни проблеми, който съм изпитала върху себе си (зверски изгорено) и наистина помага. Има ефект върху всякакви ранички.

За рани и изгорено

250 г зехтин
30 г пчелен крей
30 г медицинска дъвка
пчелен восък
зелена мас от под кората на бъза (става дума за ниския храст, а не за този с цветовете. Това обаче не е задължителна съставка)
и за всички да го знаете... само да поправя, че не е "крей", а "клей"...
Янче мерси, малко ми е трудно да се докопам до пчелен клей - май на Кирков имаше а newsm78 newsm78

# 57
  • Мнения: 6 390
Привет банда  Grinning
Много пишате, докато прочета всичко  Crazy Laughing
Янче,
не ми е ясно точно какво ще правиш, но темата много ми харесва  Mr. Green Wink

Монка
Яна колко често ще я водиш на тази градина  newsm78 всеки ден, или само няколко пъти в седмицата  Thinking
Бравос, после мадмазел ще плямпа по францоузки  Wink  Party догодина при баба ще е като у дома си  Wink / с езика имам в предвид  Wink/

Райка
много интересно ми стана с този куршум, къде се ходи да го леят  newsm78 нещо специално има ли, и има ли файда  Embarassed

Внилийке
ама как така бе душа... какво сте го правили този сладур че се е схванал  Shocked ooooh! най добре на педи май да го водиш  newsm78

Емка вече и по малко кашля, та май и ние няма да се разминем със среща с педито  Tired
Поздрави за сега от нас   bouquet

# 58
  • Мнения: 6 390
а иначе преди доста време Кейси / в тема за детските филмчета айнщан/ беше похвалила филмчето Dora the Explorer, и аз от няколко дена установих че Емка също го зяпа, само дето е на немски, преди незнам защо не бях го забелязала, ама сега се кротва и гледа като пеят там, на UPS кабел го гледаме, и незнам дали го дават и в бг, филмчето е на тази програма http://nickjr.co.uk/shows/dora/index.aspx
та изках и аз да го похваля, че наистина лови окото на малчуганите 
 
 
 
 

# 59
  • Мнения: 166
Eй, момичета, аз най-накрая успях да ви видя вас и бебчетата! hug Всъщност аз докато ги видя, те станаха дечица. ooooh! Много,много сладки дечица!  love001 Поздравявам ви всичките! Обаче има едно нещо. Моята кукла се роди 49см, 2,750кг /всъщност как можем да се впишем с подробности там?/. Знаете ли колко беше висока на 1годинка - 81см! smile3555 Сега гоним 84! Иначе са две клечки в дупето й, обаче растем на височина здраво!
Райка, честити ти ученичета!  ura А иначе от куршума полза видя ли не разбрах? Защото аз моята я водих на баячка и нищо. Иначе аз съм имала полза от леенето.
Ели, май наистина сте за лекар.  no Дано да се обичате, защото моята я е страх от нашето GP. Пък тя жената млада, хубава, внимателна, обаче я пипа! smile3506 А пък то детето иска да спазва дистанция. newsm09 Когато си е решило. Иначе ходи и гони децата да ги пипа и да им бърка в очите!  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт