Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 юли 2018, 13:59 ч.

Какво направих днес за себе си? - 3

• 20 753
  • 286
  •   2
Отговори
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
Нека в тази тема пишем какво сме правили, което ни е накарало да се усмихнем, да се почустваме малко по-щастливи, нещата, които обичаме да правим, но по една или друга причина сме забравили.

# 1
Обедна дрямка с книжка в ръка

# 2
  • ул. "Мечтание"
Направих си обедно кафе и си поиграх на любима компютърна игра.

# 3
Цял ден чета и се информирам и вместо да намирам решение се обърквам в многото информация и съвети.Но пък не съм мръднала от дивана и го броя за почивка 😊

# 4
Плаж, коктейлче и нова книга 🍹

# 5
Купих си жъти кецове-много им се радвам!

# 6
  • weltweit
Сутрешна дълга разходка в парка. Освен това днес ми дойде поръчаната козметика за коса.

# 7
  • на последния етаж
Йога.

# 8
  • Пловдив
Съумях тази година за си издейства отпуска през лятото, днес се оказа топло и слънчево край морето.

# 9
Попълних с две нови саксии колекцията от цветя за балкона. Нямам опит, сега се уча, но е вълшебно усещането за зелено, живо и свежо.

# 10
  • Велико Търново
Дъъъълъг обяд с добри приятели.

# 11
Много хубава тема...още нищо не съм направила за себе си, цял ден размятам парцала.

# 12
Сутринта в 9 часа,мъжа ми каза че излиза да си поиграели децата. Абсолютно нищо не съм пипнала вкъщи,освен да си направя кафе! Невероятно е да не правиш нищо! Лежах си,лакирах си ноктите,правих си прическа,пак си лежах... Чак сега вземам телефона Grinning  Кеф голям!

# 13
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
Наспах се......... Grinning Тази сутрин станах в 8:30.Не съм спала до толкова от години!

# 14
Страхотна тема!!! Като се замисля... ,дори съм забравила ... да правя неща за себе си. ЛОШО !!! Мнооогоооо лошо!!!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт