Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 15 017
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Като прочета Сити и косата ми щръква значи....
Ша си помисля още малко, че ми е доста далече пусто и търговски център...

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Да мина край вас? Хем малко торта да ми свалиш  Flutter

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Да мина край вас? Хем малко торта да ми свалиш  Flutter
Торта нъцки вече...сержи чака, чака да го извикаш и ти като не благоволи и той я омаха  Crazy Ама виж мен може да ме вземеш Flutter

# 63
  • Мнения: 6 243
И аз ще дойда в Ситито.

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924
Херке, в 12 съм пред вас.
Нали тЪ обчам, щЪ взема и без тортата Mr. Green

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Херке, в 12 съм пред вас.
Нали тЪ обчам, щЪ взема и без тортата Mr. Green
Ша са търкуля по стълбите и в 12 часа съм долу. Тъкмо се бях засилила към магазина да купувам работи да ти сделам една ама като ша мЪ вземеш и без нея да не се блъскам тогаз Mr. Green

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Лошото е, че кутията ни е запечатана с лепенки и ако ги махнем заминава гаранцията на голяма част от частите.
Гаранцията на самата кутия изтече (беше 1 година), но на другите компоненти е повече.
Между другото той върти днес, може би си е бил дал почивка вчера Mr. Green

Единствената част, чиято гаранция е по-дълга от една година е хард-диска... За който я ти признаят гаранция, я не... На някои HDD-та гаранцията им е 5 години... Като на моя например... Ама дано не ми се налага да я ползвам... Така че, отваряй си смело кутията и си почисти вентилатора на захранването... Приготви си прахосмукачката, че вътре сигурно има един тон стар прах... И да не забравиш да го смажеш вентилаторчето... Че да се върти както трябва и да охлажда "тока"... Не е добре да си играеш със захранването и да го оставиш без охлаждане... Че идат жеги и ще вземе да изпука... Ще ти замине и процесор, и дъно, и прочие... Дано не става...
Ама все пак, вземи мерки... Остави лепенките...

# 67
  • Мнения: 449
Аз пък още нямам интернет, вече 9ти ден. Пусти Орбинет!

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 924

Единствената част, чиято гаранция е по-дълга от една година е хард-диска... За който я ти признаят гаранция, я не... На някои HDD-та гаранцията им е 5 години... Като на моя например... Ама дано не ми се налага да я ползвам... Така че, отваряй си смело кутията и си почисти вентилатора на захранването... Приготви си прахосмукачката, че вътре сигурно има един тон стар прах... И да не забравиш да го смажеш вентилаторчето... Че да се върти както трябва и да охлажда "тока"... Не е добре да си играеш със захранването и да го оставиш без охлаждане... Че идат жеги и ще вземе да изпука... Ще ти замине и процесор, и дъно, и прочие... Дано не става...
Ама все пак, вземи мерки... Остави лепенките...


При теб може и да е така, но на моята гаранционна карта пише друго Wink. Например на процесора, дъното и видеото имаме 2 години, на харда 3, а на RAM-a - 5 г., другите не ги помня, а и сега няма как да ги проверя.

Захранването като остане без охлаждане изключва - хората му сложили термична защита (вече я пробвахме). Нали не мислиш, че двама магистъра по електроника, (единия от които защитил дипломна работа на тема "импулсно захранване") биха си оставили машинката в това състояние, ако рискът беше какъвто го описваш Simple Smile
Само със смазване няма да мине вентилатора, защото явно се е появил голям луфт в лагерите (дрънчи ужасно) и ще трябва направо да се смени. Продават се и отделно вентилатори, не е нужно да се сменя цялото захранване.

Бе я стига с този компютър, кажете как върви нощния живот?

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 00:07 от Jade

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Тъкмо се бях засилила към магазина да купувам работи да ти сделам една ама като ша мЪ вземеш и без нея да не се блъскам тогаз Mr. Green

Я тъй и тъй си се засилила, земи се поблъскай малко и ни покани на торта (и баня)  Mr. Green

Джейд, при мен нощния живот е с метлата и маркуча. Уф, мамка му, писна ми да ходя в прахоляка, а края му не се види  Twisted Evil

Аз пък още нямам интернет, вече 9ти ден. Пусти Орбинет!

Въй, и как си ги оставила така? Аз като нямам 12 часа и директно на биг боса се обаждам. Вече и гласчето ми познава човеко. Ако нямам 9 дена - направо ще ги избия  #2gunfire.
900 401 - ей то телефона на Запрянов. Сутрин след 8,30 обикновено отговаря.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
ДНес ще правя бисквитена тортичка....от сега се облизвам Crazy Лалич ако положението е много обсайт идвай да те черпя...и баня Mr. Green
ДНес някой ще има ли по барчетата Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 1 343
Avgusta, Лалка я кажете адреси да видим дали мъжо има покритие там.
Не 4е и те нямат проблеми след бурите ама поне реагират по бързо  Embarassed  Embarassed   Embarassed Аз такова малко реклама  Mr. Green

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Avgusta, Лалка я кажете адреси да видим дали мъжо има покритие там.
Не 4е и те нямат проблеми след бурите ама поне реагират по бързо  Embarassed  Embarassed   Embarassed Аз такова малко реклама  Mr. Green
Реклмама ама ша искам процент Mr. Green
Августа незнам ама Лалич живее на централния пазар /Лалич реклама Mr. Green/
Къде сте бе...спите ли....

# 73
  • Мнения: 9 139
Някои с реклама, други с оплаквания - кой както.
Аз да се изплача от Интернет груп-а. За в къщи де. От събота е скапан, започва отваряне на страница и приключва с изписване на името /това за около 10-на минути - повече не издържам да го чакам/. Уж има, а няма. Докато в понеделник изгоря и LAN картата, благодарение явно на доставчика, щото е външно окабеляване. Ама пак малкия дявол, че сме се разминали само с това. Снощи я сменихме, но пак тръгна със скоростта на костенурка в пенсия. Ей сега пак се жалвах и явно пак за тоя дето духа. Но ще звъня след час-два пак де. Да не си мислят, че сме съгласни с трафика им.

# 74
  • Мнения: 426
 Е ние се записахме с комп. в къщи и мислим за Интернет. Като гледам как се оплаквате я ми дайте акъл при кои да отидем. Живеем в севера, не знам дали това е проблем. Чакам изпатили да споделят и рекламират

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт