Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 14 988
  • 282
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 343
Ахахаха Simple Smile разведен точно не е ама няма да издавам фирмени тайни. Ама си имат бебе на 4 месеца с новата приятелка Wink
Спират абонати на 5-то число ... Почва се плащането от 25 -то долу горе като в Енергото са нещата ама на 5-то ве4ерта спират наред като естествено от 1-ви до 5-ти офиса работи и в по4ивните дни ...
За Интернет груп няма да говоря щото и двете видиотеки ми бяха на тях редовно на 31 с/у 1 нямах нет точно като трябваше да си пращям отчетите в Плд ... Същата работа като Експрес-а устройството им за захранване беше в единия обект ама като има повреда трябва да чакам щото не съм им била преуритетна това са думи на шефа им и аз почнах да им спирам устройството от тока на 10 мин бяха при мен да оправят нещата .. Е после го махнаха ама така ги работех ... В 9-я месец отидох в офиса и такъв скандал вдигнах че не е истина .. Добре че вече друг се занимава че само като се сетя и ми става лошо.

А сега един въпрос :
Денис ми се стряска много насън . И това е само като спи сам в кошарата като е при мен няма такива неща ама като е сам подска4а 4ак прав се изправя и почва да плаче  newsm78 има ли лек за това от какво може да е?

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Денис ми се стряска много насън . И това е само като спи сам в кошарата като е при мен няма такива неща ама като е сам подска4а 4ак прав се изправя и почва да плаче  newsm78 има ли лек за това от какво може да е?

Сънува... Най-често се случва след много впечатления през деня... Спи спокойно... Ще се успокои и насън...

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Мене бебето ми не пречи  Mr. Green

Експресе, страхотна снимка. Бравос! Но наживо наистина беше по-красива  Grinning

# 93
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Експресе, страхотна снимка. Бравос! Но наживо наистина беше по-красива  Grinning

Благодаря ти, Jade... И е вярно, на живо беше много по-хубаво... Ама с една сапунерка фотоапарат - толкова...

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Браво Експрес. Много хубава снимка.
Джейд, как е малката сладурана? Какво каза педито?

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Лалич, кажи за тия ЯЙЦ`А...

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Лале, какво да кажe... каквото очаквах - инжекцийки Гентамицин за 5 дни и отделно антибиотиче перорално - Зинат  Tired
Горкото ми дете опищя кабинета още при пробата за поносимост на Гентамицина, да не казвам какво беше при самото инжектиране Cry
Не ми се мисли, че ще го преживее още 4 пъти...
Не иска и Зината да пие, че се налагаха насислвени методи... КОШМАР!

Сега ровя из нета и се мъча да позабравя днешния ден и проблемите покрай нея. Хубава работа върши бирата. Хайде наздраве.  Drunk
Ще и мине, а и още колко ме чака... не съм се отчаяла  Grinning

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Горкичкото. И аз предполагах, че няма да се разминете с Гентамицина, добре, поне, че е само за 5 дни.

Експрес, имаше тема за тези яйца, потърси назад в клюкарника. Ще видим какво ще измътим на 1 юли  Mr. Green

# 98
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Гадно време..... Twisted Evil

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Ще пропущаме ли днес?

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Ще пропущаме ли днес?
Ами вие нали сте болни? Де ще ходиш туй болно дете....
Ако не излезна съвсем ще се сдухам...мъжкия наряд днес и аз кукам тука у анс....ей тия дъждове #Cussing out

# 101
  • Мнения: 6 243
Ще пропущаме ли днес?
Тъй като гледам - да. Лошо е времето и по-добре да не рискуваме да ни пере дъжд по улиците.

# 102
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Отказах се от излизането до центъра и смятам да посетя магазин Била и да си накупя продукти за тортата на Хапката (гадни сте всички с тия торти, точно мислех да спирам сладкото Tired).

Айде, стискайте палци да стане, че с моите възрзани ръце... може и това лесно нещо да объркам  Embarassed

# 103
  • Мнения: 6 243
Прави сметка, че на 2 п. бисквити, ще ти трябват 2 1/2 - 3 кофички кисело мляко. Ако искаш да не е толкова калорична (тя е ниско калорична по принцип), сложи подсладител на прах в киселото мляко. И нареши един банан вътре, много върви.

Аз следващият път ще взема хрупкаво мюсли, моето и без това свърши за двете торти, които направих.

# 104
  • Мнения: 9 123
....... И нареши един банан вътре, много върви.


да бе, да. Jade сигур още недоумява защо Херка сряза  банана, пък ти я караш тя да реже вътре

А ти спокойно можеш да търсиш авторски права за тая торта /тва ли беше термина ???)

Общи условия

Активация на акаунт