Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 14 995
  • 282
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6 243
Излових те, маймуно!
Главата ти прилича на търкаляна в пясъка, а тортата е висш пилотаж в кулинарията, от мен да знаеш. И спри да ползваш чужд профил, че ще те обадя на жена ти.

# 121
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Имайте милост с тез торти де Mr. Green

Херка, остави ги тез торти... Въобще не са хубави... Предната е само с нарязани банани... Последната пък прилича на търкаляна в пясъка... Те такива работи...

Благодаря от сърце на всички, за хубавките думи за Росито... Всяко едно от нашите деца ги заслужава на n-та степен... Ама понеже аз съм най-скромен... Затова и постнах снимките от рождения й ден тук...

Августа... Това, което чакаш от мен е готово отдааааааааавна... Чака само да дойдеш на една от срещите и да доприпка при теб... Ти само кажи, че идваш...!

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тук, сега и веднага е мястото да ме обадиш на жена ми...
Че седи зад мен и се хили с глас... На моите и твоите писания, мамуно...
Па и аз не мога да спра да се хиля...
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 123
  • Мнения: 6 243
Глей за какво иде реч

само толкова показвам, за да не дразним бременната аудитория.

# 124
  • Мнения: 449
То и тва стига, да знаеш Laughing
Благодаря за подкрепата, нямам да ви посрамя, да знаете Heart Eyes
Експресе, идем, само ей тая беля да отметна, че вече уф Sad
Сватя, кви са тия торти, а аз нищо не съм опитала Twisted Evil

# 125
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Ми охранвам ви снахата, свате, да я Аресате  Flutter
Успех с ГПК-то и да почерпиш за успеха Grinning

Хапчице шарена, стига с тия торти, че ми отесняха дънките  Embarassed
Само за още една съм готова да се жертвам и то заради специфичната и форма. Още не съм забравила обещаното, да знаеш  Mr. Green

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Ако ми размятате още една торта и трия темата Twisted Evil
Аз днес имам гости...свеки дойде да ме поглези - нали съм снаха като меД Flutter
Купих си и плат и в понеделник ще ми шият гащеризона....пусто да си дебела и бремнна не е лесно Blush От сега си представям, че ще приличам на Каролсон, който живее на покрива Mr. Green
В петък щях да идвам на срещата ама ходих до докторката и нещо ми падна кръвното та ми омекнаха капачките на колената и реших да се прибера. Пък и бях със сержи, който ВЕЧЕ държа на далече от вас Crazy
Бебчо е порснал пак...на мама златото и се е разположил на най-широко място. Полът пак беше тъмна индия тъя, че и на мома може да се надяваме. Сержи вече смазва пушката да пази чедето Mr. Green

# 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
може да се надяваме. Сержи вече смазва пушката да пази чедето Mr. Green

Ти пак му напомни, че за Октомври няма да му трябва... пушката де Mr. Green да не живее в заблуда човечеца.

# 128
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
може да се надяваме. Сержи вече смазва пушката да пази чедето Mr. Green

Ти пак му напомни, че за Октомври няма да му трябва... пушката де Mr. Green да не живее в заблуда човечеца.
Той за тогава готви тефтера...ония страшния Mr. Green

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Той за тогава готви тефтера...ония страшния Mr. Green

Какво ще пише в този тефтер...?

Че чак пък и страшен да е...

# 130
  • Мнения: 6 243
Варнах се от ресторанта. Супер бе6е.
Стикерите са на привар6ване.
6те пи6а пове4е от моиа комп, 4е тук ниама БДС и таиа фонети4на ме умори.

# 131
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Какъв ресторант, бе моме? Аз ви опуснах тука за няколко деня, ама нема начин. В петък бяхме в Търново, влюбих се в един манастир - на Петър и Павел. Много е готино там, има си всичко за една срещичка  Laughing, барбекю, полянки, място за спане, а природата е невероятна.

# 132
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хапката е в София, Лалич... Дишай дълбоко... Вие баня имате ли вече...?

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
... влюбих се в един манастир - на Петър и Павел.

Понеже все бързам да чета и погледа ми току прескача по някоя дума, в случая прочетох болднатите думи една след друга и сериозно се притесних за теб за момент. Laughing
Тъкмо щях да ти предлагам помощ и гледам, че съм пропуснала "манастир"  Embarassed

# 134
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Наша Jade все за най-хубавото си мисли...

Общи условия

Активация на акаунт