Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 15 001
  • 282
  •   1
Отговори
# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
да взема и аз ли да дойда с малката днес...ама как ще ви позная...
 newsm78   
ще видим какъв ще и е режима днес   
То си личи, кои сме Mr. Green Ако искаш виж в подриса ми има снимки мои... Flutter

# 151
  • Мнения: 6 243
Ще рече човек, че ще отчиташ три милиона и двеста хиляди лева приходи от продажби... Мда-а-а, така прозвуча... Спокойно... И утре е ден... Ако е хубаво времето... Утре по обяд, сиреч понеделник 12:00 часа обедно, ще се видим на Бирхалето... Както всеки ден... А ако не можеш да носиш толкова голяма сума сама... Свиркай, ще дойда да те ескортирам... А ако трябва ще пратя инкасо бронирания джип на банката... Wink
Тоя сарказъм хич не е на място тука. Не става дума колка са парите, а че не са мои пари. А и не ми се иска едно и също нещо да го приказвам на всички поотделно. Няма какво тука да се обяснявам, щом казвам, че е добре да сме повечето, значи искам нещо да обсъдим.

Днес на обяд ще съм на Бирхалето в 12. Дано да се съберем.

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Признай, че събираш пари за почивка ти.... Mr. Green
Явно не си на кеф днес ама мен ме тресе лигата..сори Crazy Ще черпя кола на Бирхалето за добро настроение

# 153
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Ще се постарая за Бирхала в 12, но не съм много сигурна, че имам гостенка - баба ми от село и ще я водя по лекари днес.

# 154
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Ще се постарая за Бирхала в 12, но не съм много сигурна, че имам гостенка - баба ми от село и ще я водя по лекари днес.
Не се притеснявай за часа...и без това винаги идваш към 12,30  Mr. Green

Простете бедната бременна...перат я хормоните Blush

# 155
  • Мнения: 6 243
Ами надявам се да разберете защо не ми допадат лиготиите по въпроса. Все пак вече ме питаха дали не събирам пари за несъществуващ дом, така че ....

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Ами надявам се да разберете защо не ми допадат лиготиите по въпроса. Все пак вече ме питаха дали не събирам пари за несъществуващ дом, така че ....
Смирено моля за извинение  Tired

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
В Здравния една мама за доктор от Стара Загора. Ако можете да дадете съвет http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107530.0

# 158
  • Мнения: 1 343
Хера Simple Smile ще си перфектна майка Simple Smile няма да се притесняваш. Момичета няма ли някой навит за басейн ?
Че го дават да изпуквам от жега тия дни ?

# 159
  • Мнения: 619
да взема и аз ли да дойда с малката днес...ама как ще ви позная...
 newsm78   
ще видим какъв ще и е режима днес   
То си личи, кои сме Mr. Green Ако искаш виж в подриса ми има снимки мои... Flutter
снимките неможах да видя,ама нали се видяхме на живо...

# 160
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
worshipper съжалявам че изобщо не можах да те видя и да си поговорим ама Коко днес беше просто във вихърът си. Mr. Green

# 161
  • Мнения: 619
Краси,въобще не го мисли,имаме цяло лято на разположение да се виждаме и говорим..
не очаквах точно теб да видя,ама като се познахме-бива работата,не си се променила въобще.. Party,кога успя да родиш,че и две... Grinning
Хапке за малко се разминахме днес ама утре може и да успея навреме да дойда Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 19 юни 2006, 23:13 от worshipper

# 162
  • Мнения: 449
Херче,не знам дали еот ЕГН-то, ама и аз доста се бях ощашкала. За всеки случай установих, че тия работи с мислене не се оправят и трябва да поемаш нещата едно по едно,т.е.сега мисли за фазатана бременността, след това за раждането и така-преодоляваш проблемите един по един. Иначе всичко ти се струва толкова объркано и плашещо. А иако има нещо-ние сме насреща. Аз съм специализирана/по неволя/ в укротяване на опърничавите, например bowuu

# 163
  • Мнения: 1 629
Момичета, интересува ме цената на купоните за Детска кухня във вашия град. Благодаря предварително.

# 164
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Зависи от възрастта на бебето Мюриел, купоните са разделени на 4 групи:
1-ва (4-6 месеца) - 8 лв.
2-ра (6-9 месеца) - 8 лв.
3-та (9 18 месеца) - 13 лв.
4-та (18-36 месеца) - 13 лв.

Момичета и момчета, аз сега тръгвам да карам баба ми на село и мисля, че към 12 ще успея за Бирхала. Нали няма да съм сама?

Общи условия

Активация на акаунт