Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 14 990
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
И мен да не забравите, ей.  Party

И без това свеки е тука и ми трови живота.  Twisted Evil
Абе Лалич писна ми от тия свекита ама знаете ли много ме е страх че и аз ще съм свеки някои ден Mr. Green

# 211
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Що бе, аз досега не съм се оплаквала, ама днес прекали. Много мразя двуличници. Айде у лево.

# 212
  • Мнения: 619
къде щяло да се ходи ???аз току се прибрах ама не пречи пак да изляза,таман да не преча на мъжо у нас... Mr. Green

(някой да е чувал за некачествена кърма  newsm78?)

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
За хладината се видя, че има желаещи...давайте да мисилм кога и къде....тъй де и аз да отпусна душата Crossing Arms
Jade сержи се оля тези дни...пише в тоя тефтер...място не остана Twisted Evil Гъзягата да ми е яка януари Mr. Green
Краси ей такова свеки като теб да имам...ууу песен Flutter

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Краси ей такова свеки като теб да имам...ууу песен Flutter
Ами напъни се и за женско после. То маи със Сержи да си поговоря?  Mr. Green не че има нужда от агитация  Laughing

# 215
  • Мнения: 619
еееее,и мойто свеки не е лошо,само дето много обича да претопля бебка,ама май вече се разбрахме по въпроса...

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Темичката ни отишла чааак на трета страница. Срамота.  Grinning

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Спят бе, всички спят...
Пък мен ме нямаше до сега - бяха на концерт, който така и не се състоя, но пък изпих порядъчно количество бира и щипах под масата чужд мъж  Twisted Evil

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Направо се радвам, че не се състоя. Не за друго, ами сега не можах да ида, ама септември ще съм там.  Laughing

# 219
  • Мнения: 449
Сериозно, не се състоя? Заради дъжда ли? Е, септември и аз ще съм там Grinning

# 220
  • Мнения: 23
здравейте и чао
незнам вие как се справяте с жегата но аз заминавамна по хладно  newsm44
и ще се видим в сряда  ако не сте ме збравили до тогава newsm12

# 221
  • Мнения: 449
mimashumkov, няма начин да те забравим, особено тия вкусни сандвичи дето си поръчваш и ти ги изяждаме Laughing
Айде, бе, как не ви е срам, ако не съм язе темичката ни пак ще отгърми на 3та страница. Селянчета Laughing

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Срам ни е малко, ама ще търпим  Laughing.

Уф, у нас работа взе да намалява. Утре ще има ли някой на Бирхала, че взеха да ми липсват физиономиите ви.

# 223
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Къде се изпокрихте бре хора..... Rolling Eyes

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Първо да използвам последните минутки от деня, за да честитя РД-то на Нели на Експрес.

Много щастие, любов и едно сладко, здраво бебе!



А ние отсъствахме за малко, понеже бяхме на гости в Сливен. Изкарахме си много весело. Днес решихме със сестра ми и майка ми да качим децата на Карандила с лифта, че Алекс отдавна препира да се качва на това чудо на техниката  Laughing.
И 3-мата бяха много очаровани, но решихме да се върнем пеша. Според сестра ми пътят бил час-час и нещо. Да не ви обяснявам за какъв час става дума... 3 часа едва ни стигнаха. Хората ни срещаха по пътя (който е по-редно да се нарече стръмна козя пътека) и опулваха ей такива  Shocked очи, затова че сме се наели с децата да слизаме до долу. Който е ходил знае за каква височина става дума  Crazy
В крайна сметка слязохме благополучно... само с 6 изплезени езика и един съдран крак, за щастие моя, а не на някое дете  Grinning

Ето и малко снимки - http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2415&AlbumId=57551


Общи условия

Активация на акаунт