Априлки 2019

  • 44 743
  • 746
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 14
sarrah1993 Дуфастон 3Х1 и утрогестан 2х2 вагинално. Четох, че дуфастона не трябва се се спира изведнъж, а с намаляне на дозата, така. че според мен не е хубаво да го пиеш само като има зацаване.

# 541
  • Мнения: 12
Здравейте момичета, днес бях на преглед за установяване на пулс. За съжаление обаче пулс нямаше. Днес влизам в 8ма г.с. Бях и на второ мнение, и от двете места ме посъветваха да изчакам, но ме увериха, че шансовете не са големи и да се настройвам психически за лошия сценарий..
В същото време обаче в интернет прелива от истории, в които в 7-8 седмица е нямало пулс и е бил назначен кюртаж, изведнъж къто по чудо е имало пулс и нещата са се развили добре. Въпросът ми е вие имате ли опит с подобни истории? Благодаря и поздрави на всички:)))

# 542
  • Мнения: 1 091
Здравейте момичета, днес бях на преглед за установяване на пулс. За съжаление обаче пулс нямаше. Днес влизам в 8ма г.с. Бях и на второ мнение, и от двете места ме посъветваха да изчакам, но ме увериха, че шансовете не са големи и да се настройвам психически за лошия сценарий..
В същото време обаче в интернет прелива от истории, в които в 7-8 седмица е нямало пулс и е бил назначен кюртаж, изведнъж къто по чудо е имало пулс и нещата са се развили добре. Въпросът ми е вие имате ли опит с подобни истории? Благодаря и поздрави на всички:)))
А някакви оплаквания имаш ли?
Пробвай и на друго място с по-хубав ехограф ако можеш.

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 209
sarrah1993 Дуфастон 3Х1 и утрогестан 2х2 вагинално. Четох, че дуфастона не трябва се се спира изведнъж, а с намаляне на дозата, така. че според мен не е хубаво да го пиеш само като има зацаване.
Да.
Аз Дуфастона не съм го започнала още.
За утрогестан нищо не са ми споменавали аз бих предпочел вагинални да слагам от това да пия хапчета

# 544
  • Мнения: 43
Сега се връщам....бебето е добре пулса също 6с и 3д,но това зацапване не се знае от какво е искаха да полежа 3 дни в болницата ,но отказах ..малката много лв плаче за мен има спомени от преди това.И така нищо конкретно не разбрах аз от тази цялата сситуация.

# 545
  • Мнения: 4 087
На мен ми казаха че  ми зацапва защото имам насъбрана кръв пред шийката от имплантацията и се отича, даже ми я показа и каза да очаквам, ако стане розово и обилно, тогава е притеснително.

Иначе на мен днес рязко спря да ми се гади и рязко ми се увеличи апетита, обаче ми вдигнаха дозата на фолиевата и според мен от това е, на няколко места четох, че гаденето е от недостиг на витамини от групата Б и най-вече фолати. Обаче и аз страдам от среднощни терори, снощи съм станала в 3 и половина, свежа като краставичка.....направо ми се дорева като видях колко е часа. С малката също бях така 4 ;00 се събуждах, гледах си филмчета, четях....и към 9-10 си заспивах. Обаче сега съм на работа.....направо е кошмар, зарекла съм се ако продължава така края на септември излизам болничен, не се трае просто това, аз съм напълно нефункционална.

# 546
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Сега се връщам....бебето е добре пулса също 6с и 3д,но това зацапване не се знае от какво е искаха да полежа 3 дни в болницата ,но отказах ..малката много лв плаче за мен има спомени от преди това.И така нищо конкретно не разбрах аз от тази цялата сситуация.
При мен 100% същата ситуация незнаят от какво искаха да остана и отказах...
Ако се увеличи ще ида ако ли не чакам др седмица моя док да ме види и също съм 6г.с +

# 547
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте момичета, днес бях на преглед за установяване на пулс. За съжаление обаче пулс нямаше. Днес влизам в 8ма г.с. Бях и на второ мнение, и от двете места ме посъветваха да изчакам, но ме увериха, че шансовете не са големи и да се настройвам психически за лошия сценарий..
В същото време обаче в интернет прелива от истории, в които в 7-8 седмица е нямало пулс и е бил назначен кюртаж, изведнъж къто по чудо е имало пулс и нещата са се развили добре. Въпросът ми е вие имате ли опит с подобни истории? Благодаря и поздрави на всички:)))

Много, много стискам палци!

# 548
  • Мнения: 14
Сега се връщам....бебето е добре пулса също 6с и 3д,но това зацапване не се знае от какво е искаха да полежа 3 дни в болницата ,но отказах ..малката много лв плаче за мен има спомени от преди това.И така нищо конкретно не разбрах аз от тази цялата сситуация.
Радвам се, че всичко при теб е наред Simple Smile

# 549
  • Мнения: 203
Много Съжелявам имаш ли някакви ?
Здравейте момичета, днес бях на преглед за установяване на пулс. За съжаление обаче пулс нямаше. Днес влизам в 8ма г.с. Бях и на второ мнение, и от двете места ме посъветваха да изчакам, но ме увериха, че шансовете не са големи и да се настройвам психически за лошия сценарий..
В същото време обаче в интернет прелива от истории, в които в 7-8 седмица е нямало пулс и е бил назначен кюртаж, изведнъж къто по чудо е имало пулс и нещата са се развили добре. Въпросът ми е вие имате ли опит с подобни истории? Благодаря и поздрави на всички:)))

Много, много стискам палци!

# 550
  • Мнения: 14
Veronichka92 , стискам ти палци всичко да е наред и задължително потърси 2ро мнение. Симптоми, че нещо не е наред имала ли си?

# 551
  • Мнения: 371
Ама каква е тая докторка... Защо не отидеш при друга, а и няма как да не се види, дори мисля че сърдечни тонове се чуват след 6 тата. Имаш ли някакви симптоми аз съм с последен цикъл 17.07 и все още нищо, като изключа настинката, която ме повали от вчера за което мн се притеснявам

Боляха ме гърдите няколко седмици и това ми беше индикатора, но сега всичко е ок. Иначе единственото различно е, че ужасно ми се спи по цел ден, а през нощта не мога да спя.
И аз съм по същия начин със съня, а гърдите нз. даже вече не са и напрегнати..

# 552
  • Мнения: 23
Здравейте момичета! При мен сърдечната дейност се чу, но мн тихичко в 7 с. и 5 ден. Всичко ще е наред!
Имам въпрос за БХС - на преглед бях на 16.08 (7 седмица и 5 ден). Докторът ми каза на 14 септември да отида с направление за ЖК, но да не стане късно за БХС, той нищо не ми спомена 🙄

# 553
  • София
  • Мнения: 387
Здравейте момичета, днес бях на преглед за установяване на пулс. За съжаление обаче пулс нямаше. Днес влизам в 8ма г.с. Бях и на второ мнение, и от двете места ме посъветваха да изчакам, но ме увериха, че шансовете не са големи и да се настройвам психически за лошия сценарий..
В същото време обаче в интернет прелива от истории, в които в 7-8 седмица е нямало пулс и е бил назначен кюртаж, изведнъж къто по чудо е имало пулс и нещата са се развили добре. Въпросът ми е вие имате ли опит с подобни истории? Благодаря и поздрави на всички:)))
На моя приятелка също в 8 с.  са и чули пулс, така, че не се отчайвай, изчакай оке една седмица.

# 554
  • Мнения: 686
Veronichka92 успокой се на моята приятелка когато беше с малката до някъде 9 седмица не можаха да намерят пулс.Доктора и той веднага я отписва ама след около 3..4 дена ходи пак и този път го откриха,но слабо.Нормално е и всичко е много индивидуално,но ще гледаш само напред и ще си мислиш хубави неща.💋💋💋Целувам те и след около 3..4 дена пак отиди при друг специалист и пиши.От къде си и при кой доктор?

Общи условия

Активация на акаунт