Какво ще кажете за "Японско чудо"

  • 7 458
  • 145
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 896
Момичетааа, как върви...Аз вече съм малко под 70кг! 

Продължавам!

# 91
  • Мнения: 321
Айде от утре сериозно се включвам.
Ако трябва няма да се прибирам в къщи,но ще трябва да успея!
ДАНО!

# 92
  • Мнения: 310
I az da vzema de se vklu4a, za6toto poslednite dni ne6to se  naprawih na Animal Pig. Ot utre zapo4wam i dano da uspeq  Praynig da mahna tezi pet kila

Sorry 4e pi6a na latinica, no v momenta nqmam Bg, a i s kredor ne stawa

# 93
  • Мнения: 13 512
Аз вчера се оплесках,отказах се и от днес-пак...даже стриктно,дори и  без плод.

# 94
  • Мнения: 2 274
Привет! Аз не издържах  продължението на диетата. Добре си починах през почивните дни, но от днес отново съм на линия.  Embarassed

# 95
  • София
  • Мнения: 2 896
Привет! Аз не издържах  продължението на диетата. Добре си починах през почивните дни, но от днес отново съм на линия.  Embarassed

Ама ти не свалили вече достатъчно?

# 96
# 97
  • София
  • Мнения: 2 896

Еми айде още малко зор...

Аз забравих да кажа, за една седмица съм свалила между 2,5 и 3 кг...

# 98
  • Мнения: 310
Здравейте мами
Аз днес започнах диетата. За сега съм добре и в момента си ям яйцата (малко късно   Rolling Eyes) Искам да ви питам- вие как ядете месото?

Последна редакция: пн, 26 юни 2006, 19:24 от terundia

# 99
  • Мнения: 76
Ето че и аз излязох малко несериозна, не започнах тази диетка заради цикъла с това ниско кръвно, но пък започнах друга "точкова диета" . Няма я във форума, но пък се хапва повече, за резултати нищо немога да кажа още. Тръгнах от 55 килца, целта е 50-51, днес ми е трети ден, несъм се теглила, но смятам довечера да го направя и ще докладвам. Адски много ми липсва захарта в кафето, без захар е   Sick . Надявам се да изкарам още 5 дни и според това дали има или няма ефект, ще започна тази.



 За справка: тук

# 100
  • Мнения: 13 512
Здравейте мами
Аз днес започнах диетата. За сега съм добре и в момента си ям яйцата (малко късно   Rolling Eyes) Искам да ви питам- вие как ядете месото?

Аз го ям само на скара.Рибата-тоже.Понякога  хапвам и риба тон в собствен сос

# 101
  • Мнения: 524
Момичета как върви??

Аз за 14 дни свалих 3 кг Толкоз. Но пък трайно . Не съм ги върнала ( е, то няма и как де , защото съм на супата...). Смятам да повторя "чудото" следващият месец пак. Много лесно я устисквам аз. Пък и съм доволна от това което свалям, вярно, че е доста бавно ама е славно

Направо не знам как ги сваляте тези 9 кг за 14 дни Thinking...

Аз имам да свалям адски много , но 9 кг за 2 седмици до сега не са ми "изчезвали". А и тренирам 4 пъти седмично. Не е като да съм само на диета. Ама кнтара не мърда толкова бързо.
При мен рибата е риба тон в собствен сос. Аз не обичам риба и понеже понасям само риба тон затова съм на нея. Човек може да си изпече и бяла рибка..ако обича де.

# 102
  • Мнения: 310
funny и аз свалям много бавно и точно затова мотивацията ми бързо изчезва. Може ли да не свалям много, защото не пия вода  newsm78. Вчера реших да си сипя в едно шише и да пия само от него за да видя средно по колко вода пия и се оказа- по малко от половин литър   Embarassed   #Crazy

# 103
  • Мнения: 13 512
Аз за 5 дни свалих 2,5 кг...по 0,5 на ден,но не я спазвам стриктно.Продължавам,да видим колко дълго с това темпо? Плюс това плувампочти всеки ден по 1 километър.

# 104
  • София
  • Мнения: 215
Момичета включвам се и аз към спазващите японско чудо ,но от утре.
Ще докладвам за резултати,така и аз ще се мотивирам повече Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт