Какво ще кажете за "Японско чудо"

  • 7 444
  • 145
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 274
Аз приключвам втория ден от втория цикъл. Много по-лесно е. Някак си съм забравила за вафлите и шоколадите. Заредила съм хладилника с диня и череши. Дори не очаквам така настървено вечерята, както беше първия път.

# 106
  • Мнения: 310
Така...преди да отида да спя...искам да питам нещо...за диетата...Може ли да не ям яйцата, защото сега в тези жеги въобще не ми харесват  Sick  Например да си хапвам само месцето, саладките и плодовете...(то май си направих друга диетка  Embarassed)

# 107
  • Мнения: 2 274
Не мога да обясня защо, но яйцата са важна част от диетата...
Провери с търсачката темите, в които е обсъждана диетата, може да изкочи нещо.

# 108
  • София
  • Мнения: 76
Момичета, до сега само ви четох, ама не издържах и ще взема да ви подкрепя и с писане. Браво на вас, амбицирах се от волята ви и да споделя, за 7 дни съм на -4 кг. Имам да свалям доста и продължавам. Поздрави!

# 109
  • Мнения: 524
funny и аз свалям много бавно и точно затова мотивацията ми бързо изчезва. Може ли да не свалям много, защото не пия вода  newsm78. Вчера реших да си сипя в едно шише и да пия само от него за да видя средно по колко вода пия и се оказа- по малко от половин литър   Embarassed   #Crazy

Хъм, terundia, не мога да бъда сигурна. Непременно пии повече вода. не за друго ами по жегите да не се обезводнип. Ами аз съм в другата крайност. Трябва да се ограничавам за да пия 2-3 литра на ден. Голяма жаба съм. 4 литра си пийвам без да се усетя. Говоря за вода. А кафетата и соковете отделно.. Та аз си мислех, че не отслабвам , защото толкова вода все нещо задържам и така.

..и яйцата са важни за диетата, то не случайно пише точно яйца. Ако можеше нещо друго щеше да пише яйца или .... За съжаление е кратко и лаконично 2 яйца Confused

# 110
  • Мнения: 310
Благодаря за отговора funny. За жалост ще трябва да продължа с тези яйца...но ще ям по едно. Няма да се обезводня, защото винаги съм пила по толкова вода. Вече напредвам и пия по 700мл и много се радвам  Grinning , макар че от друга страна така ми се яде повече  Confused

# 111
Дами,а тези яйца как ги ядете без сол?
Аз не мога! Embarassed
Хапвам малко сиренце с яйцата , иначе ще повърна. Sad
Фатално ли е ? Cry

# 112
  • Мнения: 164
Ако е възможно сиренето да е ниско маслено и обезсолено май няма да окаже кой знае какво лошо влияние

# 113
  • Мнения: 321
Има ли желаещи да диетуват с мен? Hug
Аз от днес пак се захващам с нови сили пък да видим.
Една позната за пореден път я направи тази диета и определено имаше много добри резултати.
Ще се радвам ако имам компания! Simple Smile Wink

# 114
  • Мнения: 191
Считай ме и мен....свалих много преди сватбата,но от 2 дни не спирам да ям и пак качих някой и друг килограм....да видим докъде ще издържим......но няма май да ми е лесно.....

# 115
  • Мнения: 321
Радвам се че не съм сама! Hug
Аз сега си варя яйцата и ще ги хапна с една краставица,че иначе много гадно. Sick
За лесното няма да е,но ефект поне има и аз се уверих вече,така че  само напред!

# 116
  • Мнения: 1 384
Така да поизтупаме от парахта тази темичка  Blush
От утре почвам "Японското чудо" въпреки че не очаквам чудеса Crazy
Яйцата са сварени вече, утре ще се докупуват разни липсващи неща и така  Mr. Green
Та аз да питам има ли желаещи да ми правят компания  Heart Eyes Много ще ми бъде приятно, ако не съм сама   bouquet
Не съм, решила още колко време ще я правя седмица или две, зависи от това как се справям  Rolling Eyes

# 117
  • Мнения: 949
Пиши и мен,но от понеделник.

# 118
Здравейте, и аз съм с вас от утре Имам да свалям 6-7кг Успех и воля на всички Simple Smile

# 119
  • Мнения: 689
Това беше най-успешната диета при мене,но не ви я предпоръчвам-много се гладува и не се свалят мазнини,поне не първата седмица.Аз съм сваляла по 1кг.дневно,6кг за седмица,но явно е заради липсата на сол.След спиране си връщах по 1-2кг,другите се задържат пак с глад.Е,намалих си обиколките,но с цената на зверско огладняване!Никога няма да я повторя-предпочитам по-здравословна диета.

Общи условия

Активация на акаунт