Още мъничко остана септемврийче да целува мама

  • 32 063
  • 735
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 301
Ако няма асансьор в сградата, как да стане хем да не слизаш, хем да се разхождаш?

# 616
  • Мнения: 337
Ако няма асансьор в сградата, как да стане хем да не слизаш, хем да се разхождаш?
И аз съм на трети етаж от къща без асансьор, затова много внимателно слизане по стълбите, бавнично 😊

# 617
  • Мнения: 2 124
Пак аз със моите ревливи истори.. 😂 Не съм пушила 2 месеца и днес рева за цигара... Какво да правя?
Е то би трябвало от 8 месеца да не си пушила цигара.... Никакви цигари как какво да правиш Grinning
Бременна с цигара в уста не го възприемам.

# 618
  • Мнения: 237
Това за слизането за първи път го чувам Thinking
Елити Петрова и аз пуших и в момента, в който решихме че ще правим опити за бебе спрях на момента. Ти създаваш нов човек, за какви цигари говориш... Всеки си знае приоритетите, но все си мисля, че сега е бебето и неговото здраве.
И като видя бременна жена с цигара да чака за консултация...ми не го разбирам

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 287
Ели в тази жега как мислиш за цигари? Аз верно, че не пуша, спрях ги много преди да забременея, но въпреки това аз в тая жега не мога да дишам, а какво остана и цигара да лапна! То не остана вече, края му се вижда, изчакай да си родиш бебчо и тогава си пуши на воля колкото си искаш! Не си причинявай умишлено вреди на бебчо!

# 620
  • Мнения: 384
За цигарите сме писали много пъти и за това ще съм кратка. Аз съм класически пушач, по кутия на 24-36 часа. Спрях ги напълно 2 седмици след двете чертички.
За мен няма нищо по-грозно и уродливо от бременна жена с цигара в ръка !!! Ако толкова не издържаш пък, си запали, даже две-три. Както казаха по-горе всеки с приоритетите си. Пък като се роди, направо от родилното му пъхни фаса в устата, тъкмо ще е свикнало!
Сори, че съм така крайна, но на тази тема съм безкомпромисна !!

# 621
  • Мнения: 2 124
Е грубичко е горното изказване, но да си кажа честно беше първото нещо, което ми дойде на ум и на мен, но просто не посмях да го напиша за да не бъда отново обявена за конфликтна личност Grinning
Аз цигари не пуша, но съм си бираджийка и преди да разбера, че съм бременна си удрях всяка вечер по 2 бири, за щастие се усетих рано, че съм бременна и глътка бира не съм си кусвала до сега само безалкохолна 2-3 пъти.

# 622
  • Мнения: X
В една друга тема една бъдеща майка обясняваше и че по чаша вино вечер не било проблем. Joy
Достатъчно боклуци поемаме с некачествената храна от магазините, цигари и алкохол за мен са абсолютно забранени през бременността. Те за мен си бяха забранени и преди това де. 

# 623
  • Мнения: 384
Съжалявам, но както казах аз съм пушач! Пушеше ми се зверски, не ми е прилошало, не съм повръщала. И пак ги спрях, за да не си тровя малкото щастие!
" Ама не мога", " Ама пуши ми се, чак сънувам", " Ама аз ги намалих много", " Ама докторът ми разреши" и подобни глупости, за мен са просто извинения за пред собствената ни съвест. Не си решила, не си ги спряла, особено пък при наличие на такава причина!
За винцето , аз съм си пийвала по чаша понякога. Занимавам се професионално с това и правя разлика между вино и спиртна напитка. От известно време, за съжаление, не кусвам нищо, спрях дори и безалкохолната биричка Grinning

# 624
  • Мнения: 81
И аз ги спрях 3 дни след закъснението... Преди два месеца си дръпнах веднъж просто защото много ми се пушеше вече... Не исках да ми дадете акъл а съвет като бивли пушачки какво ядете или какво пиете като ви се допуши... Защото днес беше доста тегаво отново... Но аз си намерих алтернатива 😂😂😂

# 625
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
И аз ги отказах, след като лекаря потвърди, че съм бременна. На няколко пъти много ми се пушеше, но само при мисълта какво нещо ще стигне до това малко създание се отказвам, а и бързо забравям че ми се пуши по-скоро е едно моментно състояние Simple Smile и на мен ми е гадно да видя бременна жена с цигара, но не съдя никой всеки сам си преценява, а относно виното и според мен не е на живот и смърт, че си пил 5 глътки вино... не говоря за всеки ден или всяка вечер.. а ако ти се допие Simple Smile

# 626
  • Мнения: 81
И аз ги отказах, след като лекаря потвърди, че съм бременна. На няколко пъти много ми се пушеше, но само при мисълта какво нещо ще стигне до това малко създание се отказвам, а и бързо забравям че ми се пуши по-скоро е едно моментно състояние Simple Smile и на мен ми е гадно да видя бременна жена с цигара, но не съдя никой всеки сам си преценява, а относно виното и според мен не е на живот и смърт, че си пил 5 глътки вино... не говоря за всеки ден или всяка вечер.. а ако ти се допие Simple Smile
Аз ако трвбваше да чакам до одтановяването на бременността доста щях да си попуша тъй като разбрах преди нг и разбирате че всичко живо е отпуска... Около 15 дни след закъснение отидох на преглед за първи път... А преди това мо бяха казали че не съм бременна тъй като ми се наложи да отида на преглед в пирогов.. Но е било твурде рано за коремен ехограф

# 627
  • Мнения: 151
Ако няма асансьор в сградата, как да стане хем да не слизаш, хем да се разхождаш?
И аз съм на трети етаж от къща без асансьор, затова много внимателно слизане по стълбите, бавнично 😊
А аз съм на 5 тия без асансиьор Simple Smile 😆

# 628
  • Мнения: 2 124
И аз ги отказах, след като лекаря потвърди, че съм бременна. На няколко пъти много ми се пушеше, но само при мисълта какво нещо ще стигне до това малко създание се отказвам, а и бързо забравям че ми се пуши по-скоро е едно моментно състояние Simple Smile и на мен ми е гадно да видя бременна жена с цигара, но не съдя никой всеки сам си преценява, а относно виното и според мен не е на живот и смърт, че си пил 5 глътки вино... не говоря за всеки ден или всяка вечер.. а ако ти се допие Simple Smile
Аз ако трвбваше да чакам до одтановяването на бременността доста щях да си попуша тъй като разбрах преди нг и разбирате че всичко живо е отпуска... Около 15 дни след закъснение отидох на преглед за първи път... А преди това мо бяха казали че не съм бременна тъй като ми се наложи да отида на преглед в пирогов.. Но е било твурде рано за коремен ехограф
Елито за кога ти е терминът?

# 629
  • Мнения: 384
Елито Петрова, не се сърди, не ти давам акъл. Всеки си има глава на раменете и си преценява сам. Просто това е моята позиция относно цигарите и съм я заявявала няколко пъти тук Wink
Иначе нямам нещо конкретно, което да ям или пия, когато ми се допуши. Просто си представям как бебо се опитва да диша, а не може и как се задушава. Обикновено това ми е напълно достатъчно, за да ми мине мерака на момента. Освен това си представям и хубави неща, като например как ще запаля най- сладката цигара след година, т.е. веднага щом спра да кърмя Grinning

Общи условия

Активация на акаунт