Още мъничко остана септемврийче да целува мама

  • 32 097
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Аз за киселините пия по малко нещо газирано.. също помага малко Simple Smile

# 91
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152
Аз за киселините пия по малко нещо газирано.. също помага малко Simple Smile
И аз пия по една чаша газирана вода с резенче лимон. Освежаващо е и ми помага за киселините.
А относно ритничетата и аз не се филмирам особено.

# 92
  • Мнения: 2 069
Момичета, може ли да ми кажете болезнените контракции къде болят? Корема ли, кръста ли... и пак ли са така с втвърдяване на пкорема?

При втърдяване на корема ме боли корема.

# 93
  • Мнения: 151
Вчера съм изпила 4 талцида страшни киселини имам .
аз съм денонощно така

# 94
  • Мнения: 223
Относно ритничетата, преди няколко дни беше голям филм при мен, че не ритка,така както го описват други майки. Знам, че не трябва да се сравнявам, ама тези хормони.... А човекът просто си има по-спокойни дни. Вчера не се спря...

# 95
  • Мнения: 237
Относно ритничетата, преди няколко дни беше голям филм при мен, че не ритка,така както го описват други майки. Знам, че не трябва да се сравнявам, ама тези хормони.... А човекът просто си има по-спокойни дни. Вчера не се спря...
И като прочетеш на пет места, че трябва да усещаш по десет удара на час и откачаш Stuck Out Tongue

# 96
  • Мнения: 223
Относно ритничетата, преди няколко дни беше голям филм при мен, че не ритка,така както го описват други майки. Знам, че не трябва да се сравнявам, ама тези хормони.... А човекът просто си има по-спокойни дни. Вчера не се спря...
И като прочетеш на пет места, че трябва да усещаш по десет удара на час и откачаш Stuck Out Tongue


Хаха точно. Гледам да го сръчкам, поне да има нещо 😁

# 97
  • Мнения: 134
И аз напоследък не усещам бебка, както преди. Нещо се е кротнала тия дни и само се шашкам. Свикнала съм от сутринта да почне да ме блъска, да се върти, да се дупи, а сега има периоди от час на затишие и после се почва обичайното ритане... Но докато я усетя, все едно не съм бременна. То и коремът ми не е мн голям... Confused Още месец до термин!

# 98
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152
И аз напоследък не усещам бебка, както преди. Нещо се е кротнала тия дни и само се шашкам. Свикнала съм от сутринта да почне да ме блъска, да се върти, да се дупи, а сега има периоди от час на затишие и после се почва обичайното ритане... Но докато я усетя, все едно не съм бременна. То и коремът ми не е мн голям... Confused Още месец до термин!
Нормално е да не я усещате както преди. Все пак с всеки изминал ден расте , мястото и утеснява и няма как да се движи така както в 7- ми месец примерно. И нас да ни натикат някъде свити на тясно и ние няма да можем да мърдаме много. Grinning

# 99
  • Мнения: 170
Момичета здравейте вчера бях на консултация в 32 почти 33 седмица съм моят доктор ми каза че тежала 1800 и ми вика че вървяла едричка ,но на мен не ми се струва добре .Вашите бебета в тази свсмица колко са Simple Smile

Аз също съм в тази седмица и моето е 1800 и ми каза,че си е нормално тегло за седмицата. Важното е да не е под нормата Simple Smile

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 101
Момичета здравейте вчера бях на консултация в 32 почти 33 седмица съм моят доктор ми каза че тежала 1800 и ми вика че вървяла едричка ,но на мен не ми се струва добре .Вашите бебета в тази свсмица колко са Simple Smile

Аз също съм в тази седмица и моето е 1800 и ми каза,че си е нормално тегло за седмицата. Важното е да не е под нормата Simple Smile

Аз съм в 33 седмица и тежи около 1900гр. Няма място за притеснение според мен.

# 101
  • Мнения: 151
И аз така мисля според мен ме подготвя за секцио Simple Smile така ги усещам нещата от далече

# 102
  • Мнения: 1 431
Аз съм в 33+4дни и тежи 1800. Казват ми, че е добре, но как ще мине 3кг до края на девети месец. Малка ми се струва и много се притеснявам.

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 620
Сега гледам с каката в 32 седмица е била 1950 гр. Бяха ми изкарали акъла ,че много изостава просто е дребничка сега с новото бебе 1930 гр. Доктора каза ,че ще е дребничко пак Simple Smile само да е здравичко

# 104
  • Мнения: 134
Аз в 31 г.с. + 3 като бях на 3та ФМ измериха бебка 1450 гр. Казаха, че всичко е нормално, просто ще е дребно бебе. Но сега като гледам другите в същия период, май сме били доста назад с килограмите/грамовете Confused

Общи условия

Активация на акаунт