ДА ПОЛУЧИШ ПИСМО ОТ СВОЯ СОБСТВЕН ЕЛЕКТРОНЕН АДРЕС?!

  • 4 699
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 014
Аз също имах, но от страх да не е вирус го изтрих веднага.

# 16
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Хм... моя мейл тук е скрит...
Гледам и на някои от другите мами, получили писма от себе си, също е скрит...  newsm78 newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 3 743
И аз получих, пощата е в абв, числата са 57657  Confused

Някаква нова мода на спам!?  newsm78

Като подател е изписан обаче ника ми, firebird, а не името и фамилията, с които съм регистрирана в абв....
И аз го получих в mail.bg със същите числа 57657 (като тема), а като го отворих има други числа 5556
И на мен ми е изписан ник-а от форума newsm78

# 18
  • Мнения: 4 473
И на мен не ми се размина. Не се впечатлих особено, защото не ми е за първи път.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
На мен цифрите ми са 86876, а вътре 969.

# 20
  • Мнения: 1 492
Дано Мамма знае нещо по въпроса.

# 21
  • Мнения: 8 917
  Не си измислям, не се бъзикам, просто искам да споделя с вас,което ми се случи, и да питам дали на някой друг му се е случвало това. Влизам си в електронната поща и виждам ново писмо и се удивих, че е от моя собствен мейл  #Shocked Вътре в писмото някакви цифри изброени. Какво е това- СПАМ ли, вирус...., и най-вече КАК може да е станало това, нали има защита на данните?!
И  на ме ми се е случвало - в битекс си получама писмо от моя адрес в абв Mr. Green Казахн а съпруга си а той си мисли, че го гъбаркам Mr. Green А скоро получих и писма с някакви снимки на някакъв, който въобще не знам кой е newsm78

# 22
  • Мнения: 467
И аз получих! Изтрих го веднага... след като го отворих. Женска му работа, ама пусто любопитство кво може да е. Бяха някви цифри тук ги срещнах в темата май. Пощата ми в профила тук е скрита.

# 23
  • Мнения: 5 790
И аз имам. Цифрите са 969.

# 24
  • Мнения: 545
някой може ли да погледне т.нар. хедери на пощата - т.е. да провери през кой пощенски сървер е изпратена тази поща. моля, форварднете ми поне една такава на edi ет nat.bg, ако имате избор - като атачмент (от gmail можеше). най-добре всичките които пазите мейлове ми ги препратете.

ще замоля firebird да не говори наизуст.

edi

# 25
  • Мнения: 6 323
Само да вметна, че на всички, които твърдят, че в писмото им е изписан никът от форума, всъщност и пощенският им адрес е такъв (преди @)

Т.е. мейлите са им ime@.... като imе = прякора тук


# 26
  • Мнения: 545
свързано ли е с бгмамма? т.е. имате ли на адрес който не е ползван тук?

Заради датата днес, това е просто спам..има някаква вероятност да е вирус. Без паника!
Хората се забавляват със сатанинските числа. Доколкото видях иде нейде от Финландия. Поне тези при нас.

# 27
  • Мнения: 545
камелия на латиница или на кирилица?

И аз получих, пощата е в абв, числата са 57657  Confused

Някаква нова мода на спам!?  newsm78

Като подател е изписан обаче ника ми, firebird, а не името и фамилията, с които съм регистрирана в абв....
Сега като го каза и аз се сещам,че е ника ми, защото в пощата съм с име и фамилия, а не само камелия,както съм регистрирана тук.
Кой ли си играе тъпи и лоши шеги? #2gunfire

# 28
  • Мнения: 545
алекс, пощата до теб към "алекс" ли е?

И аз имам. Цифрите са 969.

# 29
  • Мнения: 5 790
Ами пощата ми в абв е <изтрито от т3м4>
Току що препратих мейла на edi@nat.bg

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 17:39 от T3-M4

Общи условия

Активация на акаунт