Avon - обсъждане на продукти тема 25

  • 68 801
  • 822
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 130
Моля за мнение за тези продукти Simple Smile

Имам маската и ми е любим продукт. Heart

# 766
  • Мнения: 1 024
От тази серия любим ми е измивният 2 в 1.
Кремът също не е лош - лек и добре хидратиращ.

# 767
  • Мнения: 2 701
Поръчах си часовника с роза. Вчера го получих и много ми харесва Simple Smile

# 768
  • Мнения: 541
От тази серия любим ми е измивният 2 в 1.
Кремът също не е лош - лек и добре хидратиращ.
С каква кожа сте? Моята е омазнява се в Т-зоната и от време на време пъпки ...

# 769
  • Мнения: 1 024
Кожата ми е нормална със склонност към омазняване и проблеми, когато ползвам неподходящи продукти.
Този крем не ми е създавал проблеми, но го смених, защото ми трябваше друг вид грижа. Според мен е подходящ за нормална и комбинирана МЛАДА кожа.
Измивния гел все още ми е незаменим.

# 770
  • Мнения: 793
Здравейте, момичета! За първи път пиша в тази тема! От години не бях ползвала козметиката на Avon, но днес се реших да си поръчам онлайн едно червило, чийто нюанс не можах никъде другаде да намеря. Еми...доста са се променили нещата,  Sweat Smile явно вече съм доста изостанала с материала, щом по мое време се поръчваше само от представител лично... Rolling Eyes Въпросът ми към вас е: директно от представител ли се доставят нещата, горе-долу за колко време пристигат, трябва ли да очаквам обаждане от представителя, и други такива организационни детайли? Благодаря Grin

# 771
  • София
  • Мнения: 4 178
Здравейте, момичета! За първи път пиша в тази тема! От години не бях ползвала козметиката на Avon, но днес се реших да си поръчам онлайн едно червило, чийто нюанс не можах никъде другаде да намеря. Еми...доста са се променили нещата,  Sweat Smile явно вече съм доста изостанала с материала, щом по мое време се поръчваше само от представител лично... Rolling Eyes Въпросът ми към вас е: директно от представител ли се доставят нещата, горе-долу за колко време пристигат, трябва ли да очаквам обаждане от представителя, и други такива организационни детайли? Благодаря Grin

Ще прехвърлят поръчката на някой координатор и той трябва да се свърже с теб. Така или иначе минава през представител.

# 772
  • Мнения: 793


Ще прехвърлят поръчката на някой координатор и той трябва да се свърже с теб. Така или иначе минава през представител.
Благодаря много за бързия отговор!

# 773
  • Мнения: 38
Здравейте,имат ли Ейвън продукти,които спомагат за предовратяване на появата на пъпки чрез всекидневна грижа.Напоследък ми излизат доста пъпки по лицето,въпреки че ползвам продукти с чаено дърво.Предполагам това ще са неща от младежката им серия,кое точно да си взема,с какво да си мия и почиствам лицето,че положението е трагично направо.Крем също ми трябва.В този род на мисли крема nutra effect miracle glow не е добра идея да го ползвам,но пак ще си взема парфюма eve определено.
Мерси

Аз използвам тези продукти на Avon за акне. За цената са си добри и като цяло съм доволна от тях.

# 774
  • Мнения: 9 110

Някой вече пробвал ли е тази измивна емулсия Simple Smile

Здравейте Simple Smile
Поръчах целия комплект - това, пилинг маската и гъбата за почистване. Кожата ми е капризна, много реагира на какво ли не, мазна в Т зоната, суха по бузите...Имам проблем с пигментация напоследък, повече омазняване - от седмица ползвам емулсията за почистване, заедно с гъбата, вечер предимно, много ми допада усещането след това - кожата ми не се изсушава въобще (нещо, което с много по-скъпи продукти, уж за моята кожа, не успявам да предотвратя), гладка, мека и успокоена, дори не слагам крем след това. Гъбата почиства много интересно Simple Smile Пилинг маската пък е истинска пилинг маска - отлепва се после перфектно, и наистина има разлика в усещането на кожата. Като цяло, давам много положителна оценка за целия комплект.
Дано съм била полезна Simple Smile

Така и така пиша, искам да похваля с изключителна трайност и дълбочина на аромата мъжката серия Segno. Изненадана съм приятно, мъжът ми също. Поръчах му комплекта от любопитство, и се оказа, че явно на неговата кожа този аромат спокойно се задържа от сутрин до вечер, само с 2 пръскания по китките. Сутрин го пращам на работа в 9, вечер се прибира с ухание в 6 Simple Smile

Давам положителен отзив и за Lux червилата - също много приятно съм изненадана. Балсамите също!

ФДТ Лукс, озаряващият - със смесени чувства съм. Явно не е за моята кожа, нанася се лесно и приятно, с малко количество, но после по мазните зони на лицето ми изсъхва и стои като напукано, въпреки че съм сложила минимално количество ... Като покривност е отличен иначе. Не попива много добре, за съжаление, цапа...говоря по телефона и от допира по лицето ми, после има фдт Frowning1

# 775
  • Мнения: X
Някой гледа ли видеата на Avon Lady Kamy?Аз да,харесва ми.
Доволна съм от дъбокопочистващия лосион Clearskin.

# 776
  • Мнения: 1 021
Здравейте,искам да споделя още нещо за поръчаните от мен продукти.Душ гелът мирише много хубаво,но ако сложете повече на гъбата,можете да се задушите

 от тази миризма,ако имате астма като мен не го използвате,лично на мен ми стана лошо от аромата.Олиото за лице е хубаво,но не е от маслина, маслината е последната от съставките,всъщност това масло съдържа sesame oil.Докарали са маслина само като аромат.

Това не пречи да се ползва,аз си слагам и на ръцете,кожата ми е много по-мека,лицето също.Палци от мен за този продукт, препоръчвам го,особено през зимата.

# 777
  • Стара Загора
  • Мнения: 546
Някой гледа ли видеата на Avon Lady Kamy?Аз да,харесва ми.


Аз ги гледам, не са лоши, информативни са, но като че ли по ми харесват сниманите каталози, които re_ge качва (имам предвид предстоящите кампании)

# 778
  • Мнения: 25
Моля за мнение за тези продукти Simple Smile

Имам маската и ми е любим продукт. Heart
Незнам за вас но аз си купих маската и лицето ми от носа надолу започна да изтръпва когато я ползвам

# 779
  • Мнения: 25
Някой гледа ли видеата на Avon Lady Kamy?Аз да,харесва ми.


Аз ги гледам, не са лоши, информативни са, но като че ли по ми харесват сниманите каталози, които re_ge качва (имам предвид предстоящите кампании)
Може ли линк към каналът на re_ge или на някакво видео

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт