Цветна бременност при нормален цикъл

  • 2 793
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте. Бях пуснал една тема, но администратор ми я заключи даже не разбрах защо.. на приятелката ми и дойде на време цикъла имахме притеснения, че може да е бременна, защото го правихме сигурно над 15 пъти Юли месец и като е била в овулация и бяха станали едни грешки слагах кондома наобратно 1-2 пъти и после го слагах правилно и се тревожих, че е можело сперматозоиди да попаднат във влагалището и и да забременее ако е имало е по члена, но както и да е. Дойде и. Каза ми, че беше някъде по обяд и е било малко. Постепенно ставало повече и последните дни като ще и свършва е било малко. Беше и 7 дни. Каза ми, че цвета и е като нормалния до сега като е в цикъл. Преди цикъла я болеше главата почти постоянно и се тревожихме да не е бременна. По време на цикъла много я болеше корема първите дни 3-4-5 дни. След това постепенно спираха болките кръвта също намаляваше. По някой път и става лошо и то не сутрин а по обяд, и и се гади, днеска за първи път след цикъла я заболя главата, но и мина.. та въпроса ми е възможно ли е да е цветна бременност при цикъл 7 дни и че тя твърди, че цвета е нормален като останалите месеци през тези 4 години откакто има цикъл... и има ли защо да се тревожим, че по някой път и става лошо и я боли главата + пие много повече течности.. между другото в града ми всеки ден климата се мени.. 5 часа вали 1 час пече слънче после пак вали и... много е странно.. възможно ли е да е от времето или може да има друга причина.. храна нещо? Sad

Последна редакция: сб, 04 авг 2018, 03:26 от Emiliqn

# 1
  • Варна
  • Мнения: 17 954
Главоболието не е симптом на бременност.
Да си направи един тест за ваше спокойствие.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
На колко години е приятелката ти?

# 3
  • Мнения: 9 436
А, ти на колко си години?

# 4
  • Мнения: X
Мисля  , че той е на 15, а приятелката му на 17. Може и да се бъркам.
Щом и е дошло,  не знам защо продължаваш да дълбаеш.
Просто не прави секс като ще търсиш постоянно симптоми на бременност.
Sad

# 5
  • Мнения: 9 436
И първо се научи как се слага предпазното средство Joy

# 6
  • Мнения: 46 511
Не е бременна.

Ползвайте презервативи!
Винаги!

# 7
  • Мнения: 16
Ще правя 16 а тя е на 17. В тъмното бях объркал няколко пъти и то за първи път от невнимание. Просто се чудя дали е възможно да е цветна бременност когато и е лошо на моменти и и се гади и я боли главата...

# 8
  • Мнения: 46 511
Вече ти е отговорено.
Не, не е възможно да е бременна. Няма смисъл да повтаряш едно и също.

И повече никога не си позволявайте такива грешки. Само с презервативи.

# 9
  • Мнения: 16
Добре кажете ми защо мислите, че не е бременна при положение, че постоянно и се гади и я боли главата... чел съм, че първите месеци може да и тече нормално тоест цвета да е като на цикъла, да и тече толкова дни колкото и е цикъла и да се заблуди, че е цикъл..

# 10
  • Мнения: 5
Виж сега, ако се тревожите, направете тест. Или просто не правете секс... без да сте пораснали.

# 11
  • Мнения: 251
Няколко дами ти отговориха, че не е бременна, а ти постави под съмнение техните изказвания.
Ако толкова много искаш да станеш баща, го кажи на момичето, с което си, а не търси цветни бременности из бг-мамма.
Няма как някой от тук да ти гарантира на 100% дали е бременна или не е, по описание...
Купи й тест за бременност или я заведи на гинеколог, за да се успокоиш и да започнеш спокойно с подготовката за 10ти клас.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Бременна е 100%, честито!
Нали всячески се опитваш да измъкнеш отговор, че е бременност - та, ето, дано си доволен сега...

# 13
  • Мнения: 46 511
Добре кажете ми защо мислите, че не е бременна при положение, че постоянно и се гади и я боли главата... чел съм, че първите месеци може да и тече нормално тоест цвета да е като на цикъла, да и тече толкова дни колкото и е цикъла и да се заблуди, че е цикъл..
Когато съм била бременна не ми се е гадело, нито ме е боляла главата.
Но ме е боляла главата и ми се е гадело, когато не съм била бременна.
Т.е. това въобще не са симптоми за бременност.

Няма начин да има цикъл и да е бременна. Много филми гледате.

Стига вече мисли за това, не е бременна, отивай до аптеката и накупи презервативи, защото скоро ще ѝ мине главата и пак ще се сетите за секс.

Последна редакция: сб, 04 авг 2018, 15:34 от Не се сърди, човече

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Скоро ще пуснеш тема - кога започва да си личи корема при цветна бременност?
Ако толкова се съмняваш дали е или не е бременна девойката, просто да си направи един тест за бременност. Резултата който ще даде би бил достатъчен отговор.

Общи условия

Активация на акаунт