Китен - Хотел Грийн Парк!

  • 32 940
  • 261
  •   1
Отговори
# 255
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дааа, тогава беше Simple Smile Аз бях с един бански на черешки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green и голям корем Simple Smile
Имаше една бременна жена, банския й не знам какъв беше... обаче помня, че беше с кестенява коса, къса и постригана на черта. Мисля, че беше на 5-ти етаж, а мъжа й постоянно й галеше корема Laughing Веднъж с умиление ни загледаха как търча след Рая (на снимката в подписа ми е на басейна на хотела) Mr. Green Вие ли сте били?

# 256
  • Мнения: 368
Не, но се засякохме с тях за мъничко. Нямахме възможност да се запознаем, обаче Simple Smile Аз и аз със завист гледах майките и татковците и непрекъснато виках на мъжа ми, че искам и аз да го гушкам. Аз бях и съм с дълга кестенява коса

# 257
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Значи не сме се видели... А оная вечер с компанията от Горна баня наистина беше неприятна Sick

# 258
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
сега видях, че чета тема от миналата година  ooooh!...
направих ре3ервация от 09.09., но като чета та3годишните от3иви направо не 3нам какво да правя.....
всички ли мнения са негативни от та3и година Rolling Eyes

# 259
  • Linz
  • Мнения: 11 619
всички ли мнения са негативни от та3и година Rolling Eyes
На Рая много й хареса и всеки ден пита кога ще ходим пак в "нашия хотел" Laughing
Цените са много примамливи от 10.09 и се двоумя дали да не отидем пак с двете деца (в апартамент- 128 лв. на ден) Rolling Eyes Но за повече пари наистина не си заслужава Naughty

# 260
  • Мнения: 368
всички ли мнения са негативни от та3и година Rolling Eyes

Лично моят крак никога повече няма да стъпи там. Иначе цените наистина са доста приемливи извън сезона.
Чети още, може в сезона нещата да се оправят, но се съмнявам...

# 261
  • Мнения: 10 758
всички ли мнения са негативни от та3и година Rolling Eyes

Лично моят крак никога повече няма да стъпи там. Иначе цените наистина са доста приемливи извън сезона.
Чети още, може в сезона нещата да се оправят, но се съмнявам...
И аз никога повече няма да отида там.

Общи условия

Активация на акаунт