Проблем с уринирането

  • 1 531
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
...И тъкмо,когато реша,че нещата може би се оправят едно по едно отново се разрушават...
Е началото на годината имах проблем,изпусках урина,ходише ми се нон стоп до тоалетна,имах течения...Оказа се че имам стафилококова инфекция на пикочните пътища.Постепенно всичко отшумя.
Преди 3 дни внезапно се случи тъкмо обратното.Изобщо нечувствам нужда да уринирам,а пикочният ми мехур е пълен.Отивам до тоалетната,но определено е насила...Вчера в рамките на 1 час изпих около литър(може на вас да ви се струва малко,но попринцип не пия много вода,но определено правя разлика от миналата седмица състоянието ми и сега) и след този един литър отново не чувствах сигнал за уриниране,насила станаха нещата...И количеството е малко...Чувствам се отпаднала.
Урологът пък излезнал в почивка.Винаги нещо става с мен,когато е празник или все оцелвам почивките на хората...
На някой случвало ли се е?Възможно ли е да е на психическа основа?На скоро ми се случиха все неприятни неща...

Последна редакция: нд, 05 авг 2018, 12:49 от mel157st

# 1
  • Мнения: 350
На каква възраст сте?Подобни проблеми могат да имат хормонален характер.Успокоителни медикаменти влияят върху инервацията на пикочния мехур.И не на последно място стресът,за който споменавате.Скорошно раждане или травматично такова,смъквания в малкия таз.Все възможни причини.

# 2
  • Мнения: 11 340
Виж не изпадай в драми защото ЕДИН ДЕН не то се е пикало!

Твоето си е чиста хипохондрия и нищо сериозно ти няма. Чакаш няколко дни, наблюдваш се и не се филмираш сама.

# 3
  • Мнения: 4 204
Пусни обикновена и стерилна урина и потърси друг уролог, без чакане. Да те видят и на ехограф, да не правиш задръжка.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 5 941
Подкрепям съвета за изследване на урина и ехограф. Но е съвсем възможно да е нещо безобидно. Забелязала съм, че понякога лятно време в големи жеги и когато се потя повече, количеството на урината намалява драстично, въпреки че пия повече от обикновено.
Но си направи изследванията за да си спокойна.

# 5
  • Мнения: 109
Благодаря на всички! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт