ами любовта към тати ???

  • 2 506
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 748
обичкам си го както преди  Heart Eyes
не само, че не се дразня, а и само на него имам доверие да оставя бебка. всички други гледам да ги държа под око.

# 16
  • Мнения: 4 362
Obичкам си го даже май и повечко  Heart Eyes
Хич не се и дразня за дреболийки,той е много старателен във всичко ,подменя даже памперси и е хранил малката  Grinning макар,че като го видиш хич неможеш и да предположиш  Wink

# 17
  • Мнения: 590
Обичам го както преди нищо не се промени.Не се дразя,дори ми е приятно,като направи нещо за малкия.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Не, не ми се е променило отношението. Когато върши нещо, свързано с детето гледам да съм търпелива и насърчителна. Той и без това прекарва малко време с нас.  SadЕ, понякога е доста несъобразителен и разсеян, забравя повечето от нещата, които съм го помолила да сърши Simple Smile, но тава е, защото е много уморен. Гледам да не се впрягам. Hug

# 19
  • Мнения: 911
В никакъв случай не се дразня. Опитвах в началото да го поправям, но той се засягаше и реших да карам на принципа "какво толкова, нали е направено с любов", а той сам си забелязваше недоглежданията и се стараеше още повече. Смея да твърдя, че прави всичко точно толкова добре, колкото и аз, освен подбирането на връзващи се дрешки, но тогава си ме пита най-откровено Wink Храненето с лъжичка даже го умее сто пъти по-забавно и чисто от мен! Laughing

# 20
  • Мнения: 922
Е, обичам си го разбира се, инак нямаше да живея с него и нямаше да имаме цели две деца Joy Joy Joy
Инак си се дразня от това, че не изпипва някой път нещата, че не може да прецени по-елементарнички неща, като например как да комбинира дрешките за разходка, градина (на бати-то), или че не може да нахрани бебето с пюре... Но той си е такъв. Карам му се, когато съм по-изнервена или недоспала... но това си е в реда на нещата Wink Grinning
да ми е жив и здрав, че въпреки всичко се включва в борбата Hug

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не седразня на нищо, което прави нашия тати, защото той помага адски много, ако за нещо не е сигурен, пита.
След като има желание да помага, защо да му "чупя хатъра" за едно избърсване не по мой тертип Confused

# 22
  • София
  • Мнения: 3 427
Много повече от преди! Hug

# 23
Тати много ни помага newsm10, макар и по мъжки начин, което значи, че все ме пита "какво да й облека?", "какво трябва да яде сега?" и други подобни, но къпането е само негово приключение, изобщо, когато е в къщи, гледам повече той да се занимава с детенце.  Все пак тя има двама родители, а "дребните нещица" са точно такива - дребни и маловажни. Сигурно и той не одобрява някой и друг от моите начини за правене на нещо, но не ми се сърди.

# 24
  • Мнения: 87
Даааааааа,прави сте,такае.Аз също обожавам мъжа си,и разбира се любовта ми към него изобщо не се променила,напротив.Но мойе би в началото повечко се притеснявах за бебка и затова му правих някой дребни забележцици,съвсем излишни естествено и винаги се извинявах след това  EmbarassedДа са ни жижи и здрави,че и на тях не им е лесно.Благодаря ви

# 25
  • Мнения: 1 210
ОБИЧАМ ГО МНОГО ПОВЕЧЕ.

# 26
  • Мнения: 495
дразня се честно казано, ето кога:
когато един час съм приспивала бебчо и тъкмо вече похърква и аха и аз да си почина - бум-тряс от страна на таткото и веднага уеаааааааааааа;
 Closeкогато се прибере от работа и двамата сме в стаята, а бебчо ходи /все още непохватно/, аз се обърна да сложа яденето на масата и разчитам на таткото да гледа малкия, пък той разчита на мен........... и пак, силата на земното притегляне.........ударена глава на бебчо и аз го успокоявам, пък таткото ме укорява, че съм го ГЛЕЗЕЛА Twisted Evil
ей такива работи Rolling Eyes
нищо, че много си го обичам Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
Обичам го толкова , колкото винаги съм го обичала.Нищо не се е променило, освен, че сме станали по-щастливи след раждането и на малкото човече  Hug  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 9 904
нашият тати не слага памперси, не храни и не къпе сам, не подбира дрешки за обличане, но прави много други по-важни неща. Забележки няма за какво да се правят.

# 29
  • Мнения: 3 760
Ами понякога му се репча, но то е про-форма  Laughing Имам му пълно доверие по отношение на дребната.

Общи условия

Активация на акаунт